9 Nová kolekcia tašiek Versace v Indii

Gianni Versace založil luxusnú módnu spoločnosť Versace v roku 1978. Sídlo spoločnosti je v talianskom Miláne. Versace je populárny po celom svete, takže existujú zbierky Versace. Gianni Versace vybral za logo spoločnosti hlavu Medúzy. Grécka mytológia Medúza priťahovala ľudí natoľko, že sa už nevrátili, a tak sa aj Versace rozhodol, že jeho výrobky budú mať na ľudí účinok Medúzy.

Tašky Versace

Populárne kabelky Versace v rôznych tvaroch a veľkostiach:

Tu je 9 najlepších návrhov tašiek Versace v rôznych farbách a vzoroch pre ženy a mužov.

1. Kabelka Versace Bowler:

Kabelka Versace Bowler

Duavivo predáva túto tašku Versace pre ženy. Je ušitá z čiernej kože, ktorá sa hodí k čiernemu outfitu. Existujú atraktívne zlaté držadlo a dekorácie.

2. Čierna kožená kabelka Versace:

Čierna kožená kabelka Versace

Táto taška je vyrobená z hladkej čiernej kože. Čo potrebujete, si môžete nechať a zapnúť pomocou zapínania na zips. K dispozícii je zlatá kovová predvádzacia taška z kolekcie Versace.

3. Kabelka Versace Athena Velvet:

Zamatová kabelka Versace Athena

Toto príslušenstvo je veľmi špeciálne vyrobené zo zamatu, ktorý pripomína jemnú leopardiu pokožku. Existuje dizajn koruny obklopený vencom, listami a kvetmi. Na návrhu boli použité odtiene žltej, bielej a hnedej, ktoré dobre splývajú s pozadím. Vrchná, spodná časť, boky, popruh a držadlá sú vyrobené z pevnej tmavej kože. Taška sa tým tvaruje a je pevná a odolná. Zapínanie na zips je na vrchu. Strieborné spony na držadlá a strapce dotvárajú dizajn.

4. Kabelky Versace – luxusné kabelky:

Kabelky Versace - luxusné kabelky

Túto tašku určite budete chcieť nosiť pri sebe na večierku. Taška je vyrobená z čiernej kože so zlatým metalickým logom Versace vpredu. K taške sa hodí aj zlatá retiazková rukoväť.

5. Versace šitá biela kožená taška cez rameno:

Prešívaná biela kožená taška cez rameno Versace

Táto vlastnoručne navrhnutá biela kožená taška cez rameno má zlaté ozdoby na oboch stranách. Pár bielych rúčok má zlatý tkaný kov. Úplné naťahovanie tašky je atraktívne a dobre sa hodí, keď ste v bielych šatách alebo sárí.

6. Biela taška Versace Jeans s retiazkou:

Biela taška Versace Jeans s retiazkou

Táto spracovaná biela kožená kabelka má dve držadlá. Vnútri je jedna priehradka na zips s rozmermi 38 x 29 x 13 cm. K dispozícii je vnútorné vrecko a vonkajšie vrecko na zips.

7. Vrecko Versace Black Nylon Medusa:

Versace čierne nylonové púzdro Medusa

Pánska taška je čierne, tenké, nylonové vrecko s logom spoločnosti. Na prenášanie je k dispozícii odnímateľný tenký popruh. Otvor má zapínanie na zips. Vnútri je kožená nášivka s logom, vrecko na zips. Tiež je tu tonálna textilná podšívka, prešitie. Veľkosť je 10 palcov x 6,75 palcov.

8. Kožené tašky Alce Black Chain na rameno:

Kožené tašky Alce Black s retiazkou na pleci

Taška má tvar obálky a je vyrobená z prírodnej teľacej kože. Táto taška Versace je ideálna na prenášanie vašich základných vecí. K dispozícii je odnímateľná reťaz, ktorú je možné použiť na zavesenie kabelky cez deň. Vo večerných hodinách môže byť rovnaká taška použitá ako večerná taška odstránením popruhu. Na vrchu je klopa, ktorú je možné zavrieť pomocou magnetických patentiek. K dispozícii je tiež vnútorné vrecko na zips. Na prednej strane je tiež podpisový štítok so zlatým hardvérom.

9. Batoh Versace pre mužov:

Pánsky batoh Versace

Pánsky textilný batoh má množstvo opaskov vytlačených v ružovej, modrej, žltej, čiernej a bielej farbe. Čierna vnútorná podšívka má tonálne prešitie. Hlavná priehradka je 13 x 16 palcov x 4,5 palcov s dvojcestným zapínaním na zips. Rukoväť navrchu je vyrobená z čiernej kože. K dispozícii sú nastaviteľné ramenné popruhy s logom spoločnosti v pištoli v prednej časti na zips.

Každá taška má logo v zlatej alebo bronzovej farbe a viete, že taška, ktorú kupujete, je autentická a pochádza od spoločnosti Versace. Medusa určite pridáva na vzhľade tašky.