9 najlepších nápadov na výrobu listových remesiel s obrázkami pre deti

Listové remeslo je pekná remeselná činnosť. Toto remeslo vyzerá krásne s jesennými farbami, ale dalo by sa to urobiť v každom ročnom období pomocou akéhokoľvek druhu listov. Usporiadanie týchto listov robí pre deti zábavnú aktivitu.

Najlepšie nápady na remeslá z kokosových, palmových a papierových listov s obrázkami:

Tu je niekoľko listových remesiel, vyberte si z nižšie uvedených 9 najlepších listových remesiel pre deti, predškolákov a batoľatá,

1. Remeslo z listového papiera:

Remeslo z listového papiera

Pekné remeslo, ktoré sa dá ľahko vykonať s papierom rôznych farieb. Nepotrebujete šablónu listu. Vezmite akýkoľvek tvar papiera a spracujte ho, aby ste vytvorili krásne listy. Papierový list môže mať akýkoľvek tvar a farbu Môžete si s nimi vyskúšať vyrobiť nejaké jesenné lístie. Vyzerá to tak prirodzene a krásne. Odstrihnite hymnu, zlepte ich a vytvorte z nich zväzky.

2. Remeslo z palmového listu:

Remeslo z palmového listu

Výroba palmových listov je taká zábavná. Pekné listové remeslo pre deti. Táto sezóna dodá vášmu domovu tropickú atmosféru pomocou krásnych remesiel z palmových listov. Pracuje s papierom a dáva toľko listov pre vybraný list. Skúste ich zafarbiť, aby mali krásny vzhľad.

3. Remeslo z kokosových listov:

Remeslo z kokosových listov

Skvelý nápad, ako urobiť niečo užitočné z kokosových listov. Namiesto vyhadzovania vyskúšajte tieto krásne klobúky z kokosových listov. Vyzerá to tak pekne. Na ich výrobu nie sú potrebné žiadne špeciálne nástroje, chráni vás pred slnečným žiarením. Je tiež zábavné to robiť.

4. Jesenné remeslá:

Jesenné remeslá

Vaše dieťa by rád vyrobilo nejaké jesenné lístie. Musíte si vybrať rám a nazbierať nejaké jesenné lístie. Mali by ste zvoliť obrázok, ktorý chcete vytvoriť, a pomocou lepidla by tieto listy mohli byť prilepené, aby vytvorili skvelé nástenné umenie.

5. Listové slnečnicové remeslo:

Listové slnečnicové remeslo

Jeseň je príjemným obdobím na vykonávanie remesiel. Vyberte si pekné listy, ktoré sú dlhé a špicaté. Nechajte svoje deti vytvoriť tieto krásne slnečnice. V strede získajte pekný farebný okrúhly papier a prilepte tieto listy okolo. Farba týchto kvetov vám vyčarí príjemný úsmev na tvári.

6. Remeslo listovej masky:

Remeslo s listovou maskou

Táto myšlienka vytvorenia masky z prírodných listov je taká zábavná. Pekné listové remeslo pre predškolákov. Budú radi hrať listového muža v takýchto pekných maskách. Je ľahké ich vytvoriť a deti ich budú mať naposledy oblečené. Nakreslite masku, rozrežte ju na svoju veľkosť a podľa toho upravte otvory pre oči. Listy je potrebné vysušiť. Na výrobu tejto masky naneste lepidlo a prilepte listy.

7. Remeslo na lampu:

Listová lampa

Listové lampáše sú dobrým nápadom na výrobu listov pre batoľatá. Stačí stačiť jesenné listy rôznych farieb. Na výrobu lampáša potrebujete drôt a elektrickú žiarovku. Vylepte tieto listy na remeselný papier a musíte ich zvinúť na škatule so syrom. Zaveste do nich žiarovku, aby lampióny zažiarili. Deti by milovali svetlá vychádzajúce z listových lampášov.

8. Remeslo Leaf Monster:

Leaf Monster Craft

Pozrite sa na zábavnú aktivitu pre batoľatá. Vyrobte si listové príšery. Deti by ich milovali. Mohli vystrašiť svoje mamy týmito milými listovými príšerami. Deti budú radi prilepiť tie desivé oči na tieto jesenné listy, aby vytvorili príšerný vzhľad. Všetko, čo potrebujete, je lepidlo a sušené listy.

9. Maľovanie listov remesiel:

Maľovanie listov remesiel

Jeseň je dobrým obdobím na nástup do tohto remesla. Nazbierajte veľa listov zo svojho dvora. Vyberte si svoj výber akrylových farieb. Namaľujte ich na tieto listy, aby získali krásny vzhľad. Všetky tieto maľované listy môžete tiež poskladať a vytvoriť tak peknú koláž.

Listové remeslo dodáva detským aktivitám veľa zábavy. Jeseň je obdobie, ktoré si môžete vybrať na výrobu takýchto krásnych remesiel. Skúste pre svoje deti vyrobiť tieto jednoduché remeslá, ako sú listové príšery a listové masky. Radi by sa s nimi hrali. Lucerny sú na tie svieže večery taký dobrý nápad.

Zdroj obrázkov: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.