9 trendových kožených džínsov pre mužov a ženy v Indii

Kožené džínsy sú považované za jednu z najobľúbenejších v džínsoch pre ženy i mužov. Džínsy sú nákladovo efektívne a vyzerajú štýlovo. Kúpte si kožené džínsy v rôznych štýloch a zmení vám to život.

Rôzne typy kožených džínsov pre mužov a ženy:

Pozrime sa na 9 najlepších fotografií z kožených džínsov, ktoré vám pomôžu pri kúpe toho najlepšieho.

1. Džínsy z umelej kože:

Džínsy z umelej kože

Tu sú nádherné tesné faux dámske kožené džínsy, ktoré pôsobia štíhlo a šik. Detail zipsu v džínsoch je veľmi pôsobivý. Doplňte to čiernou sieťovanou blúzkou alebo sakom a určite rozveselíte večierok. Zaobstarajte si tento Jean, ktorý udáva trendy, a vyzerajte hojdavo.

2. Kožené rifle po členky:

Kožené rifle po členky

Pozrite sa na tieto dámske kožené rifle po členky. Najnovším módnym trendom je mať nohavice alebo rifle po členky. Toto je najlepší spôsob, ako to urobiť. Vyberte si elegantný top, ktorý s ním pôjde, a roztočte loptu.

3. Nohavice z imitácie kože:

Imitácia kožených nohavíc

Môžete si dokonca zaobstarať ohromujúcu imitáciu čierneho džínsu, ktorý tvorí skvelý pár k akémukoľvek druhu topu. Táto imitácia nohavíc nepôsobí ošarpane, ale je urobená úplne dobre a vyzerá rovnako ako skutočná ponuka. Džínsovina je veľmi dramatická a dobre sedí na tele.

4. Hip Hop kožené nohavice:

Hip hop kožené nohavice

Tu sú ďalšie džínsy z umelej pánskej kože, vďaka ktorým budete pôsobiť odvážne a odvážne. Kožené nohavice sú vyrobené z materiálu PU a sú ideálne pre motocyklové gangy a tímy. Pozrite sa na štýly, ktoré majú v tejto funkcii, ale najbežnejším je džínsové nohavice.

5. Skinny rifle:

Úzke kožené rifle

Pár úzkych džínsov je najlepšia kúpa, akú môžete urobiť. V chladnom športovom počasí vám pár týchto úzkych džínsov hovorí o meste. Hľadaj tie, ktoré majú nejaké detaily, ako napríklad zips alebo gombíky.

6. Kožené rifle z jahňacej kože:

Kožené rifle z jahňacej kože

Vyberte si, aby ste mali len to najlepšie a v tomto prípade sú to jahňacie rifle. Tento nádherný pár dámskych čiernych kožených džínsov vám prinesie slzy. Džínsové nohavice je možné kombinovať s vintage, klasickým alebo dokonca štýlovým topom. Jahňacia koža sa prilepí na vaše telo a dodá všetkým vašim krivkám správnu pozornosť.

7. Modré kožené rifle:

Modré kožené rifle

Pokúšate sa prísť na to, ako si urobiť párty s obľúbeným topom? Kúpte si modré rifle v koži a môžete vyraziť na noc. Tieto štýlové a trendy dámske kožené džínsy vás roztancujú pri akejkoľvek rockovej hudbe. Modrá farba je tiež považovaná za skvelú kombináciu s mnohými topmi.

8. Pánske rifle z rovnej kože:

Pánske rifle z rovnej kože

Čo prinúti ženy slintať nad mužom? Dvojica džínsov je najlepšia stávka. To je niečo, čo keď vkusne nosíte, všetky ženy nad vami omdlia. Zaobstarajte si do drámy tlmič výfuku a budete mať miestnosť plnú žien, ktoré chcú získať vaše číslo.

9. Plus veľkosti džínsy pre ženy:

Džínsy Plus Size pre ženy

Nebojte sa, ak ste plus size. V kategórii plus veľkosti je aj niekoľko džínsov. Tieto nádherné vínové džínsy plus veľkosti pre ženy sú najúžasnejšie. Farba vyzerá veľmi bohatá a kráľovská. Kúpte si pár ešte dnes a vykročte štýlovo.

Vyberte si medzi chudými, detailnými, rovnými a podobne, aby ste pre seba našli ten pravý pár. Akákoľvek veľkosť tela bude vyzerať dobre v páre kožených džínsov pre mužov a ženy. Tieto sú dobré a môžete ich použiť na akékoľvek oblečenie v tričkách alebo v košeli do kancelárie. Zaobstarajte si tieto džínsy, ktorými upútate pozornosť svojich priateľov alebo kolegov z kancelárie.