9 ohromujúcich remesiel z tkanivového papiera pre deti i dospelých

Pokiaľ ide o domáce remeslá, remeslá z hodvábneho papiera sú veľmi obľúbené u detí akéhokoľvek veku. Vreckové papiere, ktoré sa dajú ľahko pokrčiť, zamiešať, pokrčiť alebo decoupage, majú v papiernických remeslách dôležité miesto, pretože pri výrobe rôznych predmetov poskytujú najlepšie výsledky..

Najlepšie kvety a ďalšie vzory s papierovými remeslami:

Tu sú niektoré z populárnych predmetov z tkanivových kotúčov ako kvety a iné vzory, ktoré široko praktizujú rôzni ľudia v akomkoľvek veku.

1. Motýľ s tkanivovou rolou:

Motýľ s tkanivovou rolou

Tkanivové papiere robia rozkošné motýle s požadovanými farbami. Keď je zafarbený, stlačený a rozdrvený požadovaným spôsobom, je z neho krásny krásny motýľ na kartónovom papieri, ktorý sa v strede sťahuje. Tento druh remesla si môžete vyskúšať vo svojom voľnom čase. Jednoduché a po dokončení tohto remesla vyzerá dobre.

2. Zvonkohra z papierového papiera:

Zvonkohra z papierového papiera

Áno, zvonkohra vyrobená z myšlienok remesiel z hodvábneho papiera je umeleckou ozdobou každej miestnosti. Môžu im dať požadované farby a tvary, aby vytvorili zvonkohru s dymiacim efektom. Zaobstarajte si ešte niekoľko farebných prevedení alebo tvarov a urobte si domácu dekoráciu tým najjednoduchším spôsobom.

3. Papierové kačice z tkaniva:

Papierové kačice z tkaniva

Pokiaľ ide o remeslá z hodvábneho papiera pre dospelých, široko sa pozoruje výroba malých zvierat alebo vtákov. Môžu im dať požadovanú farbu podľa zvoleného dizajnu a sú ozdobené perlami a inými kúzlami. Tento druh remesiel vyzerá veľmi pekne, zaobstarajte si ho a naučte ho aj svoje deti.

4. Bábiky z tkanivového papiera:

Bábiky z tkanivového papiera

Áno, remeselné výrobky z hodvábneho papiera pre deti by boli neúplné bez sady bábik. Po úplnom dokončení môžu byť bábikám poskytnuté akékoľvek šaty, ktoré zostanú bezchybné aj s klobúkmi a inými ozdobami. Toto remeslo môžete darovať dievčatku alebo svojmu drahému.

5. Papierová kytica:

Papierová kytica

Remeselné kvety z papierového papiera sú krásnou kyticou na ozdobenie vašich domovov, kancelárií alebo špeciálnych stolov počas večerí. Môžu byť vyrobené v rôznych farbách v požadovaných tvaroch, pretože majú aj otvorený výhľad. Papierový kvet bude dobrou voľbou pre obdarovanie kohokoľvek, kúpte si toto remeslo alebo si vytvorte vlastné remeslo pre vázu s kvetmi.

6. Krabica na sviečku z tkaniva:

Krabica na sviečky z hodvábneho papiera

Krabice so sviečkami sa väčšinou vyrábajú na festivaly s použitím remesiel zo štvorcov z hodvábneho papiera. Pomocou tyčiniek so zmrzlinou dostane box na sviečky z hodvábneho papiera presný dizajn. Na hodvábnom papieri sú tiež navrhnuté výtlačky s rôznymi farbami. Je to pekné remeslo a bude to dobrá zbierka voľného času.

7. Lampa z tkanivového papiera:

Lampa z tkanivového papiera

Lampy sú v dnešnej dobe trendom v predmetoch tkanivových remesiel. Vyrobené zo všetkých domácich predmetov, majú rôzne farebné výtlačky, ktoré po zosvetlení v tmavých miestnostiach dodávajú požadovaný vzhľad. Môžete to tiež urobiť pomocou starých pohárov, loptičiek atď.

8. Večierkové dekorácie z hodvábneho papiera:

Večierkové dekorácie z hodvábneho papiera

Áno, párty dekorácie vyrobené z farebného hodvábneho papiera pre remeslá dodajú vašej párty nový a dekoratívny vzhľad. Patria sem závesné kúzla, kvetinové kytice a ďalšie položky používané na zdobenie miestností.

9. Priaznivci tkanivového papiera:

Priaznivci tkanivového papiera

Fanúšikovia sú obľúbenými umeleckými a remeselnými predmetmi z hodvábneho papiera. Vyrobené z rôznych farebných hodvábnych papierov a sú tiež ozdobené podobnými odrezkami z vreckoviek s dizajnovými rohmi na okraji.

Nápady na výrobu hodvábneho papiera zohrávajú dôležitú úlohu v dekoráciách a tiež poskytujú deťom nový spôsob, ako využiť role tkaniva pri vytváraní niečoho najlepšieho. Tiež nahradili žiarivé papierové ozdoby na večierky a akcie, ktoré ekologicky dodávajú nový vzhľad.

Zdroj obrázkov: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9.