Najlepších 20 zbierok Kota Sarees, ktoré vyhovujú všetkým príležitostiam

Kota Doria je odev používaný na výrobu sárok Kota a tieto odevy poskytuje región Kota a odtiaľ pochádza aj názov. Tieto sarey sú tkané vzorom sieťového vzoru so štvorcovými vzormi. Tieto vzory sa nazývajú Khats a vyzerajú ako malé bloky na saree. Kota sarees sa dodáva z čistých bavlnených aj hodvábnych materiálov. Majú extrémne nízku hmotnosť a ľahko sa udržujú sarey. Kota sarees, ktoré vznikli najskôr v Mysore, boli do Koty predstavené začiatkom 18. storočia. Priadza Kota sarees je spevnená cibuľovou šťavou a ryžovou pastou, aby vznikla jemná väzba. Pokračujte v skúmaní nových sárok Kota, ktoré vás očaria.

20 modelov Breezy Kota Saree pre drsné počasie:

Ak máte tiež rovnaký pocit z týchto sareí, vyskúšajte nasledujúce. Jednoducho si vezmite korisť na nasledujúcich 20 najlepších kota sarees s obrázkami, o ktorých sa hovorí v tomto článku nižšie, a určite sa vám budú páčiť.

1. Bledožltá dizajnérka Kota Saree:

Svetlo žltá dizajnérka Kota Saree

Toto je jedna z najlepších sárok Kota a je na nej tiež urobené skvelé maľovanie. Skutočnosť, že bola vyrobená ľudskými rukami, ju robí ešte zvláštnejšou. Táto saree je pravdepodobne práve teraz ideálna pre ženy, ktoré hľadajú niečo lákavé a jedinečné zároveň. Táto saree sleduje celkom dobrý vzor v hraničnej časti, kde zobrazuje dizajn pripomínajúci zlatú čipku, a to je jedna z najlepších vlastností tejto konkrétnej Kota saree.

2. Žltý čistý hodváb Kota Saree:

Žltý čistý hodváb Kota Saree

Hľadáte dobre vyzerajúcu Kota saree? Toto môže byť práve pre vás. Športuje jednu z najobľúbenejších farieb žien, pokiaľ ide o sarey, ktoré sú žlté. Saree možno nazvať slávnostným a tiež tým, ktoré možno hrdo predviesť na svadobných udalostiach. Za zmienku stojí aj vzor vytvorený na hraničnej časti a bude sa vám páčiť, ako táto saree spôsobí, že žltá farba vyzerá tak božsky.

3. Letný špeciál Kota Saree:

Letný špeciál Kota Saree

Táto saree má pohodlný odtieň červenej a tiež hnedú farbu. Stačí sa dobre pozrieť na tento dizajn a budete jednoducho ohromení tým, ako vyzerá. Vzor urobený na okrajovej časti je tiež celkom dobrý a hnedá farba sa zdá byť perfektnou lákavou farbou na skrášlenie okrajov a okrajov. Malý bodkovaný vzor vyrobený na tejto saree je tiež veľmi príťažlivý a ženám sa určite bude páčiť, ako budú tieto saree vyzerať, keď ich budú nosiť.

4. Najnovší dizajn Kota Saree:

Najnovší dizajn Kota Saree

Toto je jedna z najlepších prehliadok tradičnej módy indických žien. Má ružovú farbu spolu s mnohými malými kvetinovými vzormi. Región pattu má však iný dizajn a dá sa povedať, že je to jedna z najatraktívnejšie vyzerajúcich diapozitívov tejto saree. Ak chcete na svadobnú príležitosť nosiť niečo úplne krásne, potom sa dá povedať, že je to jeden z najlepších nástrojov na stylingové oblečenie na tento účel. Noste ho a budete žiariť ako ružový diamant.

5. Pune Made Kota Cotton Saree:

Pune Made Kota Cotton Saree

Je to jedna z najsladších farieb, ktoré v saree uvidíte. Je to určite jedna z najlepších Kota sarees všetkých čias. Vzorec, ktorý tento saree športuje, je celkom pútavý a ľudí veľmi jednoducho zaujme týmto dizajnérskym materiálom.

6. Viacfarebná bavlnená Kota Saree:

Viacfarebná bavlnená Kota Saree

Ak chcete v tejto sezóne športovať niečo farebné, potom je táto saree niečím, čo pre vás bude úplne vhodné. Biely vzor tejto saree je ďalej ozdobený červenou farbou na okrajovej časti.

7. Black Kota Silk Saree:

Black Kota Silk Saree

Tu je niečo, čo milovníkov saree úplne nadchne. Toto je Kota saree, ktorá má hodvábny materiál spolu s neutrálnou farbou a budete ju môcť nosiť takmer k akejkoľvek blúzke, akú chcete. Jednoducho sa hodí k čomukoľvek, čo chcete, bez akýchkoľvek sťažností.

8. Čierna a zlatá Kota Saree:

Čierna a zlatá Kota Saree

O tejto konkrétnej saree sa dá povedať, že je novým krokom a pre výrobcov Kota saree celkom módnym. Čierny priehľadný vzor v tejto bavlnenej saree bude tým, čím ľudí nadchne tento dizajnérsky materiál.

9. Šedá a zlatá Kota Saree:

Šedá a zlatá Kota Saree

Toto je bezpochyby jedna z najlepších sivých sárí všetkých čias, ktorá športuje v trende Kota saree. Je to veľmi jednoduché a je to jedna z tých sare, ktoré je možné krásne vytvoriť pomocou dizajnérskej blúzky. V prípade, že hľadáte niečo úplne lákavého, potom bude táto saree pre vás ideálna.

10. Off White and Blue Kota Saree:

Off White and Blue Kota Saree

Tu je niečo, z čoho sa všetci milovníci saree zbláznia. Je to také jednoduché a pritom také atraktívne. Pretože nie je príliš ozdobný, môžu ho pohodlne nosiť aj staršie ženy alebo dokonca staršie deti. Postará sa o to, aby ste stále držali krok so štýlom.

11. Kota Saree s vysokou tlačou:

Ťažká tlač Kota Saree

Dá sa tvrdiť, že je to jedna z najlepších sárí, ktorú môže žena nosiť takmer kdekoľvek. Bude najvhodnejšie nosiť s farebnou blúzkou. S touto sareou je biela farba vhodná na šport. Sivobiely vzor dokonale ladí so zeleným a ružovým vzorom, ktorý bol na tejto saree vytvorený.

12. Bledožltá sieť Kota Saree:

Bledožltá sieť Kota Saree

Pravdepodobne ste nevideli krajšiu sárí Kota vyrobenú z materiálu siete. Saree má svetlo žltú farbu a je ďalej skrášlená bielymi kvetinovými vzormi na nej.

13. Umelecká ťažká žltá Kota Saree:

Umelecká ťažká žltá Kota Saree

Tu je niečo, čo takmer každý uzná za vhodné. Návrhy vykonané na tejto saree sú hlavnou atrakciou tejto saree. Vďaka jemnej oranžovej farbe saree s gaštanovo zdobeným okrajom budete vyzerať ako slnečný svit!

14. Úplne biela Kota Saree:

Úplne biela Kota Saree

Toto je jednoducho biela saree, ktorá sa dodáva s bielou farbou. Je to veľmi jednoduché a môžete ho nosiť pri slávnostných udalostiach. Je to jedna z najobľúbenejších odrôd v Kota sarees, ktorá sa dodáva s pol a pol odrodou modrého a bieleho materiálu kota.

15. Sky Blue Kota Saree:

Sky Blue Kota Saree

Nebeská modrá farba je možno najlepšou farbou na športový a atraktívny dizajn saree. Má vytlačené hudobné nástroje po celej saree, vďaka čomu sa vám chce tancovať s radosťou! Unikátna saree je tiež ozdobená vytlačeným okrajom a pallu na dokončenie vzhľadu.

16. Tie and Dye Kota Silk Sarees:

Kravatu a farbivo Kota Silk Sarees

Pozrite sa na túto krásnu hodvábnu Kota saree, ktorá je dodávaná v štýle kravaty a farbiva. Krásna morská zelená a modrá kombinácia je zápas vyrobený v nebi. Je extrémne ľahký a umožňuje veľmi ľahké zavesenie saree. Najlepšia časť saree je okraj zari, ktorý je vhodný na tradičné príležitosti.

17. Vyšívané ružové bavlnené kota Kota:

Vyšívané ružové bavlnené sotky Kota

Vďaka tejto kráľovskej ružovej bavlnenej saree vyzerá každá žena úchvatne. Extrémne nízka hmotnosť a elegantná ružová kota bavlna saree je dodávaná s krásnou výšivkou. Táto saree je ideálna na každodenné nosenie, keď chcete vyzerať špeciálne, a zároveň nosiť niečo jemné a pohodlné. Toto je jedno z najobľúbenejších najlepších kota sarees.

18. Rajasthani Kota Saree:

Rajasthani Kota Saree

Táto krásna Rajasthani kota saree prichádza v autentickom modeli kota. Kombinácia žltej a červenej je ideálna pre každú priaznivú príležitosť. Je tiež kombinovaný so vzorom kravaty a farbiva Leheriya pre krásny efekt. Tento ľahký indický design kota sarees uprednostňujú nové nevesty ako alternatívu k ťažkým hodvábnym sareám.

19. Zari Kota Sarees:

Zari Kota Sarees

Ak hľadáte veľkolepú verziu pokorného Kota saree, pozrite sa na toto úžasné oranžové a ružové zari pure kota sarees. Zlatá saree prebieha po celej saree a je utkaná vo forme šekov. Vnútri týchto šekov môžete vidieť malé buty. Tento nový dizajn kota sarees je ideálny pre svadby a iné dôležité príležitosti.

20. Čisté Kota Sarees:

Sieť Kota Sarees

Táto ohromujúca zelená kota saree môže zmeniť váš vzhľad. Vyzerá to úžasne elegantne a žensky. Saree prichádza v peknom bielom vyšívanom okraji, ktorý vyzerá ako nádherné biele popínavé rastliny rastúce na saree. Spojte sa s bielou blúzkou a pripravte sa na ukradnutie mnohých sŕdc!

Tieto sárky Kota sú mimoriadne obľúbené u žien všetkých vekových skupín. Najmä pre dámy, ktoré do práce radšej nosia sárky, sú Kota sarees tou najlepšou voľbou. Sú pohodlné, vzdušné a veľmi ľahko sa udržujú. Kota sarees sú veľmi univerzálne a majú množstvo farieb a vzorov. Tiež sa dajú celkom ľahko zakryť a vydržať na mieste dlhšie hodiny. Jednoduchá Kota prešla kus cesty tým, že ju spojila s inými technikami tkania, ako sú štýly Leheriya, Zari a Buti. Dúfame, že sa vám tento článok Kota sarees páčil a plánujete ho pridať do svojho šatníka.