9 najlepšia zbierka návrhov Kanjivaram Saree

Kto by si kedy pomyslel, že jedinečný kus oblečenia, jednoduchá plachta strategicky omotaná okolo tela, z neho môže vyrastať tak krásne jednodielne oblečenie? Môžete si ľahko predstaviť, prečo naše matky a babičky vyzerali na tých monochromatických obrázkoch tak bezchybne.

Sarees sú formálnou súčasťou indickej kultúry a tradície, kde podobne ako šaty a sukne, saree tvorí neoddeliteľnú súčasť odevu kultúry. Postupom času bola každá ďalšia stará vec vyvinutá a vylepšená, a preto v súčasnosti existuje široká škála sarees, pričom Kanjivaram je jedným z najstarších a najlepších zo série..

Pohľadný čierny v ružovom:

kanjivaram sarees 1

Na základe purpurovej špeciálnej ružovej farby je tento Kanjivaram jedinečnou krásou so svojimi sčernalými vzormi, ktoré sú na ňom krásne nakreslené. Hodváb kanjivaram poskytuje veľmi zbožňovaný saténový vzhľad, pričom po celom tele saree sú jemné čierne pruhované čiary. Dokonca aj ružová v saree obsahuje jemné zlaté kvetinové umelecké diela.

Saténová modrá:

kanjivaram sarees 2

Táto saree, jedna z najlepších kanjivarámov všetkých čias, je jednoducho fantastická, pretože očarujúci nádherný kúsok oblečenia sa oblieka okolo slávnostného modelu a dodáva jej nádherný vzhľad. vhodná pre svadby a hostiny, táto saree v bledomodrej farbe je vylepšená nádherným saténovým vzhľadom, ale keď sa pozriete bližšie na oddelenie, vidíme zlaté umelecké diela v hodvábe vyleptané po celej saree.

Aktové zlato:

kanjivaram sarees3

Béžová je farba sezóny. Okolo neho sú všetky hypesá a dianie v novom oblečení, a preto novú sezónnu farbu prijala táto nádherná hodvábna saree Kanjivaram. Saree je bez vedľajších umeleckých diel, vďaka ktorým je jasný a jednoduchý a napriek tomu je výpoveďou kusu. Satén je len ďalším faktorom, ktorý pridáva na vzhľade.

Početné farby:

kanjivaram sarees4

Tu na tomto krásnom obrázku bola predstavená rovnako nádherná saree, ktorá predvádza mnoho krásnych farieb, ktoré tvoria základ vzhľadu. Saree je jednoducho fantastická vo výrazných farbách, na základni je sladká žltá, po ktorej nasleduje saténová matná modrá farba pallu. Saree má tiež ozdobené zlaté vzory na vonkajších líniách.

Odvážna červená a zelená:

kanjivaram sarees 5

Tento Kanjivaram je krásna každodenná saree vyrobená z rovnakého hodvábneho povrchu, ale tentoraz sú farby oveľa vyzretejšie, ako si myslíte. Farby tejto saree sú skutočne v matných odtieňoch volskej krvavočervenej zmiešanej so sýto zelenou s detailným patchworkovým umením gaštanovo červenej. To, čo saree oživuje, je samozrejme zlatý kvetinový listový dizajn.

Nápadné kombá:

kanjivaram sarees 6

Šatník sa často nezaobíde bez poriadnej dávky čiernej, a preto je tu tento úžasný Kanjivaram vyrobený z hodvábu ešte raz a tentoraz vo vašej obľúbenej farbe, čiernej. Základňa, v skutočnosti je celá saree v čiernej farbe s červeným patchworkom dotvoreným spolu s bodkami, zatiaľ čo pallu tvorí rozsiahla jasná oranžová západ slnka.

Krásna modrá:

kanjivaram sarees 7

Celý tento čas ste videli modrú v matnom odtieni, a preto vám prinášame to najlepšie z mlynárskej kráľovskej pávej modrej v hlbšom a sýtejšom odtieni so umeleckými dielami so striebornou podšívkou a s prevedením dotiahnutým do dokonalosti. Stačí jeden pohľad na pallu a uvidíte, ako sa vyvíja dokonalosť.

Moderná biela:

kanjivaram sarees8

To je celkom slávnostný pohľad na sezónu s bielym hodvábom Kanjivaram, ktorý na sebe zahŕňa autentický južanský dizajn ťažkého umenia. Skutočne pastva pre oči.

Polnočné farby:

kanjivaram sarees9

Tu prichádza tento Kanjivaram v oddelených polnočných farbách kráľovskej modrej s extravagantným purpurovým detailným okrajom. Saree je ideálna na slávnostnú noc.