Najlepších 30 najnovších návrhárov Sarees

Od staroveku hrajú sarey dôležitú úlohu v ženskom odeve. Saree v Indii symbolizuje ženskosť. Je dôležitou súčasťou hinduistickej kultúry. V Indii by nebol žiadny šatník bez sárí žiadnej ženy. S pohybujúcim sa časom sa návrhy saree vždy menia podľa trendu. Teraz je v trende dizajnérske sarees. Vďaka novému a odlišnému vzoru vždy zaujímali miesto v odeve každej ženy.

najnovšie-návrhár-sarees

Materiály použité v tejto kolekcii návrhárov saree sú georgette, sieťovina, zamat, hodváb a šifón. Pozrime sa na niektoré z trendových vzorov sarees, ktoré skutočne chytia za srdce.

Najnovší dizajnéri Sarees:

Tu je 30 najlepších najnovších dizajnérskych sárí a zbierka nasledovne.

1. Floral Border Saree:

latest-designer-sarees-floral-border-saree

Krásna obyčajná saree s kvetinovým okrajom je pútavá na bežné nosenie a na niektoré malé párty dodáva osviežujúci vzhľad. Obyčajná svetlo zelená saree s tmavou kvetinovou potlačou ponúka nádhernú kombináciu s kvetinovou blúzkou. Kombinácia tmavej a svetlej farby sa tiež úžasne nosí.

2. Vyšívaná čistá saree:

Vyšívaná čistá saree

Nič nie je tak romantické ako čistá saree s farbou lásky, červenou. Čistá saree dostane strojové vyšívanie s reshamom a kamienkami. Aby toho nebolo málo, zari je aj zari. Sárí so sieťou dodá vašej osobnosti na večierkoch a malých svadobných funkciách.

3. Faux Georgette Saree:

najnovšie-dizajnér-sarees-foux-georgette-saree

Milujete nosenie svetlých farieb! Tu je saree od návrhára pre perfektný vzhľad pri zásnubách a malých večierkoch. Saree nesie dvojité farby, pričom obidve svetlo a dc kontrastujú navzájom. Okrem benji hnedej a ružovej purpurovej farby sú do nej pre atraktívny vzhľad pridané aj zrkadlové práce, strojové vyšívanie, čipka, zari a čipka.

4. Royal Net Saree:

najnovšie-dizajnér-sarees-royal-net-saree

Chcete mať kráľovský vzhľad na svadbách a večierkoch vo vysokej spoločnosti! Tu je pre vás sieťový dizajn, vďaka ktorému budete medzi mnohými žiariť. Mix saree béžovej a hnedej farby dáva trblietavý efekt a lesklé plastové zrkadlá sú v ňom prešité. Saree poskytuje bohatý vzhľad a je vhodná aj pre nočné večierky, aby ukázala, že je skutočne očarujúca.

5. Black Beauty Saree:

latest-designer-sarees-black-beauty-saree

Čierna farba zostala trendovou v každej generácii. Čierne sarey s kvetinovou nášivkou a strojovou výšivkou dodávajú kráse vašej osobnosti. Také sárky sa veľmi nosia na tematických večierkoch a funkciách. Vďaka kvetinovej blúzke s plným krkom dodáva osobitý vzhľad.

6. Svadobná návrhárka Saree:

latest-designer-sarees-bridal-designer-saree

Chcete vo svoj výnimočný deň vyzerať úchvatne! Skúste georgette saree v červenej farbe s úžasným okrajom, strojovou výšivkou, kamienkami a zari. Práca so zlatou náplasťou nižšie jej pridáva na kráse. Tiež nesie veľké škvrny na boku pozdĺž okraja, aby mu poskytol ťažký svadobný vzhľad. Kombinácia týchto všetkých dáva úžasný svadobný vzhľad, aby porazila srdce vášho ženícha.

7. Dvojfarebná sametová saree:

Dvojfarebná zamatová saree

Zamatová saree dodáva saree plusový bod na nosenie na luxusných svadbách, večierkoch a manželských funkciách. Saree dostane kráľovskú modrú farbu so svetlou kombináciou farieb, žltú. Saree je navrhnutá s kamienkami, zari a výšivkou.

8. Banarasi Saree:

najnovšie-dizajnér-sarees-banarasi-saree

Dizajnový design saree s tradičným vzhľadom dodáva jedinečný vzhľad. Banarasi saree sa vždy nosilo, aby poskytlo v manželstvách úžasný luxusný vzhľad. Saree je darovaná milá červená farba so zlatým farebným prevedením so závitom. Saree v celku obsahuje guličkový dizajn, zatiaľ čo pally je ťažká s návrhmi henny.

9. Jednoduchý čierny dizajn Saree:

simple-black-design-saree

Lesklý vzhľad s jednoduchou potlačou módnej návrhárky saree je pôsobivý pri každých malých príležitostiach, stretnutiach a tiež na bežné nosenie. Žltá a čierna kombinácia inšpirovaná slnečným kvetom vyzerá úžasne s malými potlačami dizajnu henna mehandi. Aby bola jeho presnosť ešte väčšia, je k tomu pridaná malá tenká čipka.

10. Bhagalpuri Saree:

najnovšie-dizajnér-sarees-bhagalpuri-saree

Chcete mať tentokrát trendy vzhľad pre vaše mačiatkové párty alebo tematické párty. Vyskúšajte sárí Bhagalpuri v tmavo tmavomodrej farbe s kvetinovým vzorom. Spolu so širokým okrajom poskytuje veľký dizajn aj saree a nositeľovi úžasný vzhľad.

11. Saree s modrým a ružovým pruhom:

najnovšie-návrhár-sarees-modrá-a-ružová-páska-saree

Je veľmi žiadaná nová dizajnérska saree, ktorá je vhodná na bežné aj na oficiálne nosenie. Saree s rozkošnou farebnou kombináciou námorníckej modrej a ružovej vyzerá celkom slušne na nosenie. Má tiež kvetinový vzor na konci pallu, ktorý dáva kvetinový vzhľad. Saree poskytuje nositeľovi decentný vzhľad.

12. Flitre Border Saree:

najnovšie-návrhár-sarees-flitre-border-saree

Najnovšou návrhárskou saree, ktorá takmer obsadila dieru v trendovom šatníku, je saree lemovaná flitrami. Flitre boli vždy trendy pre sarees, či už hladké alebo zdobené. Obyčajné šampanské saree s výšivkou zdobené tenkým okrajom flitrov zlata a striebra dodáva očarujúci vzhľad na každej párty.

13. Modrá a čierna dizajnérka Saree:

najnovšie-dizajnér-sarees-modrá-a-čierna-dizajnérka-saree

Chcete mať túto sezónu vzhľad v štýle choli! Georgette saree so zlatou prácou je najlepšia dizajnérska saree pre toto Navratri. Modrá a čierna farba mu dodávajú bohatý vzhľad. Oblečenie nám dávalo zlatý okrajový vzhľad so strojovou výšivkou. Farebná kombinácia a zdobená časť jej dodáva bohatý vzhľad pre luxusné funkcie.

14. Jednoduché bodkované saree:

latest-designer-sarees-simple-dotted-saree

Jednoduché, ale módne oblečenie vám poskytne nádherný vzhľad na stretnutiach, večierkoch a festivaloch. Svetlo béžová farba vyzerá úchvatne a je v nej osadený malý guľôčkový dizajn. Vyzerá to úžasne s kontrastnou blúzkou špeciálne zo zamatu. Ukazuje štýlovú stránku ženy kvôli materiálu georgette, ktorý dáva saree pri nosení perfektný vzhľad.

15. Fialová výšivka Saree:

najnovšie-dizajnér-sarees-fialové-výšivky-saree

Vyšívacie sarees sú v trende pre návrhy dizajnérov sarees. Fialová saree s úžasnou drobnou výšivkou a béžovou kombináciou poskytuje úžasný vzhľad spolu s náplasťou v manželstvách. Fialová časť je vyrobená zo zamatu, zatiaľ čo béžová časť je vyrobená zo siete, ktorá dáva úžasný vzhľad.

16. Leaf Designed Saree:

najnovšie-návrhár-sarees-leaf-navrhnuté-saree

Nový dizajnérsky design saree inšpirovaný listami dáva úžasný vzhľad pri stretnutí a malých funkciách alebo počas slávnostných dní. Kráľovská modrá georgette saree má výšivku v tvare listu, ktorá dáva dizajnérskemu vzhľadu. Široká hranica jej dodáva na jedinečnosti. Keď sa nosí na festivaly, dáva svojmu nositeľovi náboženský vzhľad so starožitnými šperkami.

17. Pearl Color Designer Saree:

latest-designer-sarees-pearl-color-designer-saree

Chcete, aby pohľad kradnúci srdce priťahoval oči divákov! Získajte túto ohromujúcu perlu saree. Módna návrhárka saree dostala vyšívacie práce pre kvetinové vzory a ostré hrany, aby poskytla jedinečný vzhľad v manželstvách a iných funkciách. Saree je vyrobená zo štyroch georgetových materiálov, ktoré sú ideálne pre také sarey, ktoré dodajú očarujúci vzhľad s perlovými šperkami.

18. Dizajn Lehenga Saree:

najnovšie-dizajnér-sarees-lahenga-saree-design

Lehenga sarees sú najnovším dizajnérskym dizajnom sarees, ktorý je vhodný pre nevesty pre zasnúbenie a ďalšie funkcie. Vrstvené štýlové šaty saree dodávajú očarujúcim nevestám úžasný vzhľad s príjemnou červenou farbou. Zakrivené rozparky dodávajú móde saree. Je špeciálne vyrobený tak, aby bol výnimočný deň, ak je nevesta nezabudnuteľnejšia. Pretože nie je taký ťažký, môže byť vykonávaný aj v rôznych ďalších funkciách.

19. Cape Designer Saree:

latest-designer-sarees-cape-designer-saree

Novým vynálezom na trhu saree sú návrhy Cape saree. Saree dáva zmyselný vzhľad a nad ňou je priehľadný mys. Oblečenie sa najlepšie nosí v zime, aby vaša móda dostala nový štandard. Poskytuje jednoduchú obyčajnú saree a dizajnérsky vzhľad mysu je posiaty kamienkami alebo výšivkami. Kapucňa môže byť tiež jednoduchá a priehľadná, aby bolo možné vidieť dizajn blúzky.

20. Dizajnové farebné skladané sarees:

najnovšie-návrhár-sarees-dizajnér-farebne-skladané-sarees

Po móde patli pallu sú skladané farebné prevedenie trendovým návrhárskym oblečením sarees pre túto sezónu. Skladané farby sú v rôznych farbách, ktoré sú navzájom kontrastné, zatiaľ čo pallu má niekedy inú farbu. Posiate výšivkou a kamienkami je ideálnym oblečením na večierok. Je to jedna z najlepších sarees módnych návrhárov.

21. Long Trains Saree Design:

najnovšie-dizajnér-sarees-dlhé-vlaky-saree-design

Toto je nový trend v módnej návrhárke saree. Nosenie dlhej pallu saree so šírkou podobnou pallu alebo menšou, známou ako vzory s dlhými vlakmi saree. Pallu saree je taký dlhý, že sa dostane na zem. Poskytuje štýlový vzhľad na luxusných večierkoch a svadbách.

22. Dhoti Saree Designs:

najnovšie-dizajnér-sarees-dhoti-saree-designy

Úžasný dizajn s jedinečným vzhľadom dodáva Dhoti saree. Saree je vyrobená z priehľadnej tkaniny a poskytuje nádherný zvlnený vzhľad v páse. Dizajn sa považuje za najlepšiu kolekciu návrhárov sarees, na ktorú musíte mať letmý pohľad. Je široko používaný v večierkoch a funkciách.

23. Vzory ramien Saree:

najnovšie-návrhár-sarees-ramenný-vzory-saree

Dnes večer hľadáme najlepšie dizajnérske sarey pre funkcie! Saree na ozdoby na plece je tá, ktorú potrebujete. Dáva jedinečný vzhľad s vzormi, výšivkami alebo kamennými prácami, ktoré prichádzajú na rameno, ktoré je podobné vzoru blúzky saree. Vďaka priaznivej kombinácii broskyne a bielej je ikonou štýlu.

24. Návrhy Ombre Saree:

najnovšie-dizajnér-sarees-ombre-saree-designy

Ombre sarees, inšpirované ombre dupatta a ombre leggings, sú najnovšími dizajnérskymi sarees dostupnými na trhu. Hlavným bodom týchto sarees je farebná kombinácia použitá pri jeho výrobe. Krásne kučery, ktoré sú uvedené nižšie, mu dodávajú úžasný vzhľad červeného koberca.

25. Dizajn bundy Saree:

najnovšie-návrhár-sarees-bunda-blúzka-saree-vzory

Blúzka s bundou je pre nás najlepšia na zimné funkcie a svadby. Sarees sú patola sarees s ťažkými vyšívacími prácami. Blúzka, ak sú také sárky navrhnuté ako bundy, ktoré jej dodávajú kráľovský vzhľad.

26. Layered Saree Designs:

najnovšie-dizajnér-sarees-vrstvené-saree-vzory

Potom, čo šaty vznikli v šatníku žien, nasledovali šaty saree. Je to kombinácia západnej a indickej kultúry. Dizajnérka saree má vrstvený vzhľad typu šiat so širokým okrajom a kvetinovou výšivkou. Takéto šaty sarees sú veľmi obľúbené na párty pre mačiatka a v manželských funkciách.

27. Viacfarebná dizajnérka Saree:

latest-designer-sarees-multi-colored-designer-saree

Rád sa hráte s farbami! Tu je pre vás krásna saree v rôznych farbách. Saree je daný malý okraj s malou výšivkou. Vyzerá to honosne s dizajnovo zdobenou blúzkou, v ktorej sú aj výšivky. Je veľmi preferovaný na večierkoch a funkciách alebo slávnostných. Saree je populárne známy ako kachhi work saree.

28. Dizajnér orchideí Saree:

najnovšie-designer-sarees-orchidea-designer-saree

Chcete trendový, ale triezvy vzhľad malých funkcií alebo slávnostných! Skúste sarees designer Orchid. Nová návrhárska saree s nádhernými striebornými výšivkami a zamatovým strieborným okrajom dodáva georgette saree bohatý vzhľad. Ozdobné veľké a odvážne kvetinové vzory jej pridávajú na kráse. Oblečenie vyzerá úžasne so striebornými šperkami a vyšívacou blúzkou.

29. Ružová a sivá dizajnérka Saree:

najnovšie-návrhár-sarees-ružová-a-šedá-návrhár-saree

Majú vzácnu funkciu a chcú mať klasický vzhľad s tradičným nádychom! Vyskúšajte jednu z najlepších návrhárskych sárí s ružovou a sivou kombináciou. Saree je tiež ozdobená výšivkou v zlate. Široký okraj a vzory mu dodávajú luxusný vzhľad. Toto je jedna z nových návrhárskych sárí.

30. Gare a výšivky navrhnuté Saree:

najnovšie-návrhár-sarees-gota-a-výšivka-navrhnuté-saree

Pôvabná kolekcia návrhárov sarees na trhu je kolekciou Gota s vyšívacími prácami. Svetlozelená čistá saree dostane veľký kvetinový vzor s prácou Gota a malou výšivkou, aby mala úžasný vzhľad. Hodí sa na svadby alebo dokonca festivaly, aby mal jednoduchý, ale elegantný vzhľad.

Najnovší dizajnér Sarees

Dizajnérske sarey boli vždy šialenkou pre ženy akéhokoľvek veku. Sárkám sa teraz dodáva dotyk perál a iných kúziel, ktoré dodávajú jedinečný vzhľad. Svadobné sezóny sú pre tieto odevy značkového oblečenia najpriaznivejšie. Predstavuje ženskosť a eleganciu ženy. Spolu s dizajnérskymi sarees sa aj vzor blúzky stal celkom elegantným. Niet pochýb o tom, že trendy sa budú stále meniť a dávať nové vzory, preto si ich vezmite a ozdobte svoj šatník.