Permanentná laserová epilácia

Ak ste unavení z voskovania, navliekania alebo pinzety nechcených chĺpkov, laserová epilácia môže byť možnosťou, ktorú by ste mohli zvážiť. Jedná sa o jeden zo známych kozmetických postupov používaných v USA a je možné ho liečiť na všetkých typoch farby vlasov. Vyžaruje svetlo, ktoré má vysokú koncentráciu, do vlasových folikulov. Pigment vo vašich vlasových folikuloch bude absorbovať svetlo. Potom budú vaše vlasy zničené.

Odstránenie laserom je užitočné pre niekoľko oblastí tela, ako sú línie bikín, podpazušie, nohy, ruky a tvár. Tu bola zdieľaná základná myšlienka a porozumenie a niekoľko druhov výhod a vedľajších účinkov.

Permanentná laserová epilácia

Čo je ošetrenie laserovým odstránením:

Laserové odstránenie chĺpkov je oveľa viac než len vypadnutie všetkých chĺpkov. Je to lekársky zákrok, ktorý si vyžaduje veľa školenia a praxe. Nesie to potenciálne riziká a nemožno to urobiť, pokiaľ nie ste profesionál. Predtým, ako to urobíte, navštívte a poraďte sa so svojím lekárom. Ak to chcete určite vyskúšať, pokúste sa vyhnúť voskovaniu a navliekaniu približne šesť týždňov predtým. Zameria sa na korienky vlasov a zabráni príchodu nových vlasov. Potom bude vaša zručnosť veľmi mäkká.

Laserová epilácia je technológia vesmírneho veku, ktorú si osvojilo mnoho ľudí na celom svete, ktorí sú skutočne frustrovaní z odstraňovania nechcených vlasov tradičnými metódami, ako je strihanie nití a voskovanie. Tento proces je nielen úplný a trvalý, ale je tiež k dispozícii za veľmi dostupné ceny služieb, takže sa môžete rozhodnúť, ak hľadáte dostupné a trvalé metódy odstraňovania chĺpkov. Vďaka laserovému odstraňovaniu chĺpkov, ktoré sa šíri po celom svete, si stále viac ľudí volí túto mimoriadnu metódu odstraňovania chĺpkov. Tento proces zahŕňa spálenie koncov a koreňov vlasových folikulov, aby sa spomalil alebo zastavil rast vašich vlasov v tejto oblasti. Aj keď to vyzerá ako extrémne náročný proces, je naopak úplne bezbolestný a po dokončení práce nezanecháva žiadne stopy. Nasleduje niekoľko prepracovaných výhod laserovej epilácie.

Výhody laserovej epilácie:

Výhod je hneď niekoľko. V prvom rade ide o presnosť. Selektívne zacieli na všetky tmavé a hrubé oblasti vášho tela a zanechá za sebou poškodenú a slnkom spálenú pokožku. Druhou výhodou je predvídateľnosť. Viac ako deväťdesiat percent ľudí, ktorí to vyskúšali, malo trvalé vypadávanie vlasov po približne štyroch až piatich reláciách laserového odstraňovania. Treťou a poslednou výhodou je rýchlosť. V zlomku sekundy môžete ošetriť niekoľko vlasov súčasne. Ošetrovať sa dajú aj malé oblasti, ako je horný ret a spodná brada.

Ako predísť dlhodobému nebezpečenstvu:

Aby ste sa vyhli dlhodobému nebezpečenstvu po laserovom odstraňovaní chĺpkov, vyhýbajte sa opaľovaniu, krémom na opaľovanie a ošetreniu opálením. Mali by ste tiež skontrolovať, či je kontrast medzi farbou pokožky a vlasov. Skúste použiť diódové lasery a lasery, ktoré je možné použiť na akýkoľvek typ pleti. Takmer nemajú žiadne vedľajšie účinky a väčšina z nich ich ocenila.

Vedľajšie účinky laserovej úpravy vlasov:

Bolesť:

Bolesť pociťujete pred aj po celom zákroku. Nepohodlie je možné znížiť použitím správneho a lokálneho anestetika alebo metód poskytovaných na klinike. Ak predpisujete sprostredkovanie úľavy od bolesti, potom dôjde k menšiemu nepohodliu. Bolo by však najlepšie, ak by ste sa o tom poradili so svojim lekárom alebo odborníkom.

Opuch a začervenanie:

Po ošetrení oblasti je veľká šanca, že si všimnete začervenanie alebo opuch. Pred zahájením procedúry môžete absolvovať aktuálnu liečbu predpísanú lekárom alebo sa s ním porozprávať o možnostiach, ktoré môžete použiť. Môžete sa tiež poradiť s odborníkom o možných riešeniach, ktoré môžete mať, a o tom, aké ošetrenia môžete použiť na úplné uzdravenie.

Opuch a začervenanie

Odfarbenie pokožky:

Zmena farby pokožky znamená, že určitá oblasť vášho tela musí byť svetlá a bez farby. Pretože laser má tendenciu ovplyvňovať pigmentáciu pokožky, môže sa vyskytnúť aj v tmavších odtieňoch pokožky. Aj keď to nie je bolestivý pohľad, je to určite trvalé a veľmi poškodzuje vašu pokožku. Mohlo by to byť vážne aj emocionálne škodlivé.

Desivé:

Ďalším hlavným vedľajším účinkom laserového odstraňovania chĺpkov je zjazvenie. Tento je úplne hrozný. Je to veľmi bolestivý pohľad a je to skutočne trvalé. Mohlo by sa to stať, ak bola liečba prehnaná. Aj keď toto odstránenie vykonáva odborník alebo profesionál, mali by ste byť pripravení na riziká. To všetko prináša riziko.

Rakovina kože:

Všetky laserové systémy na odstraňovanie chĺpkov používajú neionizujúce žiarenie. V zásade to znamená, že sa vaša DNA bude dlhodobo rozpadať a spôsobovať rakovinu. Aby ste sa vyhli tomuto veľkému problému, minimalizujte svoje riziko tým, že navštívite kliniku a porozumiete širokému spektru a rozmanitosti systémov na odstraňovanie chĺpkov. Skúste vedieť, aký druh ošetrenia ovplyvní váš typ pokožky a koľko ľudí s ním bolo ošetrených. Pomôže vám to určite lepšie sa rozhodnúť.

Opatrenia, ktoré môžete urobiť:

Niektoré z najlepších opatrení, ktoré môžete urobiť, sú vyhnúť sa týždňovému pobytu na slnku, kým sa s touto kúrou nezaobídete poriadne. Môžete tiež použiť bieliaci krém, ak chcete, aby vaše telo nepôsobilo neatraktívne alebo neupravene. Ďalšia vec, ktorú by ste mali urobiť, je udržiavať každú jednu oblasť vášho tela veľmi čistú. Ak si ošetrujete tvár, skúste sa vyhýbať líčeniu. Začnite tiež dostávať lieky na radu svojho lekára, aby ste sa vyhli akýmkoľvek vedľajším účinkom. Mali by ste tiež použiť bylinné odstránenie chĺpkov, pretože je veľmi prirodzené a nespôsobuje žiadne poškodenie vlasov ani pokožky.

Náklady na laserové odstránenie chĺpkov:

Na priemernú úroveň stačia štyri sedenia, aby boli vaše vlasy úplne pripravené. Ľudia s tmavými alebo sivými vlasmi by mali očakávať zvýšené ceny, pretože zbaviť sa ich je ťažšie. Ak sú vaše vlasy príliš čierne alebo tmavé, vyžadujú sa aj ďalšie sedenia. V závislosti od oblasti tela vám bude účtovaný poplatok. Za vaše podpaží vám bude účtovaných 300 dolárov za reláciu. Za bikiny budete musieť minúť 425 dolárov a za mužské vlasy na hrudi asi 475 dolárov. Pred výberom si teda musíte byť istý.

Flexibilita:

Medzi najväčšie fakty o laserovom odstraňovaní chĺpkov patrí flexibilita, pretože teraz sa môžete dostať k niektorým z tých extrémne ťažko dostupných oblastí, aby ste okamžite odstránili vlasy, ktoré potrebujete. Flexibilita ošetrenia vám uľahčuje zostať bez chĺpkov natrvalo v oblastiach, kam ste sa predtým nemohli dostať, ako napríklad pod bradu a na chrbát. Ďalším flexibilným faktorom je, že ošetrenie je možné vykonať v ľubovoľnom čase bez toho, aby to ovplyvnilo oblasti, v ktorých chcete vlasy udržať, pretože ide skôr o segmentované ošetrenie..

Odstránenie chĺpkov:

Odstránenie chĺpkov je základným krokom pri laserovom ošetrení na odstránenie chĺpkov a to je tiež najdôležitejší prínos. Mnoho ľudí denne trpí prebytočnými vlasmi v nechcených oblastiach, ktoré spôsobujú nepohodlie a ďalšie súvisiace problémy. Ďalším problémom je, že niektoré vlasy sa nachádzajú niekedy mimo dosahu alebo dohľadu, čo sťažuje ich odstránenie, takže laserové ošetrenie je v týchto časoch vhodné.

Trvalé laserové ošetrenie vlasov:

Ošetrenie laserom je trvalý proces, ktorý je najlepší pre všetkých ľudí, ktorí vyžadujú trvalé odstránenie akýchkoľvek nechcených vrstiev chĺpkov na tele. Keď je táto možnosť k dispozícii za dostupné ceny, veľa ľudí si ju vyberá. Je to bezpečný a zaistený proces, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky, ktoré vám môžu v neskorších fázach ublížiť.

Na niektoré veci si dajte pozor:

Náhodné liečenie:

Aj keď túto liečbu väčšinou vykonávajú vyškolení odborníci, existuje niekoľko spoločností, ktorým v určitých časových bodoch zvyčajne chýba profesionalita, čo spôsobuje mäsiarstvo v oblasti liečby, ktoré vám môže spôsobiť nepohodlie. Laserová epilácia je chúlostivý proces, ktorý si vyžaduje ruky a profesionálny personál vo všetkých časových bodoch. Vždy urobte malý prieskum, aby ste zistili dobrú vôľu spoločnosti, s ktorou sa rozhodnete obchodovať, a potom pokračujte vo svojich plánoch..

Predražené služby:

Mnoho spoločností si za poskytnuté základné služby účtuje trochu príplatok, a preto je vždy lepšie porovnať náklady na služby, než sa pohnete vpred s akýmikoľvek plánmi týkajúcimi sa trvalej laserovej epilácie.

Tento článok hovorí o laserovom odstraňovaní chĺpkov a jeho výhodách a nevýhodách. Napriek tomu, že pri pokračovaní v ošetrení na konci dňa so všetkými jeho výhodami je potrebné vziať do úvahy niekoľko bodov, laserové odstránenie chĺpkov je veľmi ideálny proces.