9 najlepších a najpohodlnejších plus veľkosti Sarongov pre ženy

Nadštandardný sarong je veľká trubica alebo tkanina dlhá okolo pasu, ktorá sa dá nosiť rôznymi spôsobmi. Látka má často tkané kárované alebo kockované vzory alebo môže byť pestrofarebná. Mnoho moderných sarongov má vytlačené vzory, často zobrazujúce zvieratá alebo rastliny. Rôzne druhy nadrozmerných sarongov sa nosia na rôznych miestach sveta rôznymi spôsobmi.

Najlepšie návrhy Sarong pre ženy plus veľkosti:

Tu je niekoľko top 9 sarongov plus veľkosti,

1. Ľahký čierny Sarong:

Ľahký čierny Sarong

Tento nadrozmerný čierny sarong je najlepší príležitostný sarong pre tie ženy, ktoré milujú používanie ľahkého oblečenia väčších veľkostí podľa svojich potrieb. Tento sarong prichádza s takým typom štýlu, ktorý môžete zabaliť do mnohých vzorov viazania; toto je čierny pevný sarong plus veľkosti, ktorý je vyrobený z hodvábnej tkaniny. Najlepšia voľba pre každú plážovú párty.

2. Šál s tlačou Sarong pre väčšiu veľkosť:

Šál s tlačou Sarong pre väčšiu veľkosť

Toto je kvetinový potlač sarongu plus veľkosti pre ženy. Tento je vyrobený z polyesteru, ktorý je vhodný na príležitostnú dovolenku. Dá sa zabaliť iným spôsobom podľa vášho želania. Rôzne druhy výtlačkov, ako sú zvieratá, atď., Sú k dispozícii v sarongoch a zábaloch plus veľkosti. Obleky najlepšie na bežné nosenie.

3. Plus size Swim Sarong:

Plus size Swim Sarong

Ženy, ktoré milujú plavky vpredu plus veľkosti, môžu uprednostniť tento druh sarongu. Vyrába sa z rôznych materiálov a každý si môže vybrať podľa svojich potrieb. Toto je najvhodnejší plážový sarong. Dodáva sa tiež v rôznych jasných celých farbách a viacfarebných.

4. Sarongova sukňa:

Sarongova sukňa

Toto je štýlová sarongová sukňa plus size, ktorá sa dodáva z bavlnených aj polyesterových materiálov. Pre ženy sú k dispozícii obyčajné jednofarebné, viacfarebné, trblietavé a potlačené sukne. Trblietavé zlaté a strieborné sukne sú jedinečné. Najlepšie obleky na plážovú párty.

5. Sukňa Sarong Pareo:

Sukňa Sarong Pareo

Jedná sa o sukňu sarong pareo, v ktorej je tkanina omotaná okolo krku a pokrýva celé telo. Väčšinou je materiál vyrobený z bavlny. Ako obvykle sú pre ženy k dispozícii tlačené a plné farby. Toto pohodlné a štýlové oblečenie bude perfektné na výlet na pláž.

6. Tradičný Sarong:

Tradičný Sarong

Toto je tradičný nadrozmerný sarong pre mužov i ženy. Obvykle sa dodáva vo veľmi jednoduchom vzore, ako sú šeky, bloky, a je vyrobená z čistej bavlny. Vzor sa regionálne líši, väčšinou si ho muži uväzujú na páse a ženy ho môžu nosiť rôznymi spôsobmi. Slúži dobre ako bežné nosenie.

7. Háčkovanie Sarong:

Háčkujte Sarong

Toto je háčkovaný sarong plus veľkosti, ktorý je tkaný niťami vo vzore nazývanom háčkovanie. Je mierne priehľadný a štýlový. Je k dispozícii v mnohých farbách a uprednostňujú sa čierne a biele odtiene. To sa najlepšie hodí na perfektnú letnú plážovú párty.

8. Batika Sarong:

Batik Sarong

Batikovaný sarong je umelecké dielo. Vďaka žiarivým farbám a vzorom sa môžete kombinovať a vytvárať nový vzhľad pri každom nosení sarongu. Sú ideálnym doplnkom vášho letného šatníka a perfektne sa hodia ako plážová zástera.

9. Celana Sarong:

Celana Sarong

Toto sú sarongové šaty Celana plus pre mužov i ženy. Je vyrobená z bavlnenej látky a je k dispozícii v rôznych farbách a vzoroch. U tohto typu sa vonkajšia časť javí ako tradičný sarong a vnútorná strana je čiastočne rozdelená ako nohavičky. Je to bežné nosenie, ktoré je pohodlnejšie pre všetkých ľudí.

Sarong je príkladom nosenia kusu látky v rôznych elegantných štýloch. Sarong sa pohodlne nosí pre mužov i ženy. Uspokojuje všetky druhy ľudí svojou rozmanitosťou štýlov a farieb. Ak máte v pláne obliecť vás do sarongu a toto sú najlepšie spôsoby.