Najlepších 12 kúpeľných procedúr v Indii

Kúpeľné procedúry sú pre vás dnes tým najpohodlnejším únikom, pretože kvôli neustálemu namáhaniu mysle a fyzického tela ľudia neustále hľadajú spôsob, ako si oddýchnuť alebo ešte lepšie nájsť mier, ktorý hľadali. Aj v dnešnej dobe, keď sa nachádzate v tesnej blízkosti svojich domovov, nedostanete pokoj, po akom túžite, a to neustálou údržbou a rodinnými problémami, ktoré musíte vyriešiť. Neexistuje lepší spôsob, ako kúpeľná liečba, ktorá vám pomôže postaviť sa na nohy osviežená a pripravená vydať sa na svet so všetkým, čo môže ponúknuť..

kúpeľné procedúry v Indii

Najlepšie kúpeľné procedúry v Indii:

V samotnej Indii je k dispozícii niekoľko tisíc kúpeľných procedúr. Váš jediný problém je, ako považovať dobro za najlepšie, pretože na konci 6. dňa chcete, aby ste mali peniaze, aby ste jasne pochopili, ktoré kúpeľné procedúry sú najlepšie a najlepšie. Ďalej je uvedených 12 kúpeľných procedúr v Indii pre mužov i ženy-

1. Kúpele Wildflower Hall, Shimla:

Tieto kúpele v shimle sú jednými z najznámejších kúpeľov v Indii. Mocné Himaláje po stáročia vzbudzovali bázeň a prebúdzali v dušiach každého, kto sa stretol s ich veľkosťou. Toto rozprávkové letovisko ponúka pokojnú svätyňu v týchto mocných horách. Kúpele Oberoi v rezorte ponúkajú holistické procedúry založené na ajurvéde, vychutnajte si vírivku alebo pokojné prechádzky v rozsiahlom parku, ktorý je v tomto skvelom stredisku k dispozícii. Mieru a mieru, ktoré z tohto úžasného miesta získate, nie je konca. Sú to skutočne najlepšie kúpele v Indii.

Kúpeľné doplnky 2

2. Ananda v Himalájach, Hrishikesh:

Pohorie Hrishikesh je domovom mnohých rozmanitých a nádherných odrôd prírody a krásy. Jedna z týchto veľkých oblastí hrishikesh je domovom známych kúpeľov ananda. Je to skutočne veľký zázrak Indie a mnoho ľudí nielen v Indii, ale z celého sveta navštevuje Himaláje, aby sa okúpali v službách poskytovaných anandou. Rovnako ako kúpele s divokými kvetmi, aj ananda sa zaoberá hlavne ajurvédskymi procedúrami, ktoré vám prinesú kontakt s vašou dušou. Ak teda hľadáte osvietenie a možno sa chcete zjednotiť so svojou dušou, potom je ananda skvelým miestom na návštevu.

3. Kaya Kalp, Kráľovské kúpele. Agra:

Agra je známa svojim taj mahalom a kvôli taj mahalu mesto prijalo kráľovskejší výhľad a na tento účel boli vytvorené kráľovské kúpele kaya kalp. Tieto kúpele vám poskytnú nielen pohľad na dedičstvo Indie, ale poskytnú ukážkové kúpeľné procedúry, ktoré úplne vyliečia váš stres a nezrovnalosti. Tieto kráľovské kúpele sú hrdo súčasťou hotelov itc a sú súčasťou pobočky itc v Agre.

Kúpeľné doplnky 3

4. Kúpele Maya Kumarakom, Kerala:

Kúpele Maya sú najznámejšie kúpele v Kerale a ponúkajú množstvo mimoriadne užitočných služieb, ktoré vás udržia v zdraví a pomôžu vám zbaviť sa všetkého svetského stresu. Rôznorodé služby, ktoré maya spa zahŕňa, sú ajurvéda, aromaterapia, vodoliečba a ďalšie procedúry, vďaka ktorým sa budete pri odchode z kúpeľov cítiť ako nová a vylepšená ľudská bytosť. kúpele maya sú skutočne jednými z najlepších kúpeľov v Indii, kde sa procedúry týkajú a poskytnú vám najlepšiu možnú liečbu, ktorú si prajete. Personál je skúsený a prostredie je vhodné na odbúranie stresu. Spolu so všetkými týmito službami má maya spa extravagantnú zbierku záhrad a chát, kde môžete zostať a využívať luxusné služby, ktoré miesto ponúka..

5. Kúpele Jiva, Udaipur:

Tieto kúpele sú súčasťou skupiny hotelov taj a svedčia o kvalite služieb, ktoré tieto kúpele ponúkajú. Jiva spa má skupinu profesionálnych zamestnancov, ktorí sú pripravení uspokojiť vaše potreby a poskytnúť vám najlepšie kúpeľné procedúry v Indii, ktoré zahŕňajú vodnú a aromaterapiu. Každý deň sa konajú meditačné stretnutia, ktoré majú ľuďom pomôcť vyrovnať sa so svojou dušou.

Kúpeľné doplnky 5

6. Kúpele Sereno, Goa:

Mnoho ľudí navštevuje goa, aby sa vyhli strnulosti života. Nechať prehrať pustiť a užiť si len dobrú prestávku. Ale pre niektorých ľudí, ktorí vyžadujú tichšie estetické prostredie, kde sa môžu len tak rozmotať a pustiť, je potom najlepšie relaxačné kúpele v goa. Vďaka širokej škále procedúr majú špecialisti na kúpeľné procedúry sereno v procedúrach, ako je aromaterapia, a majú veľmi uvoľnenú rutinu pre všetkých svojich zákazníkov. Môžete zostať pri meditácii za úsvitu alebo si objednať dobrú ajurvédsku schôdzu. Nie je nič, na čo by personál serena nebol vyškolený.

7. Kúpele Jiva, Cochin:

Ďalší zo skupiny hotelov taj je to ďalšia pobočka mnohých kúpeľov jiva a poskytuje rovnako kvalitné služby ako všetky ostatné kúpele jiva v Indii..

Kúpeľné kúry 6

8. Kúpele Amattra, Naí Dillí:

Kúpele amattra sa špecializujú predovšetkým na tradičné metódy terapie. To zahŕňa ajurvédske sedenia, meditáciu a ďalšie ošetrenia. Kúpele amattra vo vás vyvolávajú pocit, že ste odtrhnutí od sveta a spájajúci sa s prírodou.

9. Kúpele Quan, Bombaj:

Kúpele quan sú dokonalou záplavou do rušného mesta Bombaj. Jedná sa o celkom známe kúpele v Indii a ponúka množstvo vynikajúcich liečebných procedúr, ktoré vám pomôžu liečiť myseľ telom i dušou. Kúpele quan sa môžu pochváliť svojou schopnosťou priniesť do vášho života mier. Vyvedie vás to z rušného života a zavedie vás do pokojnejšieho sveta, do sveta, ktorý ste predtým necítili.

Kúpeľné doplnky 4

10. Kúpele Amarvilas, Agra:

Agra je domovom ďalších kúpeľov, ktoré sú národne známe. Amarvilas má veľkú plochu krajiny zaplnenú parkami, záhradami, tichými chatkami a predovšetkým kúpeľmi. kúpele sú najposvätenejšou časťou amarvilas a nevyrovnajú sa veľkým ajurvédskym službám, ktoré poskytujú.

11. The Oberoi, Gurgaon: Golden Glow Facial:

Tieto kúpele sa zaoberajú aj kozmetickou stránkou liečby. Tváre, manikúra, pedikúra, masáže a mnoho ďalších. Zoznam pokračuje, pokiaľ ide o služby, ktoré tieto kúpele ponúkajú.

Kúpeľné doplnky 1

12. Kúpele Myrah, Bombaj: Kúpele s jazmínom a kaviárom:

Jasmínové a kaviárové telové kúpele sú nielen národne známe, ale aj svetové. konkrétne sa zaoberajú dvoma špeciálnymi ošetreniami, ktoré zahŕňajú jazmínové telové ošetrenie a kaviárové telové ošetrenie. Okrem toho môžete využiť aj ďalšie svoje služby, ktoré zahŕňajú vodoliečbu, aromaterapiu, starostlivosť o tvár, masáž nôh a podobne. Žiadne z týchto ošetrení sa nelíši v kvalite a ste si istí, že dostanete viac, než za koľko ste zaplatili.

Zdroj obrázku: Spúšť