Gujarati svadobný make -up – Ako postupovať

Gujarati Brides majú vo svadobný deň veľmi jasný a nádherný vzhľad. Celkový vzhľad je veľmi elegantný s bohatými šperkami po celej neveste. Počnúc príslušenstvom k hlave až po chodidlá sú nevesty ozdobené šperkami, vďaka ktorým vyzerajú úžasne. Pretože je v kostýme toľko doplnkov, je líčenie nevesty veľmi jednoduché; napriek tomu elegantný.

gujarati svadobné líčenie

Gujarati make -up má veľmi jasný základ a používanie farieb a odtieňov je veľmi minimálne. Zahŕňa veľa kohlu a vložky s umelými mihalnicami. Celkový vzhľad je veľmi jednoduchý a črty dievčaťa sú zdôraznené múdrym líčením. Prečítajte si základné informácie o svadobnom líčení Gujarati, ak to plánujete urobiť sami.

Svadobný make -up Gujarati:

1. Podklad, korektor, korektor a púdrový podklad:

Na základňu sa používa matný povrch a kozmetika s nulovým SPF. To je účinné pri poskytovaní matného a prirodzeného povrchu tváre bez toho, aby na fotoaparáte pôsobilo honosne.

Naneste základ v bodkách na čelo, tváre, nos a bradu. Korektorom zakryte škvrny pod očami a tmavé škvrny, dobrým korektorom znížte výskyt jemných liniek a pupienkov. Teraz pomocou suchého púdrového tampónu ich zmiešajte s pokožkou rovnomerným poklepaním po tvári.

Nakoniec naneste Compaq a založte základňu na miesto. Uistite sa, že používate dobrú značku kozmetiky, ktorá neskôr nepoškodí pokožku a tiež poskytne trvalý účinok.

2. Očné linky, Kohl a riasenka pre oči:

Potom, čo je základňa nastavená, zvýraznite oči trblietavým a výrazným očným tieňom. Na viečko naneste svetlú bázu a na obočie vhodné trblietky. Zaistite, aby bol odtieň vhodný, aby oči nevyzerali veľmi tmavé.

Ceruzkou definujte obočie od vnútorného kútika a jemne ho rozčesajte. Nech to nevyzerá príliš tmavo.

Pomocou vodotesného kohlu zvýrazní vložka a riasenka oči a definuje tvar. Použite tmavú farbu, aby oči nápadne žiarili. Obvykle sa dáva prednosť nelesklej tmavej ceruzke.

3. Blusher And Bronzer:

Používanie lícenky na lícach a línii vlasov je minimálne. Uprednostňuje sa použitie takmer nahého odtieňa. Používa sa len ako zvýraznenie lícnych kostí.

Bronzer sa tiež aplikuje pozdĺž nosa, brady a čela, aby sa vylepšili funkcie a aby vyzerali ostro.

4. Rúž a lesk:

Uprednostňuje sa použitie tmavého odtieňa rúžu. Naneste podšívku pozdĺž pier a definujte tvar. Potom použite základný lak na rúž. Poklepte perami púdrom, aby základný odtieň zostal. Potom rovnomerne naneste druhú vrstvu rúžu jemným štetcom. Zaistite hĺbku tým, že na spodnom peru bude odtieň tmavší.

Použite minimálny lesk, aby ste perám len dodali lesk. Použitie prebytočného lesku môže spôsobiť, že sa rúž po chvíli roztiahne.

Metódu je ľahké dodržať, ale najdôležitejšie pri jej vlastnom vykonávaní je uistiť sa o odtieňoch. Nie každý môže urobiť svadbu sám. Okrem make-upu sa vlasy veľmi jednoducho robia aj s česaním chrbta a vysokým drdolom. Veľa šperkov sa nosí aj ako rituál, ktorý pridáva na glam faktore. Celkový vzhľad vyzerá jednoducho, ale jeho správna úprava je kľúčovou úlohou. Vidíme teda, že profesionálny dotyk je možné získať aj bez toho, aby to bolo jednoduchou metódou.