9 najlepších a štýlových jutových stoličiek s obrázkami

Jutové stoličky sú ideálne pre horúce letné dni a budú skvelým doplnkom vášho domova i kancelárie. Vysoká stolička a hojdačka sú skvelé na relaxáciu. Jedálenské stoličky a rozkladacie kreslá sú ideálne pre váš obývací priestor.

Moderné a najnovšie jutové stoličky:

Tu sú uvedené Jutové stoličky sú selektívne uvedené pre váš štýlový domov.

1. Stolička z jutovej opierky:

Opierka chrbta z juty

Zaobstarajte si všetky tieto tradičné jutové stoličky s operadlom pre vaše pohodlie. Tieto stoličky sú veľmi vzdušné a ideálne na horúce letné dni. Juta tvorí mäkké sedadlo a dá sa tiež tlmiť. Tieto vysoké stoličky sú v spodnej časti okrúhle a zaberajú veľa miesta. Vyberte si ich kvôli trvanlivosti.

2. Stolička z juty a dreva:

Stolička z juty a dreva

Tieto elegantné jutové stoličky na drevenom ráme sú moderným prevedením tradičných jutových stoličiek. Zakrivené nohy stoličky pôsobia veľmi štýlovo a elegantne. Tu vyrobený jutový popruh má zložitý a geometrický charakter. Vďaka tomu je štruktúra chrbta a sedadla veľmi pevná.

3. Popruhy z jutovej stoličky:

Popruh z jutovej stoličky

Toto je ďalšia technika pre jutové kreslo. Toto sa nazýva popruh a sú to široké pramene z jutovej textílie, ktoré sú tkané krížovým spôsobom. Popruh z jutovej stoličky je robustná stolička, ktorá vydrží celý život. Použité farby je možné zladiť, aby poskytli efektný vzhľad.

4. Jutová relaxačná stolička:

Relaxačná stolička z juty

Ďalšiu verziu jutového popruhu na stoličku môžete vidieť na tomto relaxačnom kresle, ktoré má vzor podšálky. Svetlá jutová niť je spletitá tak, aby poskytovala štúdiu, ale zároveň otvorený vzhľad. Tenké drevené nohy jej pridávajú na pôvabe. Tieto relaxačné stoličky si môžete vybrať do svojej záhrady alebo obývačky.

5. Jutová pohovka:

Pohovka Juta

Zadovážte si túto sedaciu súpravu v jute s opierkou na ruky. Zaoblené krivky dreveného rámu sú veľmi elegantné a pôsobia leskle. Tmavá jutová farba dodáva lesku lesk. Zložitá technika tkania juty tvorí silný základ, ktorý bude trvať dlho. Pohovku je možné kombinovať s dvojmiestnou sedačkou.

6. Jutové hojdacie kreslo:

Hojdacie kreslo z juty-6

Vyberte si jutové hojdacie kreslo do svojej záhrady alebo obývačky. Táto jutová hojdacia stolička má tiež širokú opierku chrbta a lakťovú opierku. Vďaka drevenému rámu nohy vyzerá rocker elegantne. Vykonaná práca tkania juty je veľmi úhľadná. Dodatočné tkanie na prednej strane dodáva stoličke ďalší štýl.

7. Jutové kreslá:

Jutové stoličky

Váš obývací priestor nebude s týmito elegantnými jutovými ležadlami vyzerať rovnako. Stoličky majú viac miesta na sedenie, a preto sú priestranné a pohodlné. Juta a stolička z dreva dodajú vášmu priestoru charakter. Farby sú tlmené, a tak sa prelínajú s pozadím.

8. Jutová jedálenská stolička:

Jedálenská stolička z juty

Tieto jutové jedálenské stoličky sú skvelým doplnkom vášho jedálenského stola. Biely drevený stôl a jutové stoličky predstavujú dokonalú kombináciu. Celé jutové tkanie chrbta a sedadla sú silné a robustné. Drevené nohy stoličky sú tenké a pôsobia elegantne a štýlovo. Vyberte si túto nádhernú sadu do svojej jedálne a určite budete hovoriť o meste.

9. Jutová hojdačka:

Hojdačka Juta

Zaobstarajte si túto nádhernú jutovú hojdaciu stoličku do vonkajšieho priestoru alebo na balkón. To je skvelý začiatok konverzácie a je ideálny pre zdravý spánok a relaxáciu. Hotové tkanie jutou je v hornej časti prešité tkaninou a sedadlo je zložito tkané. Štyri plagátové reťaze sú tiež tkané z juty a majú silnú štruktúru.

Jutové stoličky sú vyrobené z jemnej juty a sú pevné a dlho vydržia. Jutové stoličky vyžadujú minimálnu údržbu a sú perfektné do každého domu. Fungujú dobre aj v lete, pretože sú chladné. Jutové ležadlá, jedálenská stolička a hojdacie kreslá sú elegantné kúsky a dajú sa štýlovo doplniť o vaše miesto.