9 trendových sivých džínsov pre ženy a mužov

Priznať! Džínsy sú jedným z najpohodlnejších spodných dielov, ktoré chcete nosiť kedykoľvek a kdekoľvek, pretože s jedným párom džínsov vytvoria váš tisíc odlišný vzhľad. Na trhu sú k dispozícii tisíce trendových džínsov a farieb, ale vo všetkých sivých farbách sa džínsy teraz stávajú najhorúcejšími farbami tejto zimnej sezóny.

sivé rifle

Sivé rifle svetlých a tmavých farieb:

Tu sa pozrieme na jednoduché a najnovšie sivé džínsy pre ženy a mužov:

1. Slim fit džínsy pre ženy:

Sivé džínsy Slim Fit pre ženy

Choďte s trendom a noste tieto pevné rifle šedej farby, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitnej džínsovej tkaniny, ktorá vám poskytne pohodlie po celú dobu. Skombinujte to s teplými tričkami a tunikou a pripravte sa na poriadny výstrel. Som si istá, že tento sivý džíns pre ženy je ideálny pre každé neutrálne nosenie..

2. Sivé rifle Skinny Fit pre mužov:

Sivé džínsy Skinny Fit pre mužov

Tento džínový skinny fit sivý džíns pre mužov, ktorý je perfektne navrhnutý pre vysokého pekného chlapca, si určite zamilujete. Tieto super fit rozťahovacie džínsy sú priliehavé k telu, vďaka čomu sa budete cítiť pohodlne po celý deň. Môžete to skombinovať so svojou ležérnou košeľou alebo tričkom a ležérnymi a elegantnými topánkami, aby ste pôsobili elegantnejšie.

3. Sivá rifľová dámska sivá džínsová bunda:

Sivá rifľová dámska sivá džínsovina

Tieto dámske sivé rifle vám poskytnú dievčenský vzhľad, kedykoľvek ich oblečiete. Látka je vyrobená z kvalitného denimu. Džínsy sú tenkého strihu, s nízkym pásom a chudé, takže sú ideálne pre túto zimnú sezónu. Skúste to s čiernymi blejzrami a zodpovedajúcimi podpätkami a môžete začať naplno.

4. Sivé rifle pánske s rovným strihom:

Pánske rifle Straight Fit sivá

Tieto sivé pánske džínsy vyrobené z odolnej bavlny a spandexu Džínsy sú stredne hrubé a rovného strihu, ktoré vám poskytnú úžasný ležérny vzhľad, keď ich spojíte so svojimi tričkami a párom neformálnych topánok. Aby ste zachovali dlhotrvajúcu farbu týchto džínsov, mali by ste ich vždy sušiť v odtieňoch.

5. Džínsy tmavej farby po celej dĺžke:

Džínsy tmavej farby po celej dĺžke

Pohodlný a mimoriadne trendový vzhľad tohto džínsu je vyrobený z denimu. Skombinujte tieto džínsy so skvelým tričkom a funky teniskami. Tmavú farbu týchto džínsov vždy priťahuje teenager a vysokoškolák. Džínsy sú po celej dĺžke s pohodlným strihom.

6. Pánska móda Svetlosivé rifle:

Pánska módna svetlo šedá rifle

Láska k džínsom nikdy nekončí, preto vyskúšajte tento super fit strečový denim a pridajte do ročného šatníka ešte jeden štýlový doplnok. Pri sedení, státí a chôdzi sa cítite príjemne. Noste tieto džínsy vo svojom jedinečnom štýle. Tieto sivé džínsy sú vyrobené z denimovej tkaniny, ktorá vydrží mnoho rokov.

7. Ľadovo šedé džínsy Regular Fit:

Ľadovo šedé džínsy Regular Fit

Tieto rifľové ľadovo šedé rifle sú štýlovou kolekciou pre milovníkov šedej. Džínsy sú príjemného strihu a zladíte ich s akýmikoľvek ležérnymi tričkami a štýlovým tričkom. V zime vyzeráte ako frajer, keď spojíte tieto rifle s čiernym sakom a čiernymi topánkami.

8. Sivé riflové rifle pre ženy s vysokým pásom:

Džínsové džínsy pre ženy s vysokým pásom

Staňte sa štýlovým oblečením týchto super úzkych džínsov s vysokým pásom, ktoré sú vyrobené z denimovej látky. Džínsy majú super mäkkú povrchovú úpravu a sú veľmi tenké, takže sa hodia na uzavretý strih. Kedykoľvek idete na akúkoľvek príležitostnú párty, vyskúšajte to s čiernou košeľou a vysokými podpätkami a vždy vyzerajte štýlovo.

9. Sivé džínsy v núdzi:

Sivé dámske rifle v núdzi

Zúfalé svetlosivé džínsy pre ženy sú úzkeho strihu s bohatou kvalitou denimovej látky. Toto je jedna z cool a trendových závislostí vo vašej denimovej zbierke. Choďte teda k týmto super cool džínsom s tunikou a skvelými tričkami a tričkami a dajte svoju jedinečnú prítomnosť v dave mnohých ľudí.

Dôležitou vlastnosťou týchto sivých džínsov pre mužov a ženy je, že tieto džínsy sú veľmi trendovou a vhodnejšou kolekciou tejto zimnej sezóny. Tieto džínsy môžete ľahko zladiť s akýmkoľvek vlneným oblečením a v tejto zimnej sezóne budete vyzerať skvele.