Osem najlepších spôsobov, ako prirodzene zosvetliť pokožku namiesto chemického ošetrenia bielenia pokožky

V dnešnej dobe nájdete na trhu množstvo prípravkov na bielenie pokožky. Problém je v tom, že viac ako polovica z nich je vyrobená z chemikálií, ktoré tiež poškodzujú vašu pokožku. Ale ak chcete dosiahnuť bledší tón, môžete to urobiť pomocou prírodných produktov na zosvetlenie pokožky. A môžete dosiahnuť o niekoľko odtieňov svetlejšie bez drsných vedľajších… Continue reading Osem najlepších spôsobov, ako prirodzene zosvetliť pokožku namiesto chemického ošetrenia bielenia pokožky

9 efektívnych tipov, ako sa zbaviť tmavých kolien doma

Kolená sú dôležitou súčasťou tela, najmä nôh, pretože majú tmavé kolená, takže sa môžete zbaviť mnohých typov oblečenia, vďaka ktorým budete občas vyzerať príťažlivo a nadčasovo. Tieto tmavé kolená vám môžu zabrániť v nosení krátkych sukní, šiat a nohavíc k oblečeniu, ktoré môže vašej kráse dodať pôvab. Obzvlášť na kolenách a lakťoch sa niekedy začne… Continue reading 9 efektívnych tipov, ako sa zbaviť tmavých kolien doma

Ako prirodzene redukovať dvojitú bradu doma

Dvojitá brada dodá vašej tvári kyprý vzhľad, ktorému sa chcete vyhnúť. Nevyzerá to roztomilo ani príjemne bacuľato. Vyzerá to ako starý tučný a vôbec sa tým nestane. Zníženie dvojitej brady však nie je také jednoduché. Obmedzenie diéty vám môže pomôcť sploštiť žalúdok, ale nezníži ten kúsok flašu visiaceho pod bradou! Dvojitá brada potrebuje viac vytrvalosti.… Continue reading Ako prirodzene redukovať dvojitú bradu doma

Ako sa zbaviť popraskaných pier? – Najlepšie ošetrenia

V zimných mesiacoch sa zabalíte do ďalších vrstiev, pretože zima so sebou prináša praskliny, alergie, nedostatok vitamínov, suchosť a popraskané pery. Popraskané pery, často nazývané popraskané pery, sú symptómom zimy, ktorá spôsobuje, že sú vaše pery tak krehké, že sa roztiahnu do drobných prasklín a prasklín. Zvlášť u žien sú popraskané pery obrovským zimným sklamaním.… Continue reading Ako sa zbaviť popraskaných pier? – Najlepšie ošetrenia

10 úžasných výhod kokosovej vody pre vašu pokožku!

Kokosová voda (v hindčine nariyal pani) je číra tekutina nachádzajúca sa vo vnútri kokosového ovocia alebo kokosovej palmy. Táto voda má sladkú a orieškovú chuť a je považovaná za osviežujúci nápoj, ktorý obsahuje ľahko stráviteľné sacharidy a elektrolyty. Tieto kokosové orechy rastú na veľkých palmách, vedecky známych ako Cocos nucifera. Tekutina vo vnútri kokosového ovocia… Continue reading 10 úžasných výhod kokosovej vody pre vašu pokožku!

15 must-try domácich výplachov na tvár pre každý typ pokožky!

Pôsobí na vás bežné mydlo suchou a pružnou tvárou? Čo keby ste si vytvorili prispôsobené domáce umývanie tváre, ktoré uspokojí jedinečné potreby vašej pokožky? To je správne! Je načase, aby mydlá naložené v chemikáliách prešli na prírodné čistiace prostriedky, ktoré si môžete ľahko pripraviť doma pomocou jednoduchých, každodenných surovín. Najlepšia časť- Sú celkom dostupné, bezpečné… Continue reading 15 must-try domácich výplachov na tvár pre každý typ pokožky!

10 jednoduchých, ale úžasných výhod argánového oleja pre pokožku a tvár!

Arganový olej, často nazývaný „tekuté zlato“, je organický produkt, ktorý sa extrahuje z jadier arganového ovocia. Toto arganové ovocie sa nachádza na argánovom strome, ktorý rastie takmer výlučne v juhozápadnom Maroku. Preto sa tento olej nazýva aj marocký arganový olej. Arganový olej sa nachádza predovšetkým v dvoch formách: jedlý arganový olej extrahovaný z pražených arganových… Continue reading 10 jednoduchých, ale úžasných výhod argánového oleja pre pokožku a tvár!

10 úžasných výhod mandľového oleja pre vašu pokožku!

Mandle, ktoré sú známe ako kráľ orechov, sa nachádzajú väčšinou v krajinách Blízkeho východu. Vďaka svojmu obsahu sa Kalifornia dnes stala jedným z najväčších producentov mandlí na svete. Tieto sušené mandle sa lisujú za studena s menším teplom, aby sa z nich extrahoval olej. Oleje lisované za studena sú vo všeobecnosti nerafinované oleje s množstvom… Continue reading 10 úžasných výhod mandľového oleja pre vašu pokožku!

10 málo známych, ale úžasných výhod vitamínu C pre vašu pokožku!

Vitamín C sa v lekárskej terminológii nazýva kyselina askorbová alebo askorbát alebo kyselina L-askorbová (chemický vzorec C6H8O6) je základnou živinou, ktorá udržiava telo a imunitný systém vo funkcii. Vitamín C podporuje syntézu kolagénu v tele. Pomáha pri hojení rán, oprave a údržbe kostí, zubov, chrupaviek a tkanív. Je to tiež jeden z najlepších antioxidantov, ktoré… Continue reading 10 málo známych, ale úžasných výhod vitamínu C pre vašu pokožku!

Olej s vitamínom E na pokožku: 6 výhod pre krásu, ktoré nemôžete ignorovať!

Ak nakupujete pri vedomí, určite ste si všimli vitamín E vo väčšine svojich make -upov a produktov starostlivosti o pleť! Aký je teda rozruch okolo tejto zložky? Vitamín E je vitamín rozpustný v tukoch, ktorý má silné antioxidačné vlastnosti. Vitamín E je skutočný elixír krásy, od hydratácie pokožky až po ochranu pred UV žiarením a… Continue reading Olej s vitamínom E na pokožku: 6 výhod pre krásu, ktoré nemôžete ignorovať!