Najlepších 9 domácich kondicionérov pre suché vlasy

Máte problém so suchými vlasmi? Všetci viete, že problém suchých vlasov sa zhoršuje počas celého zimného obdobia. Terapia teplými olejmi v tomto období nie je extrémne podporná, ani luxusné továrenské kondicionéry nevykazujú preferované výsledky.

Domáci kondicionér na suché vlasy

Našťastie v kuchyni máte zložky, z ktorých si môžete vytvoriť úspešný kondicionér, ktorý vám pomôže mať ploché a hodvábne vlasy po celú zimu. Existuje mnoho spôsobov, ktorými môžete venovať pozornosť poškodeným vlasom pomocou jednoduchého domáceho kondicionéra na suché vlasy. S pomocou zaistených prírodných zložiek môžete vyrobiť veľké kondicionéry a masky na vlasy, aby ste získali zdravú textúru vlasov.

Tu je 9 najlepších domácich kondicionérov na suché vlasy:

1. Olivový olej:

Domáci kondicionér na suché vlasy - olivový olej

Ak naozaj chcete hladšie a jemnejšie vlasy, vyskúšajte olivový olej. Poskytuje vlhkosť a tiež živiny. Je to jedna z najlepších ingrediencií, ktoré môžete tiež skladovať dlho a jednoducho dostupné.

Zloženie: 1/4 šálky olivového oleja a 1/2 šálky bežného kondicionéra

Smer: Obe suroviny zmiešame v miske. Rozmažte si vlasy v sekcii. Zmiznite najmenej 15

minúty, hrebeň, plus opláchnuť.

2. Bambucké maslo:

Domáci kondicionér na suché vlasy - bambucké maslo

Je odlišná od niekoľkých prísad, ktoré spôsobia, že vaše #rozštiepené konce zmiznú, vďaka čomu sa vaše vlasy budú cítiť husté a nádherné. Starám sa o tento domáci kondicionér na vlasy! To je trochu z hlbokej stránky, v dôsledku toho nebudete musieť toľko využívať!

Zloženie:

½ šálky olivového oleja, 1 1/3 šálky bambuckého masla, ½ unce vonného oleja (napr. Levanduľový olej alebo rozmarínový olej) 1 čajová lyžička oleja z vitamínu E

Pokyny:

Teplé bambucké maslo v strednom hrnci, ktoré na neho čaká, sa zmenilo na tekutý typ. Vložte ho do olivového oleja. Zmes nechajte vychladnúť 30-40 minút. Vyhnite sa úplnému nastaveniu. Zahrňte do vitamínu E navyše vonný olej. Beat zmes, ktorá na vás čaká, získa ľahkú penu ako stálosť. Vložte zmes do uzavretého hrnca.

3. Avokádový a banánový kondicionér:

Avokádový a banánový kondicionér

Zložka:

Banán, vajíčka, med, extra panenský olivový olej a avokádo.

Smer:

Vezmite avokádo; kôra zrútiť to čaká na to stať sa pastou. Potom dajte polovicu banánu a pridajte asi 2 lyžice olivového oleja. Dobre premiešajte s avokádovou pastou. Vajce zmiešajte so zmesou banánov a avokáda v mixéri, kým nie je mäkké.

Ako použiť:

Naneste od vrchu vlasov na spodok, nechajte kondicionér pôsobiť 10 minút a zmyte vodou. Uvidíte, že vaše vlasy budú hebké a lesklé.

4. Zlato:

Domáci kondicionér na suché vlasy - med

Ďalším domácim kondicionérom na vlasy, o ktorom budeme hovoriť, je medový kondicionér na vlasy!

Zloženie:

4 polievkové lyžice ľahkého olivového oleja, 1/2 šálky medu spoločnosti Savannah Bee Company (môžete nahradiť akýkoľvek miestny alebo organický med)

Pokyny:

V malej miske zmiešajte med a olivový olej, až kým nebudú úplne zapracované. Preneste zmes cez lievik do plastovej fľaše stlačením vrchného viečka. Akonáhle budete pripravení použiť, jemne sa triasť, plus votrite do vlasov a čakajte pokojne zastrešené. Keď si zakryjete hlavu sprchovacou čiapkou, kondicionér vydrží na vlasoch minimálne 30 minút a hodinu. Šampón plus vlasy dôkladne umyte.

5. Kokosové mlieko:

Domáci kondicionér na suché vlasy - kokosové mlieko

V tomto domácom kondicionéri na vlasy z kokosového mlieka budeme hovoriť!

Zloženie:

1 šálka kokosového mlieka, 2 polievkové lyžice kokosového oleja a 1 avokádo.

Pokyny:

Šup, kôstka a navyše rozdrvte svoje avokádo. Zahrňte kokosové mlieko s kokosovým olejom a tiež čakajte na hladkú zmes. Teraz zmiešajte všetky ingrediencie a nechajte pôsobiť asi 10 – 15 minút.

Ďalej musíte zmiešať všetky vyššie uvedené zložky na vlasoch a nechať pôsobiť 10 – 15 minút, potom umyte a potom umyte šampónom.

6. Tekvicová maska ​​na vlasy:

Domáci kondicionér na suché vlasy - tekvicová maska ​​na vlasy

Musíte vedieť, že ideálne použitie na úlomky tekvice z konzervy (pretože tam sú navždy zvyšky). Tekvica má ohromujúci zisk-je bohatá na vitamíny A a C, draslík, beta-karotén a zinok.

Smer:

Vložte 1-2 polievkové lyžice medu, vrodené zvlhčovače, do jednej šálky tekvicového pyré a zabaľte v takom rozsahu, v akom to dokážete na vlasy a pokožku hlavy. Budete musieť buď zabaliť vlasy do saranového zábalu, inak si nasadiť sprchovaciu čiapku, aby zostala maska ​​na mieste. Nechajte pôsobiť minimálne 15 minút a potom opláchnite.

7. Kondicionér jablčného octu:

Domáci kondicionér na suché vlasy - kondicionér na báze jablčného octu

Umývanie jablčného octu pomáha objasniť okrem hladkých kutikúl – prísne tajomstvo lesklých vlasov! Pridajte lyžicu octu k 1/2 šálke vody a naneste na vlhké vlasy. Ak je aróma prebytočná, pridajte pár kvapiek esenciálneho oleja.

Smer:

Naneste na vlasy, nechajte 5 minút pôsobiť a potom vyčistite. Horkosť v octe pomáha uzavrieť najvrchnejšiu vrstvu vašich vlasov, kutikuly, a buduje ich naplocho.

8. Kondicionér škorice, medu a mlieka:

Domáci kondicionér na suché vlasy - škorica, mliečny kondicionér Honey Plus

Musíte vedieť, že tento prospešný kondicionér je plný mliečnych bielkovín, ako je kazeín, a ponúka vlasom vlhkosť, objem a lesk. Toto je najlepší kondicionér pre suché vlasy, pretože škorica hrá dôležitú úlohu pri obnove krvného obehu v pokožke hlavy a korienkoch a to pomáha vlasom posilniť.

Zložka:

2 polievkové lyžice medu, 2 vajíčka, majonéza 1/4 šálky, 2 polievkové lyžice škorice a 4 polievkové lyžice mlieka.

Smer:

Zmiešajte všetky komponenty v sklenenej miske a trochu ich zohrejte vložením do misky s teplou vodou. Zahriatu zmes naneste na pokožku hlavy a vlasy a nechajte pôsobiť pol hodiny. Noste sprchovaciu čiapku a uzamknite ju uterákom, pretože veci môžu byť preplnené. Dôkladne opláchnite vodou a potom šampónom.

9. Avokádo:

Domáci kondicionér na suché vlasy - avokádo

Následný domáci kondicionér na vlasy, ktorý sa chystáme objaviť, je avokádový kondicionér na vlasy! Avokádo je naozaj bohaté na dobré tuky, čo znamená, že budete mať vlasy, ktoré sú super lesklé, super upraviteľné a navyše ľahké a vzdušné!

Zloženie:

2 polievkové lyžice olivového oleja, 2 polievkové lyžice vody, 2 lyžice smotany, jedno avokádo.

Pokyny:

Zmiešajte to všetko a preskúmajte to cez svoje úžasné vlasy a kabát pomocou umývacej čiapočky. Asi 20 minút, aj keď preniká hlboko do vašich vlasových folikulov. Kondicionér opláchnite vlažnou vodou. Umyte {už nechcete aromatizovať ako avokádo navždy}, umyte a ste pripravení.