11 ohromujúcich návrhov Leheriya Sarees s obrázkami

India je domovom mnohých techník navrhovania tkanín. Medzi nimi je technika Leheriya jednou zo starodávnych foriem procesu viazania a farbenia. Táto 5 000 rokov stará tradícia je známa aj ako Bandhani, čo znamená pevne zviazať látku niťami a opatrne ju namočiť do farbiva, aby sa vytvorili krásne symetrické vzory. Technika Leheriya zahŕňa vytváranie živých pruhov na sareách. Tieto sarey prichádzajú v jasných, výrazných farbách, ktoré pozdvihnú každú náladu. Leheriya sarees pochádzajú z Rádžasthánu a sú veľmi populárne po celom svete. Hlavné tkaniny používané na výrobu týchto sárí z hodvábnych tkanín, hodvábnej bavlny, šifónu a georgetu. V tomto článku nájdete niektoré z najlepších fotografií Leheriya Saree, ktoré si zamilujete do tejto vynikajúcej umeleckej formy.

Krásne a trendové Leheriya Sarees s obrázkami:

Nižšie sme uviedli zbierku najlepších leheriya sarees s fotografiami, ktoré na vás určite zapôsobia.

1. Georgette Leheriya Saree:

Georgette Leheriya Saree

Táto modro zatienená Leheriya saree je vyrobená z materiálu georgette. Saree má krásne tieňovanú modrú, aby ladila pri akejkoľvek príležitosti. Dodáva sa tiež s ozdobeným filigránskym okrajom, aby ste vyzerali vhodne pre každú párty. Táto tečúca georgette Leheriya saree môže byť kombinovaná s kontrastnou blúzkou ako červená alebo fuchsiová ružová, aby vyzerala ako kráľovská hodnosť.

2. Jaipuri Leheriya Saree:

Jaipuri Leheriya Saree

Táto saree vyzerá ako dúha kráčajúca po uliciach. Viacfarebná Jaipuri Leheriya saree je celkom lákavá. Je ideálny pre mladé dievčatá, ktoré milujú vyzerať farebne. Táto saree vyzerá, že ste pripravení osláviť svoj život. Najlepšia časť tejto saree je, že ju môžete kombinovať s akoukoľvek blúzkou, aby vyzerala nádherne.

3. Odtiene modrej a krémovej polovice/polovice Leheriya Saree:

Odtiene modrej a krémovej polovice/polovice Leheriya Saree

Pri tejto príležitosti noste saree elegantne a dôstojne. Pallu a horná polovica tejto georgette saree je nádherný egejský modrobiely pruhovaný vzor leheriya s veľkými béžovými motívmi lotosového kvetu. Spodná polovica je odstupňovaná zmes dvoch odtieňov modrej a krémovej s malými kvetinovými motívmi.

4. Viacfarebná Leheriya Saree:

Viacfarebná Leheriya Saree

Vstúpte do večierka s nádychom tejto honosnej, viacfarebnej, leheriya saree. Kombinácia všetkých farieb dúhy, farieb purpurovej, zelenej, modrej a žltej, je živá a temperamentná a v tomto najnovšom štýle krásne proti sebe vystupuje. Noste to sebavedomo a buďte pozitívnym pútateľom pozornosti.

5. Ružová a biela sieť Leheriya Net Saree:

Ružová a biela sieť Leheriya Net Saree

Mäkký a jemný dizajn s oslnivým efektom. Vyzerajte úplne žiarivo v tejto úžasnej purpurovo ružovej a bielej georgette saree s veľmi strategickou potlačou leheriya v hornej polovici. Spodná polovica je pútavá, úplne ružová a saree je lemovaná striebornou flitrovanou čipkou. Jednoduché, ale lákavé naraz, perfektné spoločenské oblečenie.

6. Červený a žltý šifón Leheriya Saree:

Červený a žltý šifón Leheriya Saree

Otočte niekoľko hláv v tomto celom štýle leheriya, šifón saree. Materiál krásne obopne postavu, zatiaľ čo teplo červenej a žltej farby sa perfektne zmieša. Podmanivé a perfektné na nosenie cez deň alebo večer.

7. Ružová a biela polovica polovice Leheriya a čistá saree:

Ružová a biela polovica polovice Leheriya a čistá saree

Vyzerajte božsky v tejto lákavej ružovej a bielej polovici a pol saree. Pallu je tmavo ružový vzor leheriya na čistej georgette s pekným náplasťovým kvetinovým motívom, ktorý sa šíri cez hrudník pozdĺž ramena. Spodná polovica tejto saree je vyrobená z bielej siete, ktorá sa leskne priesvitne a na ktorej sú vyšité malé kvety..

8. Mix of Color Plain Leheriya Saree:

Zmes farieb obyčajného Leheriya Saree

V tomto dizajnérskom kúsku, ktorý vyžaruje pokoj, sa budete cítiť elegantne a krásne. Čistá, priesvitná biela farba pally je krásne ohraničená jemným zlatým okrajom. Toto sa perfektne kombinuje so zelenými a modrými odtieňmi tohto najnovšieho dizajnu leheriya, ktorý sa nachádza na spodnej polovici saree.

9. Leheriya a Bandhani Saree:

Leheriya a Bandhani Saree

Keď sa vrátite k tradícii a pevnostiam v Jaipure, táto nádherná polovičná sárí bandhani a polovica leheriya je nevyhnutnosťou každého šatníka. Mäkká šifónová tkanina, ideálna pre letné funkcie, je zdobená tradičnými ružovými, zelenými a žltými farbami v prevedení leheriya a bandhani. Záhyby sú živej bielej farby s jemným viacfarebným pruhovaným vzorom.

10. Žlté odtiene Leheriya Silk Saree:

Žlté odtiene Leheriya Silk Saree

Pocit letných dní vyvoláva táto jednoduchá, ale elegantná saree. Odfarbené v celom dizajne leheriya, odtiene žltej majú upokojujúci účinok na dušu a vyžarujú určité šťastie. Mäkká a upokojujúca tkanina je ideálna na nákupy alebo na deň s priateľmi.

11. Dizajnér Leheriya Bandhani Saree:

Dizajnér Leheriya Bandhani Saree

Vyzerajte ako bollywoodska hviezda v tejto exkluzívnej dizajnérskej saree. Vďaka bohatým tónom červenej, horčicovožltej a aqua blue zafarbenej kombináciou štýlu leheriya a bandhani v sebe skrýva prvok luxusu. Okrasné výšivky a motívy patchwork na okraji sú prepracované a dodávajú saree kráľovskú kvalitu. Ideálne pre špeciálnu príležitosť. Toto je jedno z najlepších návrhárov bandhani leheriya sarees.

Leheriya Sarees sú neoddeliteľnou súčasťou ženského šatníka. Tieto tradičné sárí hovoria o bohatej kultúre a dedičstve starovekej Indie. Prax tie-dye je v súčasnosti uznávaná mnohými západnými krajinami, ktoré túto techniku ​​používajú pri navrhovaní tričiek, obrusov, šiat a mnohých ďalších. Leheriya sarees sú veľmi univerzálne a veľmi pohodlné na nosenie. Ľahké sarey symbolizujú farby a oslavy. S týmito úžasnými sarees Leheriya nikdy neexistuje nudný moment. Dúfame, že sa vám táto zbierka obrázkov Leheriya Saree v tomto článku páčila.