9 návrhov a myšlienok zvieracích remesiel v zoo pre deti

Kto by nemiloval zvieratá? Každý to robí, a preto sme vám tentokrát ponúkli remeslá inšpirované zvieratami. Ľahko sa vyrábajú a vyzerajú mimoriadne rozkošne. Deti sa môžu ľahko naučiť vyrábať tieto remeslá a vyskúšať si ich v škole, škôlke alebo doma za prítomnosti dospelých. A dospelí si môžu tieto remeslá vyskúšať aj na vlastnej koži.

Najlepšie návrhy a nápady pre remeslá pre deti:

Po tomto všetkom sa pozrime na 9 najlepších remesiel pre zvieratá,

1. Zebra bábka:

Bábka zebra

Táto bábika so zebrou je roztomilým zvieracím remeslom pre batoľatá, ktoré môžu vyskúšať batoľatá. Môžete ich prinútiť naučiť sa vyrábať bábky z čiernobieleho papiera a gombíkov a neskôr im pripraviť bábkové divadlo..

2. Hadie remeslo:

Hadie remeslo

Vyššie uvedené hadie remeslo je vynaliezavé zvieracie remeslo pre deti. Deti sa dajú ľahko naučiť skladať farebné papiere a vyrábať tieto papierové zvieratká a mať radosť z malého úspechu. Vytvorme úsmev na tvári vášho dieťaťa, vyrobte tento druh hadieho remesla pre svoje dieťa.

3. Papagájová záložka:

Papagájová záložka

Zbavte sa nudy pri štúdiu s vlastnoručne vyrobenou záložkou papagája. Táto záložka do papiera pre zvieratká bude veľkým prínosom pre milovníkov kníh a študentov. Bude to pekná voľba pre vaše zbierky remesiel, bude tiež dekoratívna.

4. Kartónová rolka Rhino:

Kartónová rolka Rhino

Naučte deti dôležitosti opätovného použitia vecí, ako sú kartónové rolky, pomocou týchto zvieracích remesiel pre predškolákov. Pomôže to tiež učiteľom naučiť sa a vytvárať nové veci zo starých. Po prilepení častí nosorožca na ich príslušné miesta namaľte diely akrylovými farbami.

5. Prasacia bábka:

Prasacia bábka

Ukážte deťom, ako vyrobiť roztomilú ošípanú bábiku uvedenú vyššie, čo je inovatívny nápad pre detské remeslá. Tiež to zaistí, že si užijú čas hrania a učenie sa zároveň. Toto je zábavné remeslo alebo vaše deti, dajte im vedieť aj o zábavných zvieratách.

6. Papierový tanier Peacock:

Papierový tanier Páv

Tieto zvieracie remeslá pre deti sú jednoduché a lacné na výrobu. Skvelé slúži aj na narodeninovú oslavu pre deti a veľmi ľahko sa vyrába. Tiež dáva šmrnc bežným doskám z bieleho papiera. Môžete to urobiť vo veľkom na narodeninovú oslavu svojich detí.

7. Vintage slon:

Vintage slon

Ak ste fanúšikom etnickej práce a ručných prác, môžete tiež vyskúšať tieto zvieracie remeslá pre dospelých. Tento slonový dizajn bude elegantným remeslom a bude pôsobiť príťažlivo pre oči. Toto jedno remeslo bude užitočné ako ukážka vo vašej vitríne, toto je ručne vyrobené, takže dáva pekný vzhľad a je príjemný na dotyk..

8. Králičie držiaky na ceruzku:

Bunny držiaky na ceruzku

Tieto roztomilé malé držiaky na ceruzky si musíte vyskúšať, ako vyrobiť remeselné zvieratá. S farebným papierom, lepidlom a gombíkmi sa dajú ľahko vyrobiť, čím sa zvýrazní vaša kreatívna stránka. Umelý materiál dodáva remeslu chladný vzhľad; Môžete to darovať aj svojmu dievčatku.

9. Papierová doska s levou maskou:

Papierová doska s levou maskou

Existuje toľko vecí, ktoré môžete vyrobiť s papierovými taniermi a vyššie uvedená činnosť v oblasti remesiel pre zvieratá je jednou z nich. Oživte bežne vyzerajúce taniere tým, že z neho vytvoríte obraz leva. Jednoduchý spôsob, ako vytvoriť z tejto levy masku ako remeslo.

Kreativitu je možné prejaviť mnohými rôznymi spôsobmi a zvieracie remeslá sú tie, ktoré môžete skúsiť odhaliť svoju kreatívnu stránku. Ľahko sa vyrábajú a podporujú lásku k zvieratám. Skúste vyššie uvedené remeslá a použite svoje vlastné nápady.

Zdroj obrázkov: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.