9 ohromujúcich nápadov na dizajn remesiel leva pre deti a predškolákov

Lev je kráľom džungle. Všetky deti milujú leviu hrivu. Ak ste fanúšikom veľkej mačky, pokračujte v niektorých z týchto chladných levy. Tieto druhy zoo remesiel sú veľmi zábavné. Deti sa dozvedia viac o veľkom zvierati džungle. Existuje obrovská zbierka remeselných nápadov.

Najlepšie nápady na dizajn leva remesiel pre deti a batoľatá:

Tu je niekoľko remesiel z leva, vyberte si z nižšie uvedených 9 najlepších remesiel z leva,

1. Papierová doska Lion Craft:

Papierový tanier Lion Craft

Ak navštevujete zoo, choďte a urobte deťom levy z papierového taniera. Kričali by na nich. Je to skvelé remeslo pre deti všetkých vekových skupín. Všetko, čo potrebujete, je niekoľko papierových tanierov, remeselného papiera a trochu googly očí. Vytvorte levovi okrúhlu tvár. Odrežte vonkajšiu časť taniera, aby ste vytvorili hrivy. Opravte tie oči a váš papierový lev je pripravený revať. Je to krásne leví papierové remeslo.

2. Footprint Fork Lion Craft:

Footprint Fork Lion Craft

Zdroj obrázku: emmaowl.com

Maľovanie leva stopami a vidličkami je taká zábavná činnosť. Musíte len vziať svoju stopu na remeselný papier a vychladnúť. Vezmite vidličku a urobte hrivu pomocou farieb. Dajte si tie oči a fúzy. Ty, lev, si pripravený s tými svojimi roztomilými stopami. Je to pekné leví remeslo pre deti.

3. Polystyrénový pohár Lion Craft:

Polystyrénový pohár Lion Craft

Deti sa môžu s týmito levíčikmi zabaviť. Na ich výrobu potrebujete iba polystyrénové poháre a farby. Tieto šálky nastrihajte, aby sa vytvorila hriva a zahrejte ju tak, aby sa konce hrivy zakrivili. Vyfarbite ich. Opravte veľkej mačke pekné oči a ústa. Uistite sa, že pomáhate svojim deťom zohrievať poháre pre remeslo, ktoré by pre nich bolo veľkým zábavným remeslom. Mohlo by to byť pekné leví remeslo pre deti predškolského veku.

4. Remeslo stuhy a nite:

Remeslo leva so stužkou a niťou

Je veľmi zábavné pracovať s deťmi. Stačí im dať farebný remeselný papier a vystrihnúť niekoľko oranžových a žltých stužiek. Deti by tieto stuhy prilepili okolo okrúhlej tváre leva. Opravte tie googly oči. Farebné stužky by lietali vo vzduchu a veľkej mačke dodávajú pekný vzhľad. Toto sú krásne leví remeslá pre batoľatá.

5. Bábkové remeslo čínskeho leva:

Bábkové remeslo čínskeho leva

Deti môžu tento lev tancovať hore a dole rovnako ako leví tanec v čínskom Novom roku. Sú to milé bábky. Potrebujete iba remeselné papiere, niekoľko nanukov. Vystrihnite levovi tvár a zafarbite ho. Nalepte ich na tyčinky Popsicle. Deti chodili revať od radosti a oslavovali čínsky nový rok. Toto sú krásne nápady pre levie remeslá.

6. Remeslo megafónu leva:

Lion Megafónové remeslo

Prekvapte deti týmto megafónom s levovou tematikou. Radi by revali s týmito nádhernými telefónmi. To by bola v meste pekná džungľa. Na ich výrobu potrebujete iba stavebný papier a lepidlo. Veľmi jednoduché remeslá levieho kráľa, ktoré milujú deti všetkých vekových skupín.

7. Papierové remeslo Heart Lion:

Papierové remeslo Heart Lion

Je to ľahké remeslo pre deti. Vystrihnite remeselný papier v tvare srdca a pripevnite ho k hlave a telu. Urobte levovi hrivu a oči. Opraviť chvost. Nech lev revá. Nechajte deti vystrihnúť tvary srdca a prilepiť ich. Je to tak zábavné. Toto sú jednoduché leví remeslá, ktoré si deti môžu vyrobiť a užiť si ich.

8. Remeslo levej masky:

Remeslo levej masky

Jednoduchá levia maska ​​je taká zábava. Môžete ich použiť na Halloween alebo na zábavné akcie. Na ich výrobu potrebujete iba niekoľko papierových tanierov a farebných papierov. Pomocou týchto masiek môžete vydesiť svojich priateľov. Leví rev je taká zábavná. Máte pocit, že ste v džungli. Toto sú skvelé nápady leva na umenie a remeslá.

9. CD Lion Craft:

CD Levie remeslo

Viete si predstaviť leví remeslo vyrobené z diskov CD? Toto je skvelé remeslo. Vezmite niekoľko nepoužitých diskov CD. Zošite ich na veľký remeselný papier a vyfarbite. Opravte nejaké googly oči a urobte hrivu. Získate skvelého leva na disku CD. Lev vyrobený z CD je úplne zábavná vec. Skúste si teraz pustiť nejakú hudbu s týmito CD. Je to nádherné leví remeslo.

Levie remeslá sú pre deti tak zábavné. Nechajte ich hrať sa s týmito remeselnými papiermi. Radi by revali a vytvárali pekných prefíkaných levov. Prekvapte ich návštevou zoo. To tiež zlepšuje ich schopnosti učiť sa.

Zdroj obrázkov: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9.