9 jednoduchých bábkových remesiel pre deti a predškolákov

Bábky sú obľúbenými hračkami detí už v týchto tradičných dňoch. Aj to, vytváranie vlastných bábok, im prináša to zvláštne uspokojenie. Pre deti, ktoré sú stále bláznivé vo vytváraní nesúrodých remesiel, budú tieto bábkové remeslá ďalšou fantastickou možnosťou. Odhaľte tieto najlepšie nápady pre bábkové remeslá skryté v nasledujúcich odkazoch.

Jednoduché a najlepšie bábkové remeslá pre deti a predškolákov:

Nájdeme tu spomínaných 9 najlepších bábkarských remesiel pre predškolákov a deti.

1. Papierové vreckové bábkové remeslo:

Papierové vreckové bábkové remeslá

Tu sú najjednoduchšie, ale vynikajúce remeslá pre bábiky zvierat, s ktorými je tiež zábavné hrať. Sú vyrobené pomocou papierového vrecka ako základnej položky a okrem toho sa na dodatočné vybavenie bábky používajú farebné papiere..

2. Ponožková vrecková bábka:

Ponožkové vreckové bábkové remeslá

Prečo vyhodiť prázdne vrecká ponožiek do koša? V ideálnom prípade to môžeme využiť tak, že vytvoríme taký typ prázdnej škatule, ktorá sa zmení na nádherné bábky. Deti sa budú zabávať pri tom, ako sa budú smiať, nad takýmito príšerami, ako je tu uvedené.

3. Felt Finger Puppet:

Bábkové remeslá z plstených prstov

Je tiež možné vyrobiť bábky z plsteného prsta, ktoré môžu predvádzať akékoľvek druhy zvierat alebo vecí. Tu obrázok ukazuje bábku z vtáčej plsti, ktorá sa vhodne nosí v prstoch, aby ste sa mohli hrať so zábavou. Existujú aj ďalšie triedy možností, vrátane Halloweenu, hospodárskych zvierat alebo dokonca zeleniny, ktoré skutočne ukazujú kreativitu detí.

4. Detská hravá bábka:

Hravé bábkové remeslá pre deti

Najprijateľnejšie bábkové remeslo pre deti v predškolskom veku je odhalené na obrázku, ktorý je unikátnym ročníkom. Deti by skutočne vykonávali svoje činnosti s veľkým nadšením, v prípade, že dostanú taký druh ručného bábkového remesla. Tieto remeslá používajú zmrzlinové tyčinky, aby prišli s takou fantáziou.

5. Super zábavná bábka:

Super zábavné bábkové remeslá

Môžeme sa tiež dostať k pozoruhodným bábkarským remeslám tým, že si zvolíme tento lacnejší materiál paličiek z nanuku. Táto vec poskytuje super zábavu aj deťom v predškolskom a batoľatom veku. Takéto remeslá by si skutočne veľmi obľúbili.

6. Bábka založená na téme:

Bábkové remeslá na tému

Ak hľadáte bábky vyrábajúce remeslá pre deti, ktoré sú v ranom detstve, môžete sa pustiť do výberu týchto druhov tematických aktivít. Tu sa používa typický koncept detského rýmu „Old Macdonald“. Preto sú domáce zvieratá navrhnuté pre každý prst rukavíc.

7. Unikátna prstová bábka:

Jedinečné prstové bábkové remeslá

Tu prichádza favorit všetkých detí, Bumble bee, v jeho šou. Abstraktná myšlienka prstovej bábky sa spája s touto roztomilou formáciou včelích remesiel. Môžete len vyskúšať toto obyčajné plachtové bábkové remeslo pre deti a inovovať novými nápadmi, ako zariadiť jeho vzhľad.

8. Cup Dragon Puppet:

Pohár dračích bábkových remesiel

Jedná sa o trochu náročný druh remesiel, v ktorom sú priložené papierové poháre, ako je znázornené na obrázku, na vytvorenie tela draka. Tu použitá farba je červená a je to výlučne na rozhodnutí jednotlivcov. Vďaka obmedzenej pomoci dospelého sa teda deti môžu zabaviť aj v takýchto nápadoch na bábkové remeslá drakov.

9. Bábka zábavných vtákov:

Zábavné vtáčie bábkové remeslá

Na výrobu tohto druhu zábavných bábkových remesiel je možné vybrať aj rôzne druhy vtákov. Tu je sova navrhnutá s vlastnou predstavivosťou, aby sa stala bláznivým a dementným bábkovým remeslom sovy. Bežný materiál nazývaný papierové tašky sa používa iba tu.

Môžete si skúsiť vyrobiť takéto bábkové remeslo každý deň u vás doma, urobiť z neho nové, každý deň s vzrušením. Tiež deti budú mať dobrý čas na učenie, keď sa zapoja tieto zábavné koncepty učenia sa výroby remesiel.

Zdroj obrázkov: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.