10 najlepších návrhov stropných kvetov s obrázkami v Indii

Všetci vieme, aký dôležitý je krásne vyrobený strop. Strop, nazývaný aj „piata stena“ miestnosti, nie je funkčným prvkom, ale hrá tiež kľúčovú úlohu pri zlepšovaní celkovej estetiky. Ak chcete strop, ktorý môže okamžite upútať pozornosť kohokoľvek, návrhy stropných kvetov sú skvelé nápady, ktoré nikdy neprestanú vytvárať trvalé dojmy.!

Najlepšie falošné stropné kvetinové vzory

Napriek tomu, že koncepcia kvetinového dizajnu stropov nie je príliš nová, použitie rôznych materiálov, textúr a svetelných efektov z nich urobilo jednu z najobľúbenejších možností v moderných domácnostiach. Ak ste teda ochotní hrať v bezpečí a vytvoriť pre svojich hostí veľkolepú stropnú show, musíte sa pozrieť na týchto 10 najnovších stropných návrhov Floral False..

Najnovšie falošné stropné kvetinové vzory:

Tu je našich 10 jednoduchých a najlepších fotografií stropných kvetov pre váš domov, ktorými sa môžete inšpirovať. Pozrime sa na ne.

1. Najlepší dizajn stropných kvetov:

Najlepší dizajn stropných kvetov

Tu je falošný stropný dizajn, ktorý dodáva vašim interiérom náladový efekt. Trojica kvetov je vyrobená z akrylového materiálu a zavesená na vrchu stropu. Svetlá sú upevnené nad okvetnými lístkami pre magický pocit. Aj za denného svetla sú biele farebné kvety celkom viditeľné na tmavohnedom pozadí stropu.

2. Návrhy popových stropných kvetov:

Popové stropné kvetinové vzory

Pozrite sa na toto súčasné popové stropné umenie v kvetinovom dizajne. Štvorlístkové kvety sú umelecky navrhnuté tak, aby poskytovali viacero perspektív. Štyri prvky polmesiaca sú usporiadané dohromady, aby vytvorili tento inovatívny vzor. Stredy sú síce biele, ale vonkajšie časti sú obalené rôznymi farbami, aby vznikol tento brilantný efekt.

3. Návrhy sadrových stropných kvetov:

Sadrové stropné kvetinové vzory

Ak vás vždy fascinovala myšlienka očarovanej záhrady, tento návrh sadrového stropu je skvelý nápad. Kvitnúci dizajn kvetov je dotvorený pastelovými farbami, aby vznikol tento úžasný stredobod na falošnom strope. Na okvetné lístky môžete pridať zelené svetlá a okolo kruhu biele žiarovky, aby ste ho oživili.

4. Stropný cementový kvetinový dizajn:

Stropný cementový kvetinový dizajn

Cementové kvetinové umenie je v mnohých indických domácnostiach celkom bežné. Nielenže je to nákladovo efektívne, ale tiež vyžaduje veľmi nízke nároky na údržbu. Tu je jeden taký umelecký vzor, ​​ktorý vytvoril šikovný murár. Dokonale symetrické okvetné lístky sa navzájom prelínajú a vytvárajú iluzórny efekt. Na využitie miesta je medzi nimi umiestnený ventilátor alebo držiak svetla.

5. Návrh kvetinového stropu pre sálu:

Kvetinový stropný dizajn pre halu

Tu je pekný stropný medailón vytvorený pre vašu obývačku. Je vyrobený z materiálu Sadra of Paris a je pripravený pomocou formy. Okvetné lístky sú ručne maľované v ružových odtieňoch a bordúra je vyhotovená v tlmenej zlatej farbe. Celý kus je hotový a je možné ho priamo upevniť na mieste.

6. Jednoduchý dizajn kvetinového stropu pre obývaciu izbu:

Jednoduchý dizajn kvetinového stropu do obývačky

Ak hľadáte jednoduchý, ale štýlový kvetinový strop, tento biely slonovinový dizajn je presne to, čo potrebujete! Tento vzor inšpirovaný lotosom je vyrobený zo sadry a na výrobu tohto omračovača používa zákon symetrie a geometrie. Môžete buď ísť na svetlá, alebo sa rozhodnúť, že ho necháte tichý. Pridanie držiaka na luster môže pozdvihnúť jeho krásu na úplne novú úroveň.

7. Najnovší dizajn kvetinových stropov so zrkadlami:

Najnovší dizajn kvetinových stropov so zrkadlami

Nástenné umenie si rýchlo získava na popularite a tento dizajn je skvelým príkladom. Obyčajný biely falošný strop je dekoratívny pridaním týchto reflexných zrkadiel v jedinečnom usporiadaní. Výsledkom je veľkolepá kvetinová show, vďaka ktorej budete vždy hľadieť do strechy. Usporiadanie zrkadiel vedľa seba dáva sále úžasný vzhľad.

8. Kvetinový dizajn domu:

Kvetinový dizajn domu

Vaša láska k kvetinám sa s týmto dizajnom pravdepodobne zdvojnásobí. Realistická 3D tapeta je ďalším konceptom v segmente falošných stropov. Na strop a jeho zadnú stranu je rozprestretý tlačený papier, LED žiarovky sú upevnené. Keď zapnete svetlá, môžete byť svedkami mágie, keď prvky na papieri začnú brať život!

9. Stropné kvetinové maľované vzory:

Stropné kvetinové maľované vzory

Jedná sa o nádherný stropný dizajn, ktorý je vytvorený pomocou sadrokartónových dosiek. Kvetinový dizajn je zväčšený, aby sa šíril po celej dĺžke a šírke miestnosti. Pridaním svetiel pod okvetné lístky môžete nastaviť správne náladové osvetlenie v danej oblasti. Môžete dokonca ísť na farebné svetlá a vytvoriť tak vo svojom dome vizuálnu drámu.

10. Dekorácia stropných kvetov:

Dekorácia stropných kvetov

Je to skvelé umelecké dielo, ktoré kombinuje to najlepšie zo sadry a dekoratívneho skla. Je ideálny pre veľké miestnosti pre maximálnu viditeľnosť tejto krásy. Môžete si všimnúť, ako sú sústredné kvetinové tvary navrhnuté v bielych a sklenených materiáloch. Zvyšok strechy je zvýraznený rovnakým dizajnom, aby ste WOW svojich hostí.

Čo si teda myslíte o našej najnovšej kolekcii návrhov stropných kvetov? Máš ich rád? Môžete sa opýtať svojho návrhára na viac takýchto nápadov, ktoré môžu ladiť so zvyškom vašich interiérových farebných schém. Ak nemáte radi lakované strechy, jednoducho si sadnite a vychutnajte si show. Tieto kvetinové vzory nielenže ozdobia vaše izby, ale tiež odhalia vašu lásku k prírode!