9 krásnych prevedení sivých salwarových oblekov pre ženy v trende

Indické oblečenie je obľúbenou možnosťou pre každé dievča a obleky Salwar sú jedným z nich. Od ležérnych až po spoločenské šaty, v dnešnej dobe sme priniesli top 9 salwarských oblekov, ktoré sú k dispozícii v šedej farbe. Všetky sa vám určite budú páčiť.

Štýlové a atraktívne sivé salwarové obleky pre ženy v móde:

Pozrime sa na top 9 najlepších návrhov sivých oblekov Salwar pre dámy.

1. Lesklý sivý salwarový oblek:

Lesklý sivý salwarový oblek

Sivé obleky Salwar sú lesklým vzhľadom a elegantným oblečením spolu s etnickými podpätkami. Celodenné rukávy a sieťovina dodávajú obleku atraktívny vzhľad a poskytnú vám všetku pozornosť v dave.

2. Anarkali Grey Salwar Suit:

Šedý salwarový oblek Anarkali

Drop-dead nádherný salwarový oblek je pre vás ideálnym príležitosťou na nosenie. Vďaka jedinečnému designu anarkali a rozloženému obleku so zlatou potlačou sa anarkali oblek skvele nosí na večierkoch a určite každému padne do oka.

3. Šedý oblek Salwar typu Zari:

Sivý salwarový oblek typu Zari

Oblek je dobrou voľbou pre vaše moslimské svadby kvôli dizajnu a práci, ktorú vykonáva. Oblek má na okrajoch zari a tiež zlatý dizajn na krku. Dupatta tiež nesie veľké množstvo dizajnérskych prác, rovnako ako na obleku. Kúpte si ho preto na večierky.

4. Bavlnená sivá Salwar Kameez:

Bavlnená sivá Salwar Kameez

Bavlnený salwar kameez s oranžovými okrajmi a ružovými kvetmi je dobrým neformálnym oblečením do kancelárie i na vysokú školu. Bez zjavného vzhľadu vám salwar kameez umožní pôsobiť triezvo a módne.

5. Trendový červený a sivý salwarový oblek:

Trendový červený a šedý oblek Salwar

Silne navrhnutý salwarový oblek s čiernou sieťovinou a červenou farbou v spodnej časti určite bude vyzerať krásne pre každú ženu. Plné farby so sivou v kombinácii poskytujú najlepší vzhľad a musíte si ich kúpiť, aby ste na zhromaždení mohli vyzerať nádherne..

6. Kvetinová tlač Sivá Salwar Kameez:

Potlač kvetu sivá Salwar Kameez

Kvetinové potlače sú v dnešnej dobe trendom, obzvlášť týchto. Ušité kvety na obleku s prácou na nite majú krásny vzhľad. Chvályhodné sú aj dizajnové práce na hrudi. Dobré tradičné oblečenie na bežné výlety, a tak si ho kúpte.

7. Obyčajný šedý oblek s hraničným dielom:

Obyčajný šedý oblek s hraničným dielom

Zvyšok kameezu so zlatými širokými okrajmi na rohovej podšívke obleku je obyčajná sivá farba bez vzorov. Spolu s tým je jasne žltá dupatta bezplatná a celý oblek potom vyzerá triezvo. Kúpte si ho preto pre svoj atraktívny aj jednoduchý vzhľad.

8. Silne jedinečný dizajn Salwar Kameez:

Silne jedinečný Salwar Kameez

Na dôležité príležitosti vždy potrebujete silne navrhnutý salwar kameez, ktorý je pre vás ten pravý. Kameez má rovný strih s ťažkými zlatými vzormi na obleku a dobre tvarovaný výstrih. Dupatta má tiež rovnakú textúru a vytvára nádherný vzhľad. V spojení so svojimi nádhernými šperkami sa budete môcť na budúcej svadbe, na ktorej sa zúčastníte, predviesť ako najlepšia.

9. Vytlačený oblek Patiala Grey Salwar:

Sivý oblek Saliara s potlačou Patiala

Palatial je vždy štýlová móda a výtlačky na tomto obleku dodávajú móde, ktorú v lete potrebujete. Bavlnený salwarový oblek by bol perfektnou voľbou na každodenné nosenie. Kúpte si ich preto na letné oblečenie.

Šedá farba je atraktívna na nosenie a tradičné nosenie by ešte viac zvýšilo krásu. Vyberte si svoje obľúbené salwarové obleky šedej farby podľa vlastného výberu. Vyberte si teda zo zoznamu to najlepšie pre seba.