9 jednoduchých a najlepších denných remesiel pre starých rodičov a deti pre deti a predškolákov

Byť starým rodičom je najlepšia vec a dostať darček od svojich vnukov je ešte lepšie. Tento zoznam remesiel môže urobiť radosť všetkým starým rodičom.

Jednoduché a najlepšie remeselné výrobky a nápady pre starých rodičov a deti pre deti a predškolákov:

Pozrite sa na niekoľko vhodných a ľahko dostupných 9 najlepších remesiel pre starých rodičov,

1. Ručná tlačová karta:

Ručná tlačová karta

Darujte túto krásnu kartu svojim starým rodičom ako súčasť remesiel pre deti dňa starých rodičov. Táto karta je vyrobená ručnou potlačou farebnou farbou. Môžete tiež pridať krásne riadky alebo báseň pre svojich starých rodičov.

2. Vystrihnutie srdca:

Srdce vystrihnuté

Urobte radosť svojim starým rodičom s touto kartou. Remeslo pre starých rodičov zahŕňa výrobu karty s vrchom odtlačku ruky. Samotný odtlačok ruky je potom vystrihnutý v strede, takže ukážte malé srdiečko. Poprajte im v tento deň darovanie tejto roztomilej karty.

3. Ručne vystrihovaní pomocníci:

Ručne vystrihovaní pomocníci

Ukážte svojim starým rodičom, kto sú ich anjeli a kamaráti, vystrihnutím odtlačku ruky na farebný papier. Nalepte to na farebné zvitky a napíšte svoje mená. Je to úžasný remeselný nápad na deň starých rodičov.

4. Otvorte mi kartu:

Open Me Card

Túto skvelú kartu vyrobenú vnúčatami si zamilujú všetci. Karta je zložená a obrázok chlapca alebo dievčaťa, čo môžete vidieť. Keď kartu otvoria, starí rodičia uvidia, čo do nej deti zapísali. Je to perfektné pre remeslá pre starých rodičov predškolského veku.

5. Odznaky na papierových doskách:

Odznaky na papierových platniach

Ukážte svojim starým rodičom, kto je pre vás prarodič číslo jedna, pomocou týchto roztomilých odznakov z papierových tanierov. Papierový tanier môžete zafarbiť zlatou farbou a potom do spodnej časti pridať niekoľko modrých stužiek. Vyrobte tieto remeselné darčeky pre babku alebo dedka.

6. Figúrky papierového pohára:

Figúrky z papierového pohára

Tu je zábavná aktivita, ktorú môžete robiť so svojimi deťmi. Tieto figúrky starých rodičov sú vyrobené z papierových pohárov. Vyfarbite papierové košíčky a potom použite papierové výrezy na tvár a vlasy. Šnúrku je možné použiť na ruky a nohy. Sú to dobré remeslá pre starých rodičov pre batoľatá.

7. Remeslá na slané cesto:

Remeslo na slané cesto

Vytvorte pre svoje deti zväzok slaného cesta a požiadajte ho, aby doňho vtlačilo ruky. Upečte ich a potom použite ako ozdoby na ozdobu. Starí rodičia ich budú radi dostávať ako darčeky a sú dokonalým remeselným darčekom pre starých rodičov.

8. Baby Bees as a Craft Idea:

Detské včely ako nápad na remeslo

Ukážte starým rodičom svoje vnúčatá v podobe včiel. Nápad na maľovanie pečiatkami prstov je vhodný pre deti. Ozdobte včely a pod každú pečiatku napíšte mená vnukov. Detské remeslá ku dňu starých rodičov sú príjemným spôsobom, ako im ukázať svoju lásku. Použitie jednoduchého spôsobu vyjadrenia a želaní dáva remeslu dobrý vzhľad.

9. Taška dobrôt:

Taška dobrôt

Vyrobte tieto farebné darčekové tašky pre svojich starých rodičov a naplňte ich dobrotami alebo drobnými poznámkami. Tašky môžu byť zdobené ako ľahké remeslá pre starých rodičov. Pridajte niekoľko čokolád alebo sušienok na sladko. Tento druh kreativity pomáha vytvárať puto medzi starými rodičmi a deťmi.

Ak chcú vaše deti venovať starým rodičom špeciálne darčeky, potom ručné remeselné výrobky, ktoré budú pre ich starých rodičov špeciálne, pomôžu im prejaviť lásku k starým rodičom. Tieto detské remeslá pre starých rodičov urobia starým rodičom skutočne radosť. Ukazujú skutočnú lásku, ktorú k nim vnúčatá majú. Používaním mnohých metód pri výrobe remesiel, ako je sklo alebo papier atď., Si deti výrobu remesiel pre svojho dedka a babičky skutočne užijú.

Zdroj obrázkov: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.