Ako prirodzene získať objem vo vlasoch

Problémy s rednúcimi vlasmi pretrvávajú a sú skutočne nočnou morou, s ktorou sa treba vyrovnať. Aj keď snívate o tom, že budete mať hlavu plnú hrubých zvlnených ôk, vaša pokožka hlavy sa často odhalí, keď si vlasy rozpojíte na jednu stranu. Ak budete stranu udržiavať dlho, rozchod sa príliš rozrastie a opäť vás budú trápiť problémy s tenkými vlasmi. Každý má rád načechranú hlavu a preto je tu pár bláznivých dobrých tipov, ktoré môžete použiť na skrytie svojich rednúcich vlasov. Tieto tipy a triky nielenže udajú trend, ale tiež dodajú vašim vlasom objem.

Ako prirodzene získať objem vo vlasoch

Aké sú kroky k tomu, aby ste mali objem vo vlasoch?

Základným cieľom je dodať vašim vlasom čo najlepší objem, ale bez vážnych následkov. Obvykle, ak máte jemné vlasy, majú tendenciu sa usadiť naplocho na vašej hlave. Nedostatok hrúbky vo vlasoch núti vlasy viac sa usadiť a s nahromadením produktu alebo dokonca s každodenným znečistením je takmer nemožné udržať dobrý objem vlasov, bez toho, aby ste sa museli obávať ich poškodenia..

vlasy, aby získali na vlasoch určitý objem

V tomto dnešnom článku hovoríme o rôznych spôsoboch, ako prirodzene získať objem vo vlasoch, ale predtým je základným krokom v tomto procese zahodiť starodávnu myšlienku získavania vrstiev vždy, keď hovoria, že vaše vlasy potrebujú objem. Napriek tomu, že by vám prvé dni poriadny strih alebo vrstva z peria nadýchala vzhľad, časom kvôli nedostatku profesionálneho salónneho štýlu budú mať vaše vlasy tendenciu sa usádzať. Vrstvy by potom zase zodpovedali za rednutie vlasov, a nie naopak.

Návrat k základom:

Mnoho trikov na vlasoch vás ako jednotlivca núti dávať si pozor na spôsob nosenia seba a svojich vlasov. Ochrana vlasov pred slnkom a teplom vám nepomôže s objemom ani strih. Tu je pár základných tipov, ako získať vo vlasoch objem.

vlasy, aby získali na vlasoch určitý objem2

1. Na dosiahnutie značného úspechu je potrebné zdokonaliť korene alebo základňu, a preto je nanajvýš dôležité, aby ste sa tentokrát zamerali na svoje korene namiesto na celý kus. Korene vám pomôžu dosiahnuť požadovaný objem. Musíte zaistiť, aby sa zabránilo nahromadeniu produktu, a pravidelne si preto čistiť pokožku hlavy. Pre dobrý krvný obeh ich dobre vmasírujte.

2. Vaše ruky urobia prácu za vás. Stačí statná kefa na vlasy. Tento proces sa nazýva podpichovanie, pri ktorom si časť vlasov rozrežete a držíte ich jednou rukou, zatiaľ čo druhou rukou sa zameriavate na česanie korienkov vlasov v opačnom smere, aby ste vzadu vytvorili kučeravosť. Rukou vyhlaďte vrchnú časť, ale uistite sa, že každú noc rozčesáte vlasy.

3. Je to často nový trik, ktorý používajú ženy na celom svete, kde si po dobrej sprche vlasy vysušíte a pritom si ich zopnete tak, že si nasledujúce ráno vlasy zachovajú iný tvar. Obvykle choďte na zákruty, kde si môžete zopnúť časti vlasov a uviazať ich v drdole. Počkajte na noc a športové kudrlinky nasledujúce ráno.

4. Ak nechceš zmeniť typ vlasov, jednoducho použi teplo ako priateľa na prácu na svojej najnovšej hrúbke. Použitie fénu na zahriatie koreňov vám pomôže dosiahnuť potrebný objem. To môže byť rovnaké pri použití tepelných usmerňovačov. Začnite iba od korienkov a namiesto nadol ho vytiahnite nabok.

Začnite obchodovať:

vlasy, aby získali na vlasoch určitý objem3

Ak domáce triky nepracujú za vás, vždy sa môžete rozhodnúť pre komerčnú pomoc, pri ktorej získate extra zahusťujúce séra, vstavané kondicionéry pre extra objem, šampóny na zväčšenie objemu vlasov a zahusťovacie spreje na vlasy, ktoré by vám mohli pomôcť v objemovej hre. Uistite sa však, že nedochádza k tvorbe produktu.