9 najlepších kabeliek Avon v Indii s obrázkami

Dámske kabelky definujú váš kvocient štýlu. Kto by nechcel nosiť trendovú kabelku na pracovisko alebo na obed s priateľmi? Prenášanie tašky už nie je len na úžitkové účely, ale hovorí to aj o vašom vkusu v móde. Ženám v dnešnej dobe nevadí minúť viac na výber kabeliek. Keďže trhy sú zaplavené veľkým počtom značiek obchodujúcich s taškami, správna voľba je ešte ťažšia. Dobrá značka je značka, ktorá si udržuje kvalitu po celú dobu a Avon medzi ne určite patrí. Aj keď je Avon uznávaná ako špičková spoločnosť vyrábajúca kozmetické výrobky, ponúka aj výber kabeliek, ktoré sú dokonalou kombináciou štýlu a kvality..

Úžasné kabelky Avon v Indii s obrázkami:

Na svete existujú rôzne značky kabeliek. Tento článok vysvetlí krásne kabelky značky Avon. Pozrite sa na 9 najlepších kolekcií kabeliek Avon s obrázkami a cenami, ktoré sú v Indii veľmi ľahko dostupné.

1. Avon Ultimate cross body bag:

Crossbody taška Avon Ultimate

Veľmi štýlová kabelka od Avonu vyrobená z nylonu podobného koži a zvýraznená hardvérom v zlatých tónoch. Hlavným vrcholom tejto tašky je horná rukoväť a popruh cez telo. Táto crossbody taška Avon Ultimate je ideálna na celodenný výlet s dvoma vnútornými vreckami a jedným vreckom na zips vo vnútri. Prispôsobte si túto štýlovú tašku zaplatením 1340 INR.

2. Tote splnomocnenia:

Tote Empowerment

Jedná sa o limitovanú edíciu kabelky od Avonu, ktorá v sebe nesie odkaz posilnenia žien. Na kabelke je napísaná správa, ktorá hovorí proti domácemu násiliu. Táto taška, vyrobená pre dobrú vec, má cenu iba 469 INR.

3. Crazy For Canvas Tote:

Taška Crazy For Canvas

Táto plátenná kabelka pre pevné dievčatá je povinnou výbavou mladých dievčat. Je to jedna z podpisovej zbierky kabeliek Avon v Indii. Vyrobené zo 100% bavlny, má jedno vrecko na zips, dve vnútorné vrecká a jedno vonkajšie vrecko. Táto taška Tote je úplne funkčná a je k dispozícii v modrej alebo ružovej farbe za pouhých 1340 INR.

4. Tote Tropical Applique:

Taška na tropickú aplikáciu

Ideálna taška na plážovú dovolenku, plávanie v bazéne alebo dokonca aj vtedy, keď musíte vybaviť viacero úloh. Tieto tašky sú vyrobené zo 100% bavlny s polyesterovou podšívkou a koženými rúčkami a patria medzi najlepšie z indických kabeliek. A čo viac, táto taška na uchopenie a vyberanie vám dokonca umožní vyzerať štýlovo bez akéhokoľvek úsilia. Taška Tropical Applique Tote je k dispozícii za cenu 1675 INR.

5. Weave a Message Hobo:

Weave a Message Hobo

Skutočne ohromujúca a elegantná kabelka zo všestrannej kolekcie kabeliek Avon. Táto taška je vyrobená z umelej kože a trendových strapcov z umelého semišu, ktoré sa pripínajú na zips. Vďaka vzoru diamantových vĺn vyrobenému na tomto tulákovi od spoločnosti Avon je klasický, ale chladný. Cena tejto INote kabelky je 2680 INR a je k dispozícii iba v hnedej farbe.

6. Každodenná kabelka Messenger z plátna:

Kabelka Messenger na každodenné plátno

Veľmi nositeľná kabelka od Avonu za rozumnú cenu 1675 INR. Nemyslite si, že potrebujete ďalší dôvod na kúpu! Táto športová a svetlá kabelka sa dá ľahko použiť na všetky príležitosti a vo všetkých ročných obdobiach. Jedná sa o jednu z najlepších a dokonalých kabeliek Avon pre ženy s dobrým dizajnom.

7. Ručná taška Mark Carry-All:

Ručná taška Mark Carry-All

Táto nadrozmerná taška je ideálna pre pracujúce ženy alebo ženy, ktoré potrebujú mať so sebou veľa každodenných potrieb. Táto taška je vyrobená z polyuretánu (100% umelá koža) a má 3 vnútorné a 3 vonkajšie vrecká. Veľa priestoru na uloženie čohokoľvek, čo si ženy môžu želať. Z bezpečnostných dôvodov je v hornej časti taktiež zapínanie na zips.

8. Kabelka Take Me To The Tropics Beach:

Plážová kabelka Take Me To The Tropics

Túto žiarivú limetkovo -bielu pásikavú nadrozmernú kabelku od Avonu nemožno nechať ujsť v zozname top 9 kabeliek Avon v Indii. Táto nadrozmerná taška je ideálnym pomocníkom na plážový deň a má dostatok priestoru na všetky vaše nevyhnutné veci. Urobte to svojim, jednoducho strávte INR 2010.

9. Zahrievacia taška na muffiny:

Zahrievacia taška na muffiny

Perfektná chlpatá kabelka na výlet počas chladných zim. Táto kabelka z umelej kože s kovovým popruhom na retiazku okamžite doplní váš kvocient štýlu. Kúpte si ho len za 2546 INR.

Toto boli jedny z najlepších výberov z kabeliek Avon v Indii. Pozrite sa na tento zoznam, keď plánujete nákup múdrych, ale cenovo dostupných kabeliek. Okrem výroby trendových dámskych kabeliek ponúka Avon aj dobrý výber školských tašiek Avon pre deti. Overte si to!