15 najnovších modelov jemných vreciek na bielizeň pre domácnosť

Vrecia hrajú už mnoho desaťročí dôležitú úlohu v živote ľudí. Či už ide o kabelky, tašky na vozíky, zadné tašky, tašky na kôš, vrecia na odpadky alebo akékoľvek iné tašky, vždy ľuďom pomohli svojim vlastným spôsobom. Jednou zo všetkých týchto užitočných tašiek je taška na bielizeň. Pomáhajú udržať oblečenie, ktoré sa má prať oddelene, aby sa nezmiešalo s vypraným oblečením. Používajú sa tiež na to, aby sa biele oblečenie líšilo od ostatných farebných.

Jednoduché vrecká na bielizeň v rôznych veľkostiach a prevedeniach:

Vrecká na bielizeň sú k dispozícii aj vo forme košov uložených v umyvárni, aby si ľudia mohli prezliekať. Nasleduje niekoľko vreciek na bielizeň, ktoré sú na trhu široko dostupné:

1. Personalizovaná kvetinová taška na bielizeň:

Personalizovaná kvetinová taška na bielizeň

Ozdobné kvetinové tašky sú v dnešnej dobe celkom trendy. Bavlnené vrecko na bielizeň má tvar vrecka, ktoré je možné zhora uzavrieť malým lanom. Pomáhajú udržať páchnuce oblečenie oddelene od ostatného oblečenia, ktoré sa má prať. Tento druh bavlnených tašiek je možné vyrobiť aj doma.

2. Čisté vrecká na bielizeň:

Sieťové vrecká na bielizeň

Sieťové vrecká na bielizeň, ktoré bohato používajú, sú vyrobené z oceľových tyčí a sieťového materiálu. Má hlboký dlhý tkáčsky stav, ktorý v dodávke uskladňuje veľa oblečenia naraz. Taška typu vozíka má tiež kolieska, aby sa taška ľahko presúvala z jedného miesta na druhé.

3. Taška navrhnutá pre kufor:

Taška navrhnutá v kufri

S vývojom vriec na bielizeň sú na trhu široko dostupné špeciálne cestovné vrecká na bielizeň. Sú podobné kufrom a sú vyrobené z plastu alebo bavlny. Sú skladacie a dajú sa nosiť niekoľko dní na cestách.

4. Kabelka navrhnutá taška:

Kabelka navrhnutá v kabelke

Tieto tašky na bielizeň, inšpirované kabelkami, sú vyrobené z tvrdého plastu. Má dizajn kabelky, ktorý sa dá ľahko prenášať. Takéto tašky sa používajú aj v hoteloch na pranie bielizne na rozdávanie odevov rôznych miestností.

5. Tkaná taška na bielizeň:

Tkaná taška na bielizeň

Chcete dať svojej toalete klasický vzhľad pomocou starodávnych článkov! Zaobstarajte si vrecko na bielizeň, ktoré je prepletené vláknom, plastom alebo povrazmi. Sú inšpirované starými lanovými vedrami používanými na pranie. Môže byť tiež pokrytý viečkami vyrobenými z podobného materiálu.

6. Vrecko navrhnuté na komerčný bubon:

Komerčná taška určená na bubon

V dnešnej dobe široko používaným vzorom plastových vreciek na bielizeň je bubnové vrecko na bielizeň. Je vyrobený z tenkého uhlíkového plastu a je k dispozícii v mnohých rôznych veľkostiach, farbách a prevedeniach. Také vrecká sú tiež prateľné a nastaviteľné.

7. Malé vrecká na bielizeň:

Malé vrecká na bielizeň:

Chcete oddeliť vnútorné oblečenie, ponožky, mikiny atď. Od iného veľkého oblečenia! V tomto prípade vám pomôže malé vrecko na bielizeň. Do týchto tašiek môžete uložiť svoje drobné veci na cestách alebo aj na bežné používanie doma. Je vyrobený z plastu a pomôže vám udržať páchnuce a špinavé oblečenie oddelene od ostatných.

8. Funky vrecká na bielizeň:

Funky vrecká na bielizeň

Chcete mať na svoju bielizeň niečo funky a dekoratívne! Veľké vrecká na bielizeň sú vyrobené z tvrdej kože s dokonalým dizajnom obuvi. Dodá vašej taške nový vzhľad. Napriek tomu, že sú veľké, zaberú len malú časť vášho priestoru v kúpeľni.

9. Taška na bielizeň na tričku:

Tričko na bielizeň

Nie ste ochotní míňať peniaze na drahé vedrá na bielizeň! Môžete si ho tiež vyrobiť doma pomocou trička, ktoré nie je k ničomu. Prilepením trička zospodu z neho urobíte tašku, ktorú môžete zavesiť aj za dvere a uložiť tak oblečenie na pranie.

10. Práškové vrecká navrhnuté:

Hrnce navrhnuté vrecia na bielizeň

Chcete získať tradičný vzhľad vedierok na bielizeň! Plastové vrecká na bielizeň sú tkané, čo dáva vrecku dizajn inšpirovaný hrncom, ktorý je možné vyrobiť vo veľkosti, ktorú chcete mať. Obsahuje tiež správne veko, ktoré zabraňuje špinavému zápachu kaziť atmosféru v miestnosti.

11. Tašky z vlnenej tašky:

Tašky z vlnenej tašky

Veľká taška na bielizeň vyrobená z polystyrénového vlny je medzi ľuďmi veľmi známa, najmä pre mokré oblečenie. Taška je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach. Malé otvory v taške pomáhajú vzduchu ísť dovnútra, čo neznamená, že oblečenie zapácha.

12. Sieťová taška na bielizeň:

Sieťová taška na bielizeň

Tieto vrecká na bielizeň zo sieťoviny sú široko používané v domácnosti, kde nájdete niekoľko detí, a sú veľmi prospešné. Vrecká sú dodávané s flexibilným materiálom, ktorý je možné zložiť a uložiť, keď sa nepoužíva, v skrini. Majú tiež sieťový materiál, ktorý pomáha zápachu opúšťať oblečenie.

13. Farebné vrecká na bielizeň pre deti:

Farebné vrecká na bielizeň pre deti

V detskej izbe je dosť hračiek a oblečenia. Ak chcete, aby si vaše deti svoje oblečenie udržali správnym spôsobom, zaobstarajte si detskú tašku na bielizeň a inšpirujte ich, aby si do nej nechali špinavé oblečenie. Keďže detské oblečenie je plné blata, škvŕn atď., Môžete použiť vrecká na bielizeň s plastovými krytmi. Navrhnite ich v monštre, obľúbenom superhrdinovi, bábikách, obľúbených karikatúrach atď., Aby boli atraktívne.

14. Vrecká na bielizeň:

Vrecká na bielizeň

Novinkou v malých vreckách na bielizeň je taška so zapínaním na zips. Taška je vyrobená z nylonového sieťového materiálu a zapínania na zips na otvorenom konci. Pretože je tiež prateľný, môžete do neho zabaliť malé oblečenie a priamo ho vložiť do práčky na oddelené pranie. Takéto tašky často nosia ženy, ktoré majú deti na pikniky a príležitosti.

15. Plátno skladacie vrecko na bielizeň:

Skladacia taška na bielizeň z plátna

Máte obavy, že vrecká na bielizeň zaberú veľa miesta vo vašej toalete alebo domácnosti! Tu ste so skladacím vreckom na bielizeň, ktoré môžete použiť kedykoľvek budete chcieť, a zložením ho budete držať bokom. Je vyrobený z plátna a dreva, železa alebo vlákna.

Či už je to doma, hotel alebo na cestách, vrecká na bielizeň boli vždy užitočné, pretože ušetrili vaše čisté oblečenie od zašpinenia tým, že ho dali oddelene od tých špinavých. Vďaka rôznym prevedeniam a materiálom zohrali hlavnú úlohu pri udržiavaní čistoty domova. Pre deti sú k dispozícii aj špeciálne vrecká, ktoré je možné bez poškodenia použiť aj na pranie ich plyšových hračiek.