Najlepších 25 značiek rúžov ​​dostupných v Indii

Rúž je ženský must have v jej zbierke make -upu. To nielenže zlepšuje celkový vzhľad, ale pri rôznych príležitostiach a v rôznych časoch môže farba pôsobiť na človeka prirodzenejšie a očarujúcejšie. Môžete si kúpiť rôzne druhy farieb a tiež rôzne druhy odtieňov. Je to opäť vec, ktorú musíte mať na rozpočte. To môže závisieť od vášho rozpočtu nasledujúcim spôsobom. Ak ste ochotní mať farbu, ktorá vydrží niekoľko hodín, budete musieť minúť dosť peňazí, aby ste získali takú dobrú a kvalitnú farbu a pigmentáciu. Existujú spoločnosti, ktoré sú pôvodné, ale tieto nie sú veľmi obľúbené, pokiaľ ide o odtieň, ktorý trvá dlhšie. Opäť existujú rôzne druhy farieb, ktoré závisia aj od rozpočtu.

V dnešnej dobe nájdete niektoré špecifické farby v rovnakom rozsahu, ktoré sú drahšie ako tieň pred nimi. Je to preto, že v tomto rozsahu je väčšia popularita tohto odtieňa alebo sa tiež môže stať, že iné podobné spoločnosti túto farbu neponúkajú, a preto farba, ktorú konkrétny sortiment ponúka, má väčší nákup ako ostatné odtiene. Existuje tiež určitý výber, pokiaľ ide o hydratáciu. Teraz existujú farby, ktoré môžu zvlhčovať a byť zároveň matné. Niektoré spoločnosti vo vysokých cenových kategóriách dnes ponúkajú tieto druhy vlastností. Predtým sa ženy báli používať tie farby, ktoré sú matné, pretože si mysleli, že vám môžu spôsobiť pocit sucha, a preto budú musieť pred aplikáciou farby použiť balzam..

V dnešnej dobe však môžete dosiahnuť intenzívnu hydratáciu a takmer matnú farbu. Existujú rôzne ďalšie typy odchýlok kvality. Existuje niekoľko špeciálnych farieb, ktoré poskytujú úžasný lesklý povrch a hladkosť, čo si nevyžaduje, aby ste lesk používali ako doplnok, čo väčšina z nás robí. Môžu nastať aj iné variácie kvality, kde môžete získať veľa lesklých častíc, ktoré dodajú hladší a prirodzený lesk bez veľkého lepkavého lesku. Existujú aj iné farby, ktoré majú tendenciu mať viac béžovú alebo prirodzenú farbu pokožky a sú veľmi dobré na denné nosenie a tiež na nočné nosenie s výrazným dymovým vzhľadom..

Môžete tiež získať bobuľové odtiene, ktoré majú veľmi slivkový alebo jemne načervenalý povrch. Celkovo existujú rôzne druhy farieb, pigmentácií, rôznych vlastností, ktoré si môžete kúpiť v závislosti od toho, čo chcete a od svojho rozpočtu. Dobrá farba s viac či menej zvlhčovaním vás môže stáť od 300 INR do 2 000 INR. Niektoré rozsahy sa môžu pohybovať od 3 000 INR a môžu ísť až do 4 000 INR. To však môže byť pre väčšinu bežných ľudí mimo rozpočtu, a preto je dôležitý výber správnych rozsahov a farieb. Príručka k tomu môže byť nápomocná.

Preto, ak chcete vybrať typy farieb, môžete sa pozrieť na 25 najlepších značiek rúžov ​​nižšie. Vďaka nim získate predstavu o tom, za akú cenu, aby ste mohli podľa toho nakupovať v závislosti od svojho rozpočtu a požiadaviek.

1. Revlon:

Rúž Revlon

KÚPIŤ TU

Jedná sa o cenovo dostupný sortiment a nájdete v ňom rôzne varianty. Môžete si kúpiť ich farby Colorburst, ktoré sú veľmi známe, ako sú Hazel, Lilac 1, Rose Nude 65, Fuchsia 30 atď. Ich cena je približne 600 INR až 650 INR. Existujú aj iné varianty, ktorých cena je 700 INR a rozsah Moon drops, ktorý má veľmi krásne farby, ako sú odtiene ako Amethyst Smoke, Rose 560, atď., A tieto sú veľmi drahé za cenu približne 1 500 INR.

2. Maybelline:

Rúž Maybelline

Toto meno nie je potrebné spomínať, pretože je obľúbeným medzi niekoľkými ženami. Nielen z cenového hľadiska, ale aj od farieb po trvalé efekty alebo lesk alebo dokonca hydratáciu, je to veľmi obľúbená škála farieb a odtieňov. Môžete ich nosiť na bežné uši, pretože nespôsobujú žiadne podráždenie. Preto ich môžete nosiť bez použitia balzamov. Budete ich musieť nosiť iba v kabelke na drobné dotyky, ale môžu vydržať 4 až 5 hodín bez ďalšej aplikácie. Opäť má variant extrémnej vlhkosti, ktorý je pre tých, ktorí cítia podráždenie.

Môžete si kúpiť tento variant a sú naplnené zvlhčujúcimi látkami, ktoré vám pomôžu udržať si vlhkosť. Aj napriek tomu sa z jedla ľahko neodlupujú, vďaka čomu sa hodia na funkčné akcie alebo večierky, kde musíte niečo jesť alebo piť. Je to teda dobré nie ako bežné nosenie, ale aj na špeciálne dni s priateľmi alebo funkciami. Tie musíte mať a musíte si kúpiť aspoň niekoľko ich obľúbených farieb. Extrémny sortiment vlhkosti má slávne farby ako Matte 2 6L080, Warm Me up a Crazy for Coffee a jeho cena je približne 400 INR. Cena Color Sensational je približne od 500 INR do 600 INR.

3. Lakme:

Lakme rúž

Toto je názov, ktorý je už niekoľko generácií obľúbenou domácnosťou. Určite ste vyskúšali aspoň ich niektoré farby a tiež vám chutili. Sú veľmi cenovo dostupné, najmä v kategórii Satins. Sú vhodné na každodenné nosenie. Môžete ich nosiť na bežné nosenie aj na párty. Tieto zostanú pôsobiť 3 až 5 hodín bez krvácania a tiež zvlhčujúci účinok je dobrý. Možno však budete musieť odstrániť prebytočné množstvo z tmavých farieb, pretože tieto sa môžu na jedle alebo pohároch vytvárať, keď niečo jete alebo pijete. Majú niektoré z najkrajších odtieňov, s ktorými sa môžete stretnúť. Nový rad Absolute má farby ako Royal Rouge, Runaway red, Plum Forever atď. Ich cena je približne 582 INR až 600 INR. Saténový sortiment má slávne farby ako Mauves a Nudes, ktoré majú rôzne odtiene. Ich cena je približne 300 INR.

4. L’Oreal Paris:

L'Oreal Paris 4

KÚPIŤ TU

Toto je veľmi populárne meno a tiež veľmi drahý sortiment. Tento konkrétny variant má vysokú cenu, ale lesklá fľaša vás môže prinútiť kúpiť si ho a tiež odtieň je údajne dobrý a trvalý. Tento variant má farby ako Faye, Pretty Woman, Bella atď. Cena je približne od 500 INR do 1 000 INR. Ďalším variantom je rad Color Riche. Slávne farby sú Crazy Fuchsia, Bold Bordeaux, Red Passion, Burning Rose, Intense Fuchsia atď. Ich cena je približne 900 INR až 950 INR..

5. Farebná lišta:

Farebný rúž

KÚPIŤ TU

Jedná sa o veľmi profesionálny sortiment a môžete si kúpiť ich niekoľko krásnych farieb. Majú varianty ako rad Velvet Matte, ktoré majú farby ako Hearts and Tarts, Rose Chair, Peach Crush atď. Ich cena je približne 250 INR až 400 INR. Existuje ešte jeden variant, ktorý má formu ostriacich ceruziek a je ľahko použiteľný. Majú farby ako Orchid Orange, Seductive Tan a Tango Pink. Ich cena je približne 900 INR až 950 INR.

6. NYX:

Rúž NYX

KÚPIŤ TU

Toto je veľmi dobre známe meno a ponúka dobre známe varianty, ako sú rady Diamond Sparkles a Silver Case. Ich cena je približne od 500 INR do 600 INR a môžu byť dobré pre každodenné použitie.

7. MAC:

MAC rúž

To ponúka ich rôzne zvlhčujúce farby a tiež matný rozsah od 1 000 INR do 3 000 INR.

8. Max faktor:

Rúž Max Factor

KÚPIŤ TU

Známe meno a ponúkané farby sú veľmi obľúbené pri bežnom, ale aj spoločenskom nosení. Majú dobré obohatené odtiene a nekrvácajú, keď niečo jete alebo pijete. Ceny sú od 800 INR do 2 000 INR pre najdrahšie varianty, ktorými sú Color Effect a Elixir.

9. Lotus Herbals:

Rúž Lotus Herbals

KÚPIŤ TU

Toto je veľmi známy domáci názov a ich cenovo dostupný rad Pure Color si môžete kúpiť za cenu približne 250 INR až 300 INR. Sú dobré na každodenné použitie.

10. Farebnosť:

Rúž Coloressence

KÚPIŤ TU

Jedná sa o veľmi cenovo dostupný sortiment a stojí približne 170 INR až 200 INR. Zlé body sú, že farby nie sú trvanlivé a efekt môže byť celkom suchý. Je to však dobré pre každodenné použitie, ak vám vyhovuje pravidelná hodinová úprava dotyku.

11. Deborah:

Rúž Deborah

KÚPIŤ TU

The Shine and Volume má niekoľko veľmi dobrých farieb, ktoré si môžete kúpiť. Sú vhodné na každodenné nosenie a tiež vydržia. Ich cena je od 670 INR do 700 INR približne za 4,2 gramové skúmavky.

12. Bobbi Brown:

Bobbi Brown Lipstick

KÚPIŤ TU

Jedná sa o veľmi cenovo dostupný sortiment a ich farby sa pohybujú od 2 000 INR do 3 000 INR v závislosti od rozsahu, ktorý chcete kúpiť..

13. Avon:

Avon rúž

KÚPIŤ TU

Toto je sortiment pre domácnosť a väčšinou sa predáva z ruky do ruky od podomového predajcu. V dnešnej dobe ich môžete kúpiť v špeciálnych obchodoch, ktoré ich majú iba predávať. Ich rozsahy sa líšia hmotnosťou a cenou. Ich ceny sa môžu pohybovať od 200 INR do 500 INR približne v závislosti od rozsahu.

14. Tváre:

Rúž na tvár

KÚPIŤ TU

To má niekoľko veľmi lesklých farieb z rôznych rozsahov, ako je Go Chic, Ultra Moist, atď. Tieto majú rôznu cenu približne od 200 INR do 600 INR. Sú vhodné na každodenné nosenie.

15. Christian Dior:

Rúž Christian Dior

KÚPIŤ TU

Jedná sa o cenovo dostupný sortiment a farby sú približne od 700 INR do 800 INR. Obľúbené sú farby Addict a Ionic Vibrant.

16. Lancome:

Rúž Lancome

Táto značka má svoj sortiment od 1 500 INR do 2 000 INR sú obľúbenou profesionálnou farebnou škálou.

17. MUA:

Rúž MUA

KÚPIŤ TU

Ich cena je od 660 INR do 700 INR približne za 3,8 gramu a sú obľúbenou vecou medzi ženami.

18. Amway:

Amway LIpstick

Známy pre výživový tovar a ponúka aj kozmetiku. Ich rozsah postojov je ocenený od 400 INR do 500 INR približne za 4,5 gramové skúmavky.

19. Životnosť farby:

Rúž Colorlife

Väčšinou sú pre začiatočníkov, ktorí experimentujú s rôznymi farbami, a preto ich väčšinou dostanete v kombinovaných baleniach. Sú cenovo dostupné za 150 INR približne za balenia po 5 alebo 6.

20. Konad:

Konad Lipstick

To ponúka dobré farby za vysokú cenovú rezervu približne 600 INR až 700 INR. Toto je obľúbené medzi tínedžermi a vysokoškolákmi.

21. Farebná ulica:

Rúž Colorstreet

Jedná sa o malé farebné tuby, ktoré môžete použiť, ak ste začiatočník. Sú veľmi lacné a na vašom pockte nie sú vôbec drahé. Účinky sú dobré pre cenový rozsah približne 50 INR až 100 INR.

22. Viviana:

Viviana LIpstick

KÚPIŤ TU

Toto je cenovo dostupný názov a môžete si kúpiť niekoľko ich farieb, ktoré sú lacné vo vrecku. Sú vhodné na bežné aj každodenné nosenie. Zvodná červená, Molt Lava, Zvodná Coco sú veľmi obľúbené. Sú dobré pre vysokoškoláčky a ženy, ktoré každý deň pracujú vonku. Účinky nie sú vynikajúce, ale pre cenové rozpätie 150 INR až 300 INR sú dobré.

23. Strom duše:

Rúž na strome duše

KÚPIŤ TU

To ponúka ajurvédske farby a ich cena je približne 500 INR až 600 INR. Farby sú veľmi dobré na bežné používanie a ľahko sa zmestia aj do kabelky. Trvalý účinok nie je veľmi dobrý, ale sú bez podráždenia a priateľské k pokožke, čo môže byť dôvod, prečo by ste ich mali kúpiť. Nádherné ružové farby ako Royal a Glistening Loam musíte kúpiť.

24. Modré nebo:

Rúž Blue Heaven

KÚPIŤ TU

Rad MTV MUAH je veľmi obľúbený a je vhodný pre začiatočníkov a vysokoškoláčky. Sú vreckové lacné a dodávajú sa aj v malých tubách, ktoré sa ľahko zmestia do akejkoľvek malej kabelky. Ich cena je od 100 INR do 150 INR približne za 2,5 gramu.

25. Biotique:

Biotique rúž

To ponúka farbu, ktorá má prírodné extrakty a nespôsobuje žiadne podráždenie pri ich nosení. Tieto sú za primeranú cenu približne 370 INR až 400 INR a môžu byť dobrou vecou na pravidelné používanie, najmä pre tých, ktorí majú radi niečo prírodné.