Ako si vybrať odtiene rúžu na indickú pokožku (tipy a triky)

Ak ste niekým, koho zaujíma, aký rúž vám bude vyhovovať podľa indickej pokožky, potom je tento sprievodca našimi odtieňmi rúžov ​​pre indickú pokožku pre vás. Často sa vidíte, ako vás zasahuje medzi stále zeleným trendom červených a ružových odtieňov a bezpečným chodením do ruky. Tiež však vieme, že nie je možné priradiť všetky odtiene rúžov ​​ku každému tónu pleti, pretože svetlejší, stredný alebo tmavší tón pleti má rôzne vhodné možnosti pre najlepší vzhľad. Väčšina dievčat sa často zaoberá týmto problémom farieb rúžov ​​pre indickú pokožku a môže byť náročné pre seba nájsť ten správny tón. Preto tu prichádzame s tým, že vám uľahčíme výber najlepších odtieňov rúžov ​​pre indické tóny pleti, ktoré sú pre vás najvhodnejšie. Takže dievčatá, prečo čakať a na čo čakáme, tu sú najlepšie odtiene rúžov ​​pre indický tón pleti.

Tón pleti, podtóny a odtiene rúžu: (Rýchle fakty)

Ale skôr, ako sa pustíme viac do farieb na pery pre indickú pokožku, tu je pár rýchlych rád od nás. Ako rozoznám, ktorý tón pleti je ten váš? Nie je to len tak, ako si mnohí z nás myslia, a nachádzame sa v tmavom farebnom pásme, a preto nie sú vhodné pre červené rúže a naopak. Ide skôr o podtóny. Rôzne podtóny pokožky zahŕňajú teplé, neutrálne a chladné. Ale ako rozoznám, ktorý tón pleti a podtón patríte aj vy?

Skontrolujte si žily v blízkosti zápästí. Ak vidíte zelené žily, ste v teplom podtóne. Ak ste v modrom, potom máte chladný podtón. Ale ak to nemôžete celkom povedať, potom môžete byť neutrálnym podtónom. Podtóny pokožky tiež hrajú významnú úlohu pri určovaní toho, ktorý odtieň rúžu vám môže najviac vyhovovať.

Najlepšie odtiene rúžov ​​pre indický tón pleti:

Teraz sa pozrime na top trendy rúž odtiene pre indický tón pleti. Pre indickú pokožku existujú v zásade tri tóny pleti, a to svetlá, tmavá a belavá pokožka. Tu vidíme, ktorý z nich je pre podtón a tón pleti najvhodnejší.

Spravodlivý tón pleti:

Ak máte svetlejší tón pleti, teda ak vyzeráte spravodlivo, potom to môžu byť najlepšie možnosti vhodné pre váš tón. Nenechajte si ujsť zábavu s červenými odtieňmi (tmavočervená, koralové alebo svetlejšie červené), horúcimi ružovými a všetkými aktmi!

1. Love for Red Lipstick Shade:

Odtiene rúžu na indickú pokožku 1

Väčšina Indov si myslí a predpokladá, že červená im nemusí vyhovovať najlepšie. Mýlite sa a je to mýtus. Tu je dôkaz. Červené rúže sú nádherné a hodia sa k niekoľkým tónom pleti, vrátane tmavých a svetlejších. Vzhľadom na to, že máte záľubu v spravodlivejšom odtieni pleti, zvolíte si pre seba najlepšiu červenú rúž. Ak máte chladné podtóny, siahnite po vínovo červených odtieňoch rúžov ​​a krvavočervených odtieňoch rúžov. Ale ak máte teplejšie a neutrálne tóny, môžete sa rozhodnúť pre odtieň oranžovo-červenej rúže alebo slivkových farieb červených odtieňov.

2. Horúce ružové a fialové:

Odtiene rúžov ​​pre indickú pokožku 2

Ružová farba môže byť pre Indov bežným odtieňom rúžu. Fialové sú však často považované za príliš odvážne. Ale verte nám a verte nám, patrí to medzi najchladnejšie odtiene, s akými sme sa u tejto generácie a modernej doby stretli. Ak máte chladnejšie podtóny, rozhodnite sa pre jasnejšie ružové odtiene, ako je bobuľová ružová, detská ružová a horúce ružové. Ale ak máte radi teplejšie podtóny, siahnite po hnedasto ružovej. To môžu byť najlepšie možnosti podľa vašich odtieňov pokožky. Pozrime sa, ako sú tieto ružové rúže na cestovné pre indickú pokožku.

Fialové odtiene

Obrázok: Zdroj

Ak chcete vyskúšať niečo odvážne, môže to byť pre vás najlepšia voľba. K dispozícii je celý rad fialových odtieňov ružovej a výraznejších ružových, ktoré môžu byť najvhodnejšie pre spravodlivejší odtieň pokožky s neutrálnymi a teplejšími podtónmi..

3. Bezpečné a jednoduché nahé odtiene:

Jednoduché nahé odtiene

Obrázok: Zdroj

Existujú však dievčatá, ktoré sa rozhodnú zostať jednoduché a bezpečné. Nechcú vyskúšať niečo príliš odvážne a ísť von v príliš hlasných farbách. Potom ti rozumieme. Tu je niekoľko najlepších nahých farebných odtieňov vhodných pre indické svetlejšie tóny pleti s rôznymi teplými, chladnejšími a neutrálnymi podtónmi. Aj keď je vo vnútri množstvo odtieňov, najbežnejšie a trendové odtiene sú tieto. Keďže ste v jemnejších tónoch, siahnite po nahých rúžoch s ružovkastým podtónom. Tieto najlepšie odtiene rúžov ​​pre svetlú indickú pokožku prirodzene vyživia a rozžiaria vaše pery a stmavnú ich. Ak máte veľmi teplejší podtón, siahnite po béžových odtieňoch. Tu je príklad, ako vám budú vyhovovať hnedé odtiene rúžov ​​na indickú pokožku.

Pšeničný a olivový / stredný tón pleti:

V prípade, že máte pšeničný a stredne farebný tón pleti, môžete vyskúšať červené (áno, počuli ste dobre! Experimentujte s červenými) a odvážne akty. Patria medzi najvhodnejšie odtiene rúžov ​​na pšeničnú indickú pokožku, ktoré môžete vyskúšať.

1. Odvážna červená:

Odvážna červená

Obrázok: Zdroj

Nebojte sa, červené rúže budú tiež pre vás najlepšie a budú vám dobre sadnúť. Ak máte radi olivový alebo pšeničný odtieň, siahnite po oranžovej červenej a viac po koralovej červenej. Sú to najvhodnejšie červené rúže pre indickú pokožku a pre vás a dobre doplnia farbu vašich pier. Vôbec sa nemusíte báť a oni by robili vašu prácu a dobre fungovali s vašim odtieňom pokožky. Či už je to akýkoľvek podtón s pšenicou, tajomstvom najlepšej červenej je pre vás odtieň oranžovej a koralovej červenej farby. Oranžový rúž pre indickú pokožku je nasledujúci.

Patrí medzi najvhodnejšie tmavočervené rúžy oranžovej farby, ktoré môžu veľmi dobre ladiť so stredným tónom pleti. Inak môžete siahnuť aj po tehlovočervených a bobuľových farbách, ak s ním chcete byť príliš odvážni.

2. Bezpečné akty:

Odtiene rúžov ​​pre indickú pokožku 6

Obrázok: Zdroj

Vychutnať si najlepší odtieň rúžu pre indickú pokožku a pšeničný tón pleti je dosť ošemetné. Z tohto dôvodu sme tu s ďalšou bezpečnou možnosťou aktov. Sú najlepšie a najbezpečnejšie pre všetky tóny pleti a predovšetkým pre stredné a tmavé tóny pleti. Choďte na svetlejšie akty (nie tmavé) a s bledými a béžovými odtieňmi. Priehľadné rúže sú najlepšou možnosťou, ako si zaistiť bezpečnosť s tónom pleti. Či už chladnejšie podtóny alebo teplejšie, siahnite po nažltlých aktoch a karamelových aktoch.

Alebo choďte na peknú bledú aktovú ružovú možnosť, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Tu je návod, ako vám môže najlepší ružový rúž na indickú pokožku dobre vyhovovať.

Tmavý a zakalený tón pleti:

Teraz prichádza to najťažšie zo všetkých. Výber rúžu pre tmavý a tmavý odtieň pokožky môže byť dosť náročný. Väčšina tmavých tónov pleti sa však bojí jasnejších farebných odtieňov pier. Medzi najlepšie odporúčané odtiene preto patria purpurová (pre tie odvážnejšie dni odtieň ružovej) a akty. Prečítajte si ďalšie podrobnosti o tom, ako sa zhodovať.

1. Magentas sú najlepšie tučné:

Magentas sú najlepšie tučné

Obrázok: Zdroj

Ak chcete ísť na odvážne večierky, tieto ružové a červené purpurové farby sú najlepšie pre tmavé farby pleti. Tieto odtiene rúžov ​​pre hnedú pokožku sú celkom bezpečné a napriek tomu vás odlíšia v dave. Všetky sú pikantné, a napriek tomu veľmi elegantné a štýlové. Ale upozorňujeme vás, aby ste sa k oranžovým odtieňom vôbec nepribližovali. Tieto jednoducho nie sú vhodné pre tmavé farby pleti v indických farbách pokožky. Môžu úplne zmiznúť tak, ako bude nakoniec vyzerať vaša tvár. Ďalej tieto magenty dobre ladia so tmavými odtieňmi pokožky a teplejšími podtónmi. Väčšina indických tmavých žien v tóne pleti je tu automaticky v teplejších podtónoch. Tu je pár príkladov, ako na vás môžu vyzerať tieto najlepšie odtiene rúžov ​​na tmavú indickú pokožku. V prípade, že sa chcete vydať na odvážnejšie večierky alebo akcie, patria tieto k niekoľkým mladým moderným ženám.

2. Tmavšie a čokoládové akty:

Tmavšie a čokoládové akty

Obrázok: Zdroj

Pamätajte si, že si môžete myslieť, že nudistické odtiene sú váš najlepší priateľ, ale nie všetky sú pre vás dobré. Vždy sa držte ďalej od svetlejších aktov, kvôli ktorým môže vaša tvár pôsobiť popolavo a vyblednuto. Choďte na tmavohnedé, nahé odtiene s bohatými čokoládovými odtieňmi alebo s ružovo -hnedými farbami. Čím je pleť tmavšia, tým tmavší by pre vás mal byť odtieň rúžu, inak by ste nemuseli vyzerať vhodne, aby sa vám odtieň hodil. Tu je niekoľko perfektne prispôsobených odtieňov rúžov ​​pre tmavú indickú pokožku.

Ďalšie tipy:

Pozrime sa na pár tipov, ako si udržať pery pre lepšie odtiene,

  1. Je to len o odtieňoch rúžu. Čím sú vaše pery zvlhčené, tým lepšie sa na vašich perách objaví tieň.
  2. Na výživu a starostlivosť o pery často používajte dobrý balzam na pery. Popraskané pery môžu uberať na svetlosti farby pier. Preto sa vždy uistite, že sú dobre zvlhčené.
  3. Ak máte chuť na odvážnejšie líčenie pier, vždy zachovávajte neutrálne líčenie očí a tváre a naopak. Preto, ak máte radi ľahší nahý makeup na pery, choďte na svetlejšie líčenie očí. Tieto budú zase dobré na vyváženie celkového make -upu tváre.

Dúfam, že tento rozsiahly sprievodca odtieňmi rúžov ​​pre indickú pokožku je pre vás dobrý. Patria medzi trendové odtiene rúžov, ktoré sa hodia k rôznym tónom a podtónom pokožky. Sú tiež úplne cool, neutrálni a odvážni. Môžete si ľahko vybrať najlepšie preferované odtiene pier v daných možnostiach pre každý tón pleti. Dobre sa k vám hodia a nechajú vás vyniknúť z bežných a bežných dní. Skúste to a povedzte nám, čo si o nich myslíte.

Často kladené otázky a odpovede:

Q1. Vykonajte purpury, ktoré vyhovujú tmavému odtieňu pokožky?

Odpoveď: Fialové nie sú vo všeobecnosti dobrou voľbou pre tmavý a tmavý odtieň pokožky. Môžu spôsobiť, že pokožka bude pôsobiť popolavo. Ak je však prítomný nahý hnedý rúž s fialovým podtónom, môže pristať aj tmavej pleti.

Q2. Je v poriadku priamo aplikovať rúž na popraskané a vysušené pery? Bude to vyzerať dobre??

Odpoveď: Sušené a popraskané pery nevyzerajú dobre na nanášanie rúžu. Pred nanesením rúžu na vysušené pery preto naneste primer na pery. V prípade, že máte pery vysušené, mali by ste ich tiež veľmi dobre odlupovať, aby vyzerali dobre a hladko.

Q3. Ako zaistiť, aby rúž vydržal dlhšie?

Odpoveď: Ak sú vaše pery dobre odlupované, potom vám rúž automaticky vydrží dlhšie. Ďalej naneste vazelínu a nechajte ju na perách asi pol hodiny po prebudení. Potom, čo ste s rutinou skončili, naneste rúž. Tieto kroky zaistia, aby sa rúž nevysypal a pomôže tiež pôsobiť ako dobrý základný lak na pery.

Q4. Ako odlupovať pery pre lepšiu a hladšiu pokožku?

Odpoveď: Exfoliácia pier zohráva dôležitú úlohu, aby sa zabezpečilo, že pery nie sú suché a sú celkom hladké a dobre zvlhčené. Spôsob, akým sa rúž zobrazuje pri aplikácii, závisí od zdravia vašich pier. Preto ho každý týždeň odmasírujte maslom a medom. Dobre votrite a umyte pery. Ďalej použite zmes hnedého cukru a masla a každý deň si silne vmasírujte pery. Zmy to Pomáhajú odstrániť šupinaté pery a vysušené pery a tiež odumreté bunky pokožky, ak nejaké existujú.

Q5. Do Shimmer Lipstick vyhovujú tmavým a matným tónom pleti?

Odpoveď: Áno, úplne na lesku nezáleží. Mnohí často predpokladajú, že trblietavé odtiene pier nevyhovujú tmavým a tmavým indickým tónom pleti. Je to však mýtus. Jediným rozdielom medzi rúžom a tónom pleti je odtieň. Ak si vyberiete správny odtieň rúžu podľa svojho indického odtieňa pokožky, nezáleží na tom, či sa lesk na perách vyskytuje alebo nie..