Lace Sarees – tieto najlepšie vzory na vyjadrenie vášho trendu

U dám je to všetko o trende a oblečení, ktoré sa nosí podľa aktuálneho trendu a štýlu. K tomuto zoznamu trendových kolekcií saree by na prvom mieste v grafe boli návrhy čipkových saree. Čipkované saree uprednostňujú mladé dievčatá a dámy v strednom veku pred svojim atraktívnym dizajnom a zložitým dizajnom nití.

História čipky siaha do šestnásteho storočia, ktoré našli Taliani, Flámi a neskôr sa čipka rozšírila aj do európskych krajín. V tých časoch bol bežne používaný čipkový materiál, kde boli ľan, zlato, striebro a potom, keď sa spopularizovala bavlnená niť, krajkové vzory vyrábali spravidla z bavlny..

Počas priemyselnej a francúzskej revolúcie okolo 19. storočia zaznamenali zmeny v móde a dizajnérskom priemysle dobré zmeny, pokiaľ ide o výrobu a navrhovanie odevov. Vďaka týmto zmenám sa investícia do navrhovania čipkového materiálu stala dostupnejšou a jednoduchšou pri tkaní bavlneného krajkového materiálu. Prítomnosť čipky prostredníctvom saree bola zavedená okolo 19. storočia, odkedy sa módny priemysel rozrástol spolu s novými a najnovšími čipkovými tkaninami saree..

Význam čipky Sarees:

Čipkovaná saree je vyrobená z bavlnenej tkaniny, ktorej pohodlnosť a jednoduché nosenie zvyšuje dôležitosť čipky saree. Existuje iný typ tvorby čipiek, najčastejšie používanými vzormi sú ihlová čipka a paličkovaná čipka, za ktorými nasledujú ďalšie typy háčkovanie, viazanie, strihanie, pletená čipka.

  • Manipulácia so saree je pre dámy dôležité know-how pred viazaním a prenášaním saree. V závislosti od dizajnu Saree a farby je možné blúzku zladiť.
  • Vzhľadom na kožu odľahčujúci dizajn a materiál je tento typ saree najvhodnejší na večierok alebo počas svadobnej hostiny.
  • Pridanie k druhom čipiek, farba čipky tiež dodáva dizajnu saree na kráse.

Vlastnosti čipky Saree:

Vďaka svojmu jemnému dizajnu je čas na vytváranie vzorov čipiek skutočne značný, čo viedlo k jeho najväčšiemu významu pri dlhodobom uchovávaní saree tým, že saree nosíte usporiadane s minimálnymi bobby pinmi pripevnenými k saree..

Existuje celý rad čipiek, ktoré zahŕňajú priehľadnú čipku, ktorá je transparentným dizajnom, plne vzorovanú čipku, ktorá je čiastočne podšitá, a elastickú krajkovú tkaninu, ktorá má krajkový vzhľad a je pružná. Vzhľadom na svoj rôzny poplatok a vzhľad je dôležitejšia ako ostatné sarey.

Väčšinou preferovaná veková skupina medzi ženami:

Ako sa hovorí „Vek nie je hranicou“, ale v tomto prípade môže čipkované saree stanoviť dámam hranice, keď premýšľajú o veku a štýle navrhovania a zmysle. Ak ide o to, ktorej vekovej skupiny je to určite medzi mladými dievčatami do polovice štyridsiatych rokov. Ako rok prechádza, dámy v strednom veku si viac uvedomujú svoje zdravie a diétu, vyzerajú krásne a zložito s mladými a modernými čipkami. A je veľmi dobre známe, že mladé dievčatá sú rozhodne zamilované do moderných dobre navrhnutých čipkovaných sárí.

Ktorý tvar tela ženy je preferovaný?

Dievčatá a dámy by na túto otázku mali jednoznačne odpovedať. Pretože táto saree je dosť jemná a menej poddajná ako iná saree tkanina, pokiaľ ide o preferovaný tvar tela, určite existuje určité obmedzenie. Výstižný tvar tela by rozhodne mohol byť štíhlej až strednej postavy. Vzhľadom na nedostatok flexibility by sa nadmerne tučne stavané telo ťažko nosilo a udržiavalo saree a pre veľmi chudý tvar tela je krajková tkanina menej nápadná ako chudý až stredne veľký tvar tela..

Najnovšie modely čipiek Sarees s obrázkami:

Tu je 10 najlepších návrhov čipkových saree pre vzhľad celebrít.

1. Chantilly Lace Saree:

Chantilly Lace Saree

Chantilly je názov, ak sa mesto nachádzajúce sa v severnom Francúzsku nazýva krajkou saree francúzska čipka saree. Tento druh čipkovaných sari je elegantný na nosenie vďaka vysokej kvalite čipky použitej pri tkaní tohto farebného krajkového sari so závitom. Čipkovaný materiál je vyrobený vo Francúzsku; preto kvalita hovorí jasom farby a tiež trvanlivosťou sari.

Použitá tkanina: Tkanina použitá pri skicovaní tejto saree je zvyčajne bavlnený materiál, ktorý je možné kombinovať aj s iným syntetickým materiálom, aby sa zvýšil výhľad..

Príležitostné nosenie: Tento typ saree na tvarovanie tela je najvhodnejší na večierok a tiež na akúkoľvek modernizovanú párty s tradičnou verziou.

2. Saree z čipky:

Čipkovaná sieť Saree

Sieťka krajky sari je druh priehľadnej textílie, ktorá sa dosahuje starostlivou prácou s niťami a vytváraním priesečníkov medzi niťami, ktoré dodávajú sieťke tvar. K tomuto čistému materiálu je krajka vykonaná, aby poskytla bohatý vzhľad. Farba nite môže byť buď podobná sieťovému materiálu, alebo môže byť kontrastná voči sieťovému materiálu.

Použitá tkanina: Použitý sieťový materiál je syntetický materiál ohraničený bavlnenou niťou na vytvorenie čipky pozdĺž sárí.

Príležitostné nosenie: Tento typ saree na odľahčenie pokožky je dokonalým vybavením pre kultúrne, kancelárske alebo vysokoškolské párty na vysokej škole.

3. Svadobná čipka Saree:

Svadobná čipka Saree

Svadobná čipkovaná saree je typickou sareou, ktorú počas kresťanského svadobného dňa nosila nevesta. Typická farba použitá pri tejto príležitosti je čisto biela až svetlo ružová alebo dokonca sivobiela. Použitá farba je spravidla jemná, aby sa zvýraznili svadobné šperky i účes. Svadobná čipkovaná saree má túto jedinečnú čipku, ktorá prebieha pozdĺž rohov aj na strane pallu s obyčajným telom. Telo saree môže byť z akéhokoľvek syntetického materiálu saree.

Použitá tkanina: Použitá tkanina je bavlnená krajka s kamením vloženým na čipke. Použitý materiál saree môže byť z akéhokoľvek ľahkého syntetického materiálu.

Príležitostné nosenie: Ako naznačuje názov, toto je typická nevesta saree. V dnešnej dobe nosí družička aj kontrastnú farebnú čipkovanú saree.

4. Béžová čipka Saree:

Béžová čipka Saree

Béžovú čipkovanú saree možno považovať za univerzálnu farebnú sareu, ktorá bude vyhovovať akémukoľvek odtieňu pokožky. Dominantným faktorom môže byť lem a farba blúzky. Podľa vlastného vkusu je možné vybrať farbu okraja a blúzku.

Použitá tkanina: Táto béžová krajková saree je vyrobená z bavlnenej nite opracovanej spolu s patchworkovým okrajovým dizajnom.

Príležitostné nosenie: Tento typ jednoducho a elegantne vyzerajúcich sárí môžete nosiť od formálneho kancelárskeho oblečenia až po bežné oblečenie na stretnutie s kávou.

5. Fancy Lace Saree:

Efektná čipka Saree

Táto efektná čipkovaná sari je najobľúbenejšou pre všetky vysokoškoláčky v strednom veku vďaka svojmu dvojfarebnému dizajnu saree s efektnou krajkovou prácou vykonanou pozdĺž rohov, ak saree pri jednorazovom prelete krajkou padá cez telo saree, čo spôsobuje, že outfit vyzerá pútavo.

Použitá tkanina: V tejto dvojfarebnej saree je použitý materiál ľahký šifón, ktorý je v rohoch doplnený zlatou lesklou krajkou..

Príležitostné nosenie: Tento typ saree bude určite poloformálny na párty oblečenie.

6. Luster Lace Saree:

Luster Lace Saree

Lustrová čipka saree je jemný ľahký odev, ktorý je vďaka saree prevedeniu najvhodnejší pre štíhle vysoké dievčatá. Táto saree má prácu s 3D sekvenciou spolu s kamenárstvom. Rohy sárí majú vrúbkovaný tvar, čo dodáva tejto čiernej čipkovanej saree na kráse.

Použitá tkanina: Táto čisto čierna čipkovaná saree je vyrobená zo syntetického materiálu spolu s kamenárstvom. Kamenárske práce môžu byť buď syntetické kamene, alebo skutočné krištáľové kamene.

Príležitostné nosenie: Jedná sa o typický odev pre mladistvých na párty s indo-západnou modernou témou.

7. Georgette Lace Saree:

Georgette Lace Saree

Georgette je jedným z obľúbených materiálov saree, ktoré nosia dámy v každom veku. Keď dizajnéri spoja tento materiál z georgette čipky saree s čipkou, je to rozhodne pútavé dielo. Čipka je viditeľná v rohoch saree, ktorá krásne padá pozdĺž záhybu a poskytuje atraktívny výhľad.

Použitá tkanina: Ide o svetlo oranžovú saree používanú v kombinácii materiálu Georgette spolu s čipkou. Čipka je zložitý dizajn spolu s kvetinovou prácou.

Príležitostné nosenie: Túto čipkovanú saree Georgette môžu nosiť mladé dámy až po ženy v strednom veku na akúkoľvek príležitostnú funkciu, ako aj na formálne oblečenie do kancelárie.

8. Kvetinová čipka Saree:

Kvetinová čipka Saree

Kvetinová čipkovaná saree je pútavým dizajnom saree, ktorý si získal pozornosť už od vysokých škôl až po ženy v strednom veku. Pretože si v dnešnej dobe všetky dámy vo veku 30 až 45 rokov udržujú svoju postavu, čo robí z tohto tvarovania tela s kvetinovou potlačou saree úžasný outfit. Kvetinová potlač môže byť jednofarebná až viacfarebná, čo dáva iný dizajn.

Použitá tkanina: Látka použitá pre toto červené kvetinové čipkované sari je kombináciou sieťového materiálu a potlače flóry dosiahnutej čipkou.

Príležitostné nosenie: Táto saree je určite oblečením na párty, ako aj oblečením rodiny.

9. Velvet Lace Saree:

Zamatová čipka Saree

Sametová čipka saree je trendovým typom saree, pokiaľ ide o priemysel Saree. Čipkované sárí je samo o sebe úžasný typ saree. Aby to bolo zaujímavejšie, dizajnéri skombinovali čipky so zamatovým materiálom. Vieš si predstaviť Áno, je to úžasné kombo, ktoré chcú všetky dámy vlastniť. Telo saree je vyrobené z kombinovanej sieťoviny a čipky a rohy saree sú kompletne podšité zamatovým materiálom zvýrazneným patchworkom..

Použitá tkanina: Táto kombinácia zamatovej saree zo sivej farby s čiernou farbou je vyrobená prevažne z čipky spolu so sieťovým materiálom viditeľným pozdĺž záhybu a čierneho zamatového materiálu pripevneného po stranách saree.

Príležitostné nosenie: Večierky, hudobné akcie sú ideálnou príležitosťou na nosenie tejto úžasnej sárí.

10. Celebrity Lace Saree:

Celebrity Lace Saree

Inšpirovali ste sa odevným dizajnom, ktorý herečka použila vo filme alebo na akejkoľvek párty? Potom je tu perfektný outfit, ktorý si môžu vyskúšať mladé dámy a ženy v strednom veku. Toto je krajkové sari celebrít, ktoré je vyrobené z úplnej čipky spolu s drahým kameňom alebo kameňom Kundan. Vrcholom tejto saree je, že tok čipkovanej saree, ktorá vhodnejšie dopĺňa postavu a farby žien.

Použitá tkanina: Materiál použitý na vytvorenie čipky z originálneho bavlneného materiálu a na dosiahnutie bohatého vzhľadu, návrhári používajú kombináciu zlatej alebo striebornej nite..

Príležitostné nosenie: Pretože toto číslo dopĺňa saree, tento typ saree sa najlepšie hodí pre udalosť celebrít. Ste pozvaní na otvorenie obchodu? Potom vyskúšajte túto čipkovanú saree celebrít.

Ktorá blúzka je vhodná pre túto čipkovanú saree?

Pre dámy to rozhodne nie je len výber najlepšej saree, ale aj výber vhodnej blúzky. Aby to bolo pre dámy jednoduché, v dnešnej dobe sú k dispozícii hotové blúzky. V prípade šifónových čipkovaných sárí môžu dámy kombinovať zamatovú blúzku bez rukávov. Rovnako ako pre žlté čipkované saree, zelená čipkovaná saree čierna zamat alebo blúzka z brokátového materiálu Banarasi je nádherná kombinácia. Pre čisté krajkové saree je to satén, surová hodváb, návrhárska blúzka Poly hodváb je dobrou kombináciou. Celebrity krajková saree je dodávaná s pripevnenou blúzkou, ktorá môže byť navrhnutá ako blúzka bez ramienok alebo golier.

Ako štylizovať čipkované sarees?

Pretože väčšina čipkových sárí je priehľadná, najlepšou kombináciou na predvádzanie čipiek a doplnenia saree by mohla byť zamatová dlhá sukňa zodpovedajúca čipkovanej saree. Potom sa saree môže zviazať podľa tradičného vzoru saree, pričom pallu ponecháte bez skladania. Čipkované saree sú dosť ťažké kvôli úplnej práci z bavlnenej nite, vďaka čomu si dámy vyberajú tento typ saree iba na krátku príležitosť, ako je večerná párty alebo poloformálna kancelárska párty, alebo dokonca ako hostiteľ večierku..

Krásne čipkované saree, ktoré sa vďaka európskemu vplyvu dostali do Indiánov, si už čipkované saree zachovali svoju prítomnosť tým, že získali meno indické čipkované saree. Táto silná prítomnosť čipiek pôsobila saree prostredníctvom rôzneho úžasného dizajnu. Viazanie čipky saree je časovo náročný zákrok kvôli delikátnej jemnej práci, ale neskôr je saree po nosení ľahko zvládnuteľné. Aby sa zachovala farba a jas saree, odporúča sa ručné pranie a zavesenie saree vertikálnym spôsobom, aby voda úplne odtekala..

Teraz, keď čitateľky získajú stručné informácie o čipkách a čipkových sárách spolu s ich pridruženým dizajnom blúzok a obrázkami čipkových sárí, je čas na nákupy. Navštívte svoj najbližší obchod a vyskúšajte čipkovanú saree a podeľte sa o svoje skúsenosti s vyskúšaním čipkovanej saree.