Rolákové svetre – najnovšie a najlepšie návrhy, ktoré vás budú štýlovať

Svetre sa dodávajú v rôznych štýloch a farbách. Rolák je jedným z takých štýlov, ktorý je klasický a nosia ho mnohí. Zvinutý golier môže byť vyrobený z hrubej alebo normálnej vlny a napriek tomu poskytuje najlepšie výsledky.

Štýlové prevedenie rolákových svetrov pre ženy s obrázkami:

Vyskúšajte tieto nádherné roláky, ktoré sú tu uvedené,

1. Chunky rolák:

Chunky sveter s korytnačkou

Tu je ohromujúci sveter, ktorý je vyrobený z hrubej vlny. Sveter má rebrovaný pletený steh, ktorý skvele funguje s hrubým druhom vlny. Dlhé rukávy svetra sú rovnako voľné. Tu je rolák široký a zvinutý.

2. Rolák s pleteným káblom:

Sveter s rolákom

Vyskúšajte tento oslnivý sivý sveter pre ženy a vyzerajte v ňom sexi. Svetrík má vpredu klasický pletený steh a hladké rukávy. Vďaka bočnému rozparku vyzerá sveter naozaj elegantne. Rolák je tu široký a voľný, a tak je aj veľmi hrubý.

3. Tesný čierny rolák:

Pevný rolák

Ako vrchný sveter si môžete vybrať tento čierny sveter. Tento priliehavý sveter je ideálny na to, aby predviedol svoje krivky. To sa dobre hodí k džínsom a tiež k sukniam. Môžete si vybrať z rôznych farieb, ktoré sú k týmto obtiahnutým svetrom k dispozícii. Čierna je vždy obľúbená.

4. Kašmírový biely rolák:

Kašmírový rolák

Kašmír je nádherná vlna, ktorá je skvelá pre svetre. Pochádzajú z oblasti Kašmíru v Indii a sú mäkké. Biely sveter z kašmírovej vlny je luxusný a vhodný pre každú dobu. Vďaka tomu budete vyzerať bohato a sofistikovane. Tento biely sveter sa skvele hodí k akémukoľvek druhu spodného oblečenia.

5. Svetrové šaty s rolákom:

Rolákové svetrové šaty

Mať krásne svetrové šaty bez rukávov je skvelý nápad. Tieto dlhé šaty vo forme svetra sú perfektné tak, ako sú. Môžete ho obliecť príslušenstvom a udržať ho jednoduchý. Tieto svetrové šaty sú skvelým spôsobom, ako sa udržať v teple a zároveň vyzerať štýlovo.

6. Rebrovaný rolák:

Rebrovaný rolák

Vyskúšajte klasický vzor svetra, pretože to je niečo, čo nikdy nevyjde z módy. Tento rebrovaný sveter má krásny steh, ktorý mu dodáva dlhý vyzlečený vzhľad. Rolák je tiež útulný sveter. Pomáha vám to zahriať sa počas zimných dní a nocí.

7. Nadrozmerný rolák:

Nadrozmerný rolák

Tu je skvele vyzerajúci nadrozmerný sivý sveter, ktorý má splývavý vzhľad. Rolák tu má lemované okraje a je viac voľne tečúci ako štandardný rolák. Vďaka tomu vyzerá sveter celkom elegantne a sofistikovane.

8. Široký rebrovaný zelený rolák:

Široký rebrovaný rolák

Je to úžasný dámsky zelený rolák so širokým rebrom. Tento sveter môžete dostať z vlny, ktorá nesvrbí, aby ste ho mohli nosiť dlhšie. Sveter je priliehavého strihu, takže je skvelý, ak nesvrbí. Svetr objímajúci postavu tak môžete nosiť aj celý deň.

9. Fuzzy oranžový rolák:

Fuzzy rolák

Vyberte si, že ako predvádzaciu zátku budete mať skvelý ručne pletený fuzzy vlnený oranžový sveter. Tento ručne pletený sveter je vyrobený z čistej vlny, ktorá vás udrží v teple a pohodlí. Oranžová farba vlny je veľmi žiarivá a určite v nej budete vyzerať úchvatne. Skombinujte ho s modrými džínsami a získajte kompletný vzhľad.

Rolákové svetre sú skvelým spôsobom, ako vyzerať štýlovo a zároveň vás zahreje a bude príjemne. Jedná sa o klasický štýl, ktorý používajú muži a ženy. Svetre môžu byť vyrobené s rebrovaným stehom alebo káblovým pleteným stehom. Z hrubej vlny alebo tenkej vlny všetky rolákové svetre vyzerajú skvele.