Ako schudnúť za týždeň doma?

„Zameranie na dokonalé zdravie“ je vec, ktorej by sa mal každý venovať. Telesná hmotnosť človeka je podiel zadržiavania tuku a vody v tele. Najdôležitejšia vec, ktorú si musíte pamätať, je to, že chudnete pre seba a pre svoju vlastnú kondíciu. Pri správnej kombinácii správnej diéty a primeraného cvičenia môže človek skutočne schudnúť až 5 kg za týždeň.

Chudnite za týždeň doma

Ako schudnúť za týždeň doma:

Tu je 21 tipov, ako schudnúť, riaďte sa nimi a uvidíte nádhernú zmenu stavby tela.

1. Citrónová šťava:

Citrón by mal byť zahrnutý do vašej stravy, ak ste nastavený na chudnutie. Pomáha vám zbaviť sa nadbytočných kíl, vylúčiť z tela toxíny a dodá vám prirodzenú žiaru. Začnite teda deň s citrónovou šťavou. Vezmite si limonádu s teplým pohárom vody. To zvyšuje metabolizmus vášho tela a cítite sa energicky na cvičenie.

2. Pite veľa vody:

Voda je dôležitou súčasťou chudnutia. Pomáha vyplavovať toxíny z vášho tela a udržiavať váš systém zdravý a čistý. Začnite zdvojnásobením príjmu vody. Nielenže vám táto pitná voda neustále udržiava plné brucho. Pomáha vám tiež obmedziť príjem potravy.

3. Cvičte pravidelne a držte svoj postoj:

Držte sa 45 minút prísneho cvičenia denne. Ak chcete rýchle výsledky, musíte pre to tvrdo pracovať. Vždy pamätajte na „opakovanie každého formulára“. Nikdy nerobte kompromisy s vašou formou, ak to robíte, prestaňte si na niekoľko sekúnd oddýchnuť a začnite znova. Pokúste sa vykonať 12 až 16 opakovaní každého pohybu a medzi jednotlivými cvičeniami odpočívajte 15 sekúnd. Choďte po schodoch namiesto výťahu. Tonizuje spodnú časť brucha a stehna. 30 -krát denne vyliezť hore a dole po schodoch spáli až 600 kalórií za deň. Vždy sa ubezpečte, že akékoľvek cvičenie, ktoré sledujete, je správne. Nedokonalé držanie tela vedie k zraneniu. Čím viac sa potíte, tým rýchlejšie strácate. Nezabudnite byť vytrvalí, tj. Nevynechávajte cvičenia, jedlo, regeneráciu ani dni odpočinku-držte sa plánu. Ak sa na pár dní sústredíte na kondíciu, nedosiahnete skvelé telo ani nedosiahnete cieľovú hmotnosť. Musí to byť nepretržité úsilie.

4. Zvukový spánok:

Spánok je veľmi dôležité kritérium pri chudnutí. Dostatočný spánok prináša viac energie a vytrvalosti do cvičenia. Malým deťom a dospievajúcim sa odporúča spať najmenej 8-9 hodín denne. Tento spánok nielenže zníži stres, ale tiež poskytne človeku duševný pokoj. Prijímanie stresu vedie k väčšiemu príjmu nezdravých potravín. Nepribrali ste tie kilá navyše za mesiac, takže nečakajte, že zmiznú za taký dlhý čas. Nájdite si čas a nestrácajte nádej ľahko. Pracuj ďalej.

5. Obetujte jedno zo svojich jedál:

Keď ste gurmán, je pre vás nemožné opustiť všetky svoje obľúbené jedlá naraz. Nebojte sa, ľudia, mám pre vás riešenie, obetujte jedného z obľúbených a uvidíte, že si to vaše telo ani nevšimlo. Obmedzenie jednej z vašej stravy odstráni niekoľko kalórií, čo prispeje k zníženiu obsahu tuku vo vašom tele.

6. Nevynechajte raňajky:

Ak začnete deň zdravým jedlom, máte tendenciu byť energický celý deň. Raňajky si teda v žiadnom prípade nenechajte ujsť. Neskoré raňajky, povedzme po 10:00, znižujú rýchlosť metabolizmu v tele, čo zase zvyšuje množstvo tukov v tele. Zdravé raňajky; zahrňte celozrnný toast s jedným alebo dvoma varenými vajíčkami, pečenú fazuľu na toaste alebo müsli s jogurtom a ovocím. Zahrňte do stravy čerstvé ovocie a zeleninu.

7. Majte „na vrchole sexu“:

Sex nie je len o vychutnávaní si fyzického potešenia, ale prináša aj mnoho výhod. Sex je tučný blaster. Najlepšia pozícia sexu je byť na vrchole, znamená to, že ste najaktívnejší a máte tendenciu spáliť viac kalórií. Čerpá tiež faktor dobrého pocitu a pomôže vám zbaviť sa rezbárskych rezieb. Vystúpte na reverznej kovbojke (t. J. Tvárou odvrátenou od svojho chlapa), aby ste stehnovým a zadkovým svalom dopriali mimoriadny tlak. Takže vedzte, keď poznáte tajomstvo, dievčatá sa túlia k vašim chlapom. Nezabudnite mať každú noc!

8. Jedzte pred zrkadlami a schudnete:

Jedenie pred zrkadlom pomáha obmedziť príjem jedla o 1/3 jeho podielu. Keď v zrkadle vidíte svoj odraz jedla, ktoré pre vás nie je dobré, vo vašej mysli sa objaví vnútorný hit, vďaka ktorému si uvedomíte množstvo a druh jedla, ktoré máte..

9. Chôdza fitness mantry:

Chôdza je najlepšia a najjednoduchšia forma cvičenia. Ide o celkové precvičenie tela. Rýchla chôdza dlhšia ako 30 minút denne má za následok obrovské chudnutie. Začnite so zvykom chodiť 5 minút každý deň po večeri. Nielen táto prechádzka obmedzuje choroby a zvyšuje rýchlosť metabolizmu vášho tela.

10. Pridajte zeleninu do svojho jedálnička:

Zelenina je perfektná vec, ktorú môžete jesť, keď držíte diétu. Osoba, ktorá konzumuje veľa zeleniny, má svoju telesnú hmotnosť pod kontrolou. Mrkvu alebo cherry paradajky si teda dajte aj naďalej. Nielenže uspokojí váš hlad, ale tiež zníži množstvo tukov a dodá vašej pokožke prirodzený lesk. Zelenina je tvorená hlavne vodou, takže neobsahuje žiadne kalórie. Môžete ho teda mať aj naďalej bez strachu z priberania.

11. Konzumujte zelený čaj:

Existujú rôzne druhy potravín, ktoré denne konzumujeme. Na to, aby ste schudli, potrebujete dennú diétu. Deň tak môžete začať šálkou zeleného čaju. Môžete si ich dať aj tesne pred a po každom jedle, aby ste zostali dlhšie zasýtení. Tento proces je tiež nápomocný pri ľahkom trávení.

12. Jedzte svoje uhľohydráty múdro:

Musíte ich konzumovať vo veľmi malom množstve a uistite sa, že budete kontrolovať aj obsah cukru, pretože to môže vašu úlohu pri chudnutí veľmi sťažiť..

13. Pripravte si vlastné menu:

Musíte sa rozhodnúť pre svoj vlastný jedálny lístok podľa toho, čo sa vám páči a čo nepáči, a tak svojim vlastným spôsobom pomôže byť v diétnom programe veľmi dlho. Nedržte sa jedálnička ostatných.

14. Zdravá strava:

Vždy majte zdravý stravovací plán a diétu robte veľmi múdro. Nikdy nevynechávajte ranné raňajky, ktoré obsahujú správne množstvo sacharidov, tukov a mliečnych výrobkov. Pri každom jedle musíte mať zeleninu ako zásadnú súčasť, potom bielkoviny a ako posledné sacharidy.

15. Pite nesladený čaj:

dbajte na to, aby ste vždy pili nesladený čaj a zároveň sa snažili schudnúť doma. Pomôže vám to udržať si hydratáciu a uľaví vám od únavy. Ich pitie pomôže vyčistiť pokožku a udrží toto akné bez akné! Vždy to môžete piť pred každým jedlom, aby ste si naplnili žalúdok na polovicu. Uistite sa však, že neobsahuje žiadne ďalšie kalórie.

16. Nepreskočte úplne:

Väčšinu zdravého jedla si môžete dať s mierou. Nikdy sa nepokúšajte strihať čokoľvek úplne. Môžete tiež jesť niektoré nezdravé veci, ako sú hamburgery alebo napolitánky, len raz za týždeň alebo mesiac. Vyhnite sa však všetkému, čo nie je vyrobené doma, ako napríklad – McDonald’s, KFC atď.), Cukrovinkám, nealkoholickým nápojom atď..

17. Užívajte nízkokalorickú diétu:

Skúste zhodiť viac kalórií, ako v skutočnosti prijmete, je to najlepší domáci liek na chudnutie. Konzumujte viac nízkokalorickej stravy, ktorá zníži príjem asi 1 200 a 1 500 kalórií každý deň. Je tiež potrebné vedieť, že týždenne by ste nemali schudnúť viac ako dve kilá. Toto sa nepovažuje za bezpečné.

18. Znížte príjem tukov:

Denne ho musíte skonzumovať v priemere 35 až 60 gramov. Konzumujte nízkotučnú bielkovinovú diétu, ktorá zahŕňa viac mäsa, vajec a rýb za deň.

19. Cvičenie:

Môžete vykonávať veľa domácich cvičení a zaradiť ich do svojho životného štýlu. Necítite to ako fušku! Vykonávajte malé zmeny, aby sa vaša hmotnosť už nikdy nevrátila. Môžete sa tiež ísť na prechádzku alebo si zabehať, kým pôjdete do školy, namiesto jazdy autom môžete nechať svoje deti. Bežte so svojim domácim psom. Začnite niekoľkými kľučkami, kým sú v televízii komerčné prestávky. Vyberte si možnosť cyklistiky so svojimi milými priateľmi alebo rodinou.

20. Buď športový alebo sa venuj svojim koníčkom:

Niektoré koníčky pomáhajú spaľovať kalórie. Hrajte tiež športy, ktoré sú najlepším spôsobom, ako získať konkurencieschopnú energiu. Môžete si zahrať šport ako napríklad spinning alebo záhradkárčiť, aby ste si schudli navyše.

21. Skúste jogu:

Niektorým sa nemusí páčiť prísne cvičenie alebo šport. Ďalším dôvodom môže byť, že na to nemajú toľko času. Ženy si preto vyberajú jogu s nízkou intenzitou, ktorá sa cvičí doma. To je tiež užitočné pri spaľovaní kalórií a zároveň vo vás zanechá pocit energie.

Schudnúť nechcenú telesnú hmotnosť nie je také ťažké. Vyžaduje si to však veľkú disciplínu, aby ste zostali v súlade s vašim tréningom a stravovacími návykmi. Pamätajte si, že úspech je konzistencia v priebehu času. Všetko sa musí vykonať podľa plánu. Riaďte sa radami a ide sa na to!