Najlepších 9 klasických džínsových džínsov tenkého strihu

Džínsy sa zmenili z pracovného oblečenia na každodenný štýl, dizajn džínsov sa od začiatku 50 -tych rokov do súčasného trendu dramaticky zmenil. Pár rifľových džínsov je vždy uvedený v zozname oblečenia pre mužov a ženy. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aký je rozdiel medzi rôznymi štýlmi a dizajnom džínsov? Aký druh džínsového vzoru vyhovuje typu postavy, ktorý je vychudnutý, rozšírený a má širokú nohu? Ak chcete vedieť o rôznych typoch a prevedení džínsov s rovnými nohavicami, ktoré chcete pridať do zoznamu zbierok pánskych a dámskych šatníkov.

rovné rifle

Formálne a neformálne džínsy s rovnými nohavicami pre mužov a ženy:

Tu je top 9 rovných džínsov, na ktoré ste upozornili na šťastné nakupovanie!!

1. Dámske úzke rifle s rovnými nohavicami:

Dámske skinny rifle rovných nohavíc

Úzke rovné rifle sú najpredávanejším oblečením v textilnej predvádzacej miestnosti. Pretože je to tesné prispôsobenie tela a zužuje sa v oblasti členkov, čo perfektne zvýrazňuje postavu, a preto sa mladé dievčatá zbláznia. Skinny rifle s formálnym alebo ležérnym topom sa veľmi hodia k skinny opasku.

2. Rifle s rovnými nohavicami pre ženy:

Dámske rifle s manžetou a rovnými nohavicami

Rovné džínsy pre ženy sú zvyčajne dlhé pre dievčatá, pretože nie sú vyrobené na mieru a sú tradičné. Aby to bolo módnejšie, spojte rifle a vytvorte jednu vysokú manžetu. Manžetový gombík pred nosením poskytne lepší vzhľad. Manžetové gombíky sa hodia k minimalistickým čižmám alebo k podpätku.

3. Flared Straight Women Jean:

Rozžiarené rovné ženy Jean

Tento druh džínsov sa nazýva aj zvonový zvon. Vzniká po kolená a pri pohľade zozadu alebo spredu vytvára zvonček. Horná časť stehna a stehna sú tesné a vysoké svetlice dole. Nedávne svetlice sú mierne a označujú sa ako boot cut jean.

4. Široké rifle s rovnými nohavicami:

Široké rifle s rovnými nohavicami

Tento druh džínsov má široký obvod, celú nohavicu. Extrémne široký obvod viac ako 20 palcov vyzerá ako efekt vreckových nohavíc. Toto nosia skôr dievčatá ako chlapci.

5. Biele rifle s rovnými nohavicami pre dievčatá:

Biele rifle s rovnými nohavicami pre dievčatá

Džínsové rifle sú zvyčajne v modrej farbe, ale od konca 80. rokov sa stáva trendom aj biele džínsy. Biele džínsy najčastejšie nosia dievčatá a ženy ako muži. Mladé dievčatá sa väčšinou v posledných rokoch nosia počas oficiálnych večierkov alebo na kauzálne nosenie než ako oficiálny odev.

6. Pánska čierna rovná noha Jean:

Pánska čierna rovná noha Jean

Čierna je vždy obľúbenou farbou mužov aj žien, rovnaká teória platí pre výber čiernych rovných džínsov. Pretože čierna farba ladí s takmer všetkými farbami tričiek, okamžite sa hodí k akémukoľvek príležitostnému alebo oficiálnemu oblečeniu. Rovný džínsy strednej veľkosti nosia väčšinou obe pohlavia.

7. Džínsy rovného pása pre mužov a ženy:

Rifle s rovným pásom pre mužov a ženy

Tento typ džínsov je obľúbený u oboch pohlaví, pretože sedí v páse, zakrivená postava ženského tela je nádherne zvýraznená, dievčatá radšej nosia úzky džínsový pás a priliehavý strih v páse, ale chlapci radšej nosia voľné rovné rifle s nízkym pásom.

8. Medium Rise Straight Jean:

Rovný stred, Jean

Tento druh džínsov nosia muži a ženy najčastejšie, pretože pri zohnutí sa rozbliká. Džínsy sa nosia v prirodzenom páse, pravidelný nárast je od 9 do 11 palcov od rozkroku k hornej časti pásu..

9. High Rise Straight Jean:

Rovný vysoký Jean

Je definovaná ako nohavice dlhšie ako 10 palcov nad pásom. V poslednej dobe sa stali veľmi obľúbenými medzi mladými dievčatami s krátkym tangovým topom. Nohy môžu byť chudé alebo rozšírené. Nový trend prichádza s nitmi a gombíkom vo vyššej línii pásu.

Džínsy budú vždy v móde kvôli svojej pohodlnosti a trvanlivosti hrubého materiálu. Starostlivosť a opotrebovanie je jedným z dôležitých bodov zachovania textúry. Rada sa perie menej často. Horúci deň, špinavá práca znamená spievať, vyperte si rifle. Chladný deň, práca v kancelárii? Možno ich môžete nosiť dvakrát alebo viackrát.