Najlepších 8 rád do posilňovne, ktoré uľahčujú chudnutie

Priberáte, keď ešte chodíte do posilňovne? Cvičíte energicky a stále nemôžete schudnúť ani gram? Máte dosť poplatkov za telocvičňu a nedostanete z tela žiadny výsledok?

Telocvičňa Tipy na chudnutie

No, môže to mať aj iný dôvod, ale jedným z hlavných dôvodov vášho prerušeného úspechu pri chudnutí môže byť nesprávny spôsob tréningu! Áno, dokonca aj certifikovaný tréner používa nesprávny spôsob školenia. Preto ani kvôli ťažkému cvičeniu a diéte nemôžete schudnúť.

8 najlepších tipov na chudnutie v posilňovni:

Nie je sa čoho obávať, pretože nižšie uvádzame niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu s tréningom v posilňovni.

1. Vykonajte školenie HIIT:

Ak ste už zhodili veľa kilogramov z tela a v určitom časovom období, ak vaše telo prestane reagovať na pravidelné cvičenia, musíte vyskúšať vysoko intenzívny intervalový tréning! To vám pomôže so zárukou! Môžete urobiť viac WOD alebo menej WOD. Tiež nejaké zaujatosti voči sile alebo zaujatosti voči vytrvalosti alebo gymnastika. Dobrým riešením je tiež skreslenie sily.

Tento HIIT má vždy za následok sexy tvar tela a je vynikajúci pre GPP (všeobecná fyzická pripravenosť).

2. Využite dni aktívneho odpočinku:

Môže prísť niekoľko dní medzi tým, keď sa vaše telo bude cítiť odpočinúť alebo vás začnú bolieť svaly. V týchto dňoch si musíte vždy odpočinúť! V tie dni, kedy môžete sotva chodiť a chrbát sa vám začína zdať ako obrovská modrina, to sú dni, kedy by ste sa mali vyhýbať tréningu.

Odpočinok neznamená vynechať na jeden deň dobre tréning alebo posilňovňu Aktívny deň odpočinku znamená pracovať s určitou pohyblivosťou a ľahkým behaním alebo rýchlou chôdzou. Vykonajte trochu naťahovacích a ľahkých strojov.

Skúste v tento deň ísť pomalým tempom a choďte ľahkým tempom. To zlepší regeneráciu vášho tela, pomôže odbúrať stres z vášho tela, tiež pomôže obnoviť váš CNS a uvedie vaše telo do plného pohybu. To tiež zlepšuje spaľovanie tukov vo vašom tele.

3. Vyhnite sa umelým sladidlám:

  • Možno ste už počuli, že cukor nie je pre zdravie prospešný, ak ho užívate v nadmernom množstve a cukru sa musíte vždy vyhýbať. Rovnakým spôsobom, ak začnete užívať umelé sladidlá, aby mali sladkú chuť, je to ešte horšie! Medzi umelé sladidlá patrí Splenda, aspartám a „prírodne ochutené“ sladidlá.
  • Tieto umelé sladidlá zvyšujú vašu hladinu inzulínu a pretože váš mozog nie je schopný rozoznať rozdiel medzi nimi a cukrom. Reakcia tela je teda rovnaká ako reakcia na cukor.
  • Ak vám teda váš tréner v posilňovni navrhne, aby ste si dali umelé sladidlo, je lepšie, ak ho v tejto záležitosti poučíte. Jednoducho má zmysel sa im vyhýbať.

4. Neprekračujte vlak:

Vždy sa snažte vyhnúť pretrénovaniu za každú cenu. Pretrénovanie funguje takto: Znižuje úsilie o chudnutie a v dôsledku toho podporuje získavanie tukov obrovským množstvom uvoľňovania kortizolu! Toto uvoľníte do svojho tela.

5. Naplánujte si dopredu/Zabalte si obed:

Pri diéte ste mohli čeliť mnohým problémom, ako napríklad neschopnosti ovládať svoje chute, keď ste hladní. Vždy existuje spôsob, ako vyvážiť vašu stravu. Naplánujte si svoj jedálniček na deň alebo si namiesto jedla musíte zabaliť jedlo, aby ste sa nemuseli pre jedlo túlať alebo nemuseli jesť nezdravé jedlá..

tipy do posilňovne

6. Vykonajte intervaly Tabata:

Sú skutočne účinné pri chudnutí. Funguje to tak, že cvičíte 20 sekúnd a potom nasleduje 10 sekúnd odpočinku. Teraz musíte zvoliť pohyb, napríklad vzduchový drep. Teraz môžete začať s časovačom a teraz po dobu 20 sekúnd vykonajte toľko drepov, koľko len môžete, a potom si na 10 sekúnd oddýchnite a zopakujte to znova. Tento cyklus opakujte, kým neuplynú 4 až 5 minút a nedokončí sa asi 8 až 10 kôl.

Interval Tabata je jedným z najbrutálnejších, najúčinnejších a skutočne veľmi jednoduchých cvičebných protokolov, ktoré môžete vykonávať pri akomkoľvek cvičení..

7. Vymeňte sódu, džús atď. Za sódu a limetku:

Vždy existuje túžba po nejakom sladidle alebo studenom nápoji. Áno, nie je dovolené mať koks alebo Pepsi, ak držíte diétu. Je nám však umožnené uspokojiť vaše túžby po nejakom sýtení oxidom uhličitým, ale bez kalórií alebo cukru. Na to si môžete dať pohár super chladenej vody a naliať kvapky citrónu. A ste pripravení s prírodným a zdravým sirupom.

8. Zdriemnuť si:

Správny 8 hodinový spánok je skutočne potrebný. Pretože spánok je jednou z 5 najlepších techník zdravého a dobrého života. Zdriemnutia tiež poskytujú vašim svalom väčšiu silu na cvičenie s vyššou účinnosťou

Telocvičňa Tipy na chudnutie