9 najnovších návrhov krátkych oblekov Salwar pre dámy

Medzi mnohými druhmi sú salwarové obleky najobľúbenejším oblečením indických žien. Stručne povedané, krátky salwarový oblek má krátky salwar kameez a dupatta. Vďaka týmto trom veciam naši návrhári objavili stovky odrôd, ktoré dodávajú ženskému vzhľadu eleganciu. Salwarský oblek je jediným typom oblečenia po saree, ktorý sa považuje za tradičné oblečenie. Len pridaním malého zákrutu vo vzore je možné vytvoriť množstvo rôznych kombinácií. Naši módni experti vytvorili rôzne štýly a vzory.

Krátke salwarové obleky pre dámy

Krásne a atraktívne návrhy krátkych salwarových oblekov pre ženy v trende:

V krátkosti je popísaných niekoľko najlepších krátkych návrhov a vzorov salwar kameez.

1. Krátky Punjabi Salwar Kameez:

Krátky Punjabi Salwar Kameez

Nádherne vyzerajúci krátky salwar s pandžábskym štýlom Patiala kameez vyzerá skvele. Dáva tradičný a elegantný vzhľad. Vďaka tejto ružovej a zelenej kombinácii so zlatými výšivkami to vyzerá úžasne krásne. Tento vzor pochádzajúci z Pandžábu je teraz veľmi známy.

2. Štýl krátkej bundy Salwar Kameez:

Krátke salwarské obleky

Táto krásna a štýlová oranžová a zelená kombinovaná krátka bunda v štýle salwar kameez vyzerá úžasne na večierky a funkcie. Vďaka krátkej bunde so zrkadlom a výšivkou vyzerá tento jednoduchý salwar kameez jedinečne úžasne. Môžete ho dokonca nosiť s bundou alebo bez nej.

3. Jednoduchý krátky Salwar Kameez:

Jednoduchý krátky Salwar Kameez

Toto je perfektne padnúci vzor salwar kameez. Má dobre padnúci salwar s tesne priliehajúcim kameezom, ktorý dáva decentný vzhľad. Môže byť použitý ako denné, ale aj kancelárske oblečenie. Ak je správne navrhnutý, môže dokonca poskytnúť formálny vzhľad.

4. Krátky salwarový oblek s vysokým krkom:

Krátky salwarový oblek s vysokým krkom

Tento salwarový oblek má vzor navrhnutý s vysokým krkom. Vďaka tomu získate jedinečný vzhľad. Nosenie je veľmi pohodlné, ak je správne zošité a nemusíte si robiť starosti s dupatou, pretože pokrýva celú hornú časť tela. Väčšinou sú preferované na formálnych miestach, pretože dodávajú telu správny tvar. Väčšinou to vyhovuje ženám so širším hrudníkom.

5. Salwarský oblek v štýle Dhoti:

Salwarský oblek v štýle Dhoti

Je to jedinečný štýl krátkeho salwarového obleku. Tento krásne navrhnutý dámsky oblek v salwarovom štýle dhoti dodáva etnický vzhľad. Mnoho príbuzných vzorov je navrhnutých tak, aby mali na pamäti ženskú voľbu.

6. Svadobný oblek Palazzo Salwar:

Svadobný oblek Palazzo

Táto exkluzívne navrhnutá modro -biela kombinácia palazzo kameez s krátkym tričkom v štýle salwar vyzerá jedinečne a úžasne. Tieto štýly vyzerajú skvele, ak idete na večierok alebo na inú funkciu.

7. Krátky Anarkali so Salwarom:

Krátky anarkali so Salwarom

Táto mini anarkali sukňa s tesným pyžamovým vzorom je veľmi obľúbená. Väčšina žien dáva prednosť noseniu tohto vzoru salwarového obleku, pretože je pohodlný a dodáva elegantný vzhľad na večierkoch a dokonca aj pri tradičných príležitostiach..

8. Salwar Kameez s krátkym rukávom:

Salwar Kameez s krátkym rukávom

Tento bavlnený materiál salwar kameez krátky s krátkym rukávom je navrhnutý špeciálne na leto. Jedná sa o veľmi pohodlie a jednoducho módne. Pekne navrhnutý salwarový oblek môžete nosiť kdekoľvek, aj vo vnútri vášho domova.

9. Dizajnérsky krátky salwarový oblek:

Krátky návrhársky salwarový oblek

Tento dizajnérsky krátky top salwar kameez je navrhnutý tak, aby vyzeral nádherne a predsa jedinečne. Táto farba a vzor sú jedinečnou kombináciou. Má krátku nohavicu salwar s paralelnými nohavicami, čo je úžasná kombinácia.

Indický šatník je konečnou destináciou pre módne etnické oblečenie, ako sú sarees, salwar kameez, lehengas a mnoho ďalších. Módni návrhári vytvorili tento indický tradičný odev salwars a obleky v mannare, ktorý by ste radi nosili pri všetkých typoch príležitostí. Krátke milovníci dizajnu salwarových oblekov, jednoducho si vezmite tieto neobmedzené zbierky oblekov salwar a vyzerajte pre svojich blízkych očarujúcejšie.