50 najlepších prírodných tipov, ako dosiahnuť, aby vlasy rástli rýchlejšie

V dávnych dobách mali indické ženy dlhé, silné a silné vlasy. Používali tiež všetky tradičné metódy. Ale v dnešnej dobe na to všetko nemáme čas. Okrem toho sa veľmi zvýšilo znečistenie, ktoré poškodzuje naše vlasy. Ľahko sa dostaneme do problémov, ako je vypadávanie vlasov, poškodenie vlasov atď., Kvôli ktorým si radšej dávame prednosť krátkym vlasom. Po ostrihaní sa necítime zle a chceme si dať vlasy znova? Na rozdiel od toho je veľmi ťažké nechať si narásť dlhé a husté vlasy.

Prírodné tipy, ako dosiahnuť, aby vlasy rástli rýchlejšie

Pozrime sa teda na 50 užitočných prírodných a domácich rád, ako zdravým spôsobom rýchlejšie rásť vlasy.

Domáce tipy na to, ako dosiahnuť, aby vlasy rástli rýchlejšie a prirodzene:

1. Každé 2-3 mesiace zastrihnite svoje rozštiepené končeky vlasov:

Zastrihnuté konce pre starostlivosť o vlasy

Dobre vieme, že vlasy rastú z korienkov a nie z končekov. Často prídete na to, že vaše vlasy majú rozštiepené končeky prirodzene. Prečo je teda dôležité vlasy zastrihávať a to raz za 2 až 3 mesiace? Ak si vlasy nepodráždite, tj. Neostrihajte si mŕtve konce vlasov počas procesu rastu vlasov, vlasy sa im pomaly lámu a potom sa lámu. Teraz je načase zastaviť tento problém, je nevyhnutné, aby ste si vlasy každé tri mesiace strihali, aby ste sa ich zbavili rozštiepených koncov a nechali vlasy rásť ešte rýchlejšie. Teraz viete, že toto je jedno z riešení, ako rýchlejšie pestovať vlasy. Nechcete si nechať narásť vlasy. Chcete to urobiť zdravým spôsobom. Preto je dôležité tieto slepé uličky včas odstrániť.

2. Olejové masáže:

Masáž hlavy pre rast vlasov

Olejové masáže vždy robia zázraky. Zahrejte olej a týmto horúcim olejom chvíľu masírujte pokožku hlavy. Môžete sa tiež rozhodnúť pre ošetrenia kúpené v obchode, ale to môže tiež urobiť to isté. Túto prácu za vás môže urobiť kokosový olej, olivový olej, mandľový olej, jojobový olej atď. Nechajte to chvíľu a uvidíte rozdiel.

3. Esenciálne oleje pre rýchlejší rast vlasov:

Esenciálne oleje pre rýchlejší rast vlasov

Vieme, že éterické oleje sú dobré pre pokožku. Ale viete, že sú dobré aj pre rast vlasov. V rovnakom pomere zmiešajte levanduľový olej, rozmarínový olej, tymianový olej, olej z cédrového dreva a jojobový olej a naneste na pokožku hlavy. To určite zvýši proces rastu vlasov.

4. Olej z hroznových jadierok:

Hroznový olej

Teraz už viete, že masáž horúcimi olejmi a éterické oleje sú dobré pre rast vlasov. Teraz je načase vedieť, že masáž hroznovým olejom je to najlepšie, čo môžete pre svoje vlasy urobiť. Ošetrite vlasy trochou oleja z hroznových jadierok každú noc alebo aspoň 2 až 3 krát týždenne, aby ste zlepšili rast vlasov. Táto kúra sa odporúča aj pre poškodené vlasy.

5. Palmový olej:

Palmový olej na rast vlasov

Investujte do dobrého palmového oleja. Minimálne raz za týždeň ho naneste na celú dĺžku vlasov. Pamätajte si, že by ste si nemali nanášať ani masírovať pokožku hlavy. Naneste len na vlasy. Nechajte pôsobiť 10 až 15 minút a umyte šampónom ako obvykle. O palmovom oleji je známe, že poskytuje ochranu pred slnkom, soľou, chlórom atď. Čo je užitočné pre správny rast vlasov.

6. Umývanie vlasov:

Tipy na to, aby vám vlasy rástli rýchlejšie

Ako často si umývate vlasy? Ako často je umývanie zdravé? Mnoho ľudí hovorí, že by sme si ich mali umývať pravidelne, ako keď sa kúpeme, ale drsné chemikálie v šampónoch a kondicionéroch vlasy poškodzujú. Pre vlasy je veľmi ťažké prežiť, ak ich denne podrobujú týmto chemikáliám. Preto sa odporúča umývať si vlasy dvakrát týždenne. Ak máte mastné vlasy, umývajte si ich trikrát týždenne.

7. Masáže pre rast vlasov rýchlejšie:

Masáže pre rast vlasov rýchlejšie

Kedykoľvek si umývate vlasy, masírujte si pokožku hlavy približne 30 až 60 sekúnd. To stimuluje vlasové folikuly, aby vlasy rástli rýchlejšie. Výsledok je možné pozorovať za niekoľko týždňov.

8. Kondicionéry:

Kondicionovanie je veľmi dôležité pre zdravé a dlhé vlasy. Hĺbkovo upravte vlasy raz týždenne. Choďte do salónu alebo si kúpte dobrý produkt na úpravu vlasov a urobte to sami. Zjemňuje vlasy a dodáva im hodvábne hladké vlasy. Tiež by ste mali mať na pamäti, že za žiadnych okolností by ste nikdy nemali používať kondicionér na pokožku hlavy. Mala by byť aplikovaná iba na vlasy. Ak tak urobíte, vlasy budú kučeravé a vlasy budú lesklé. Dokonca môže mať tendenciu k tvorbe lupín.

aplikácia kondicionéra na vlasy

Lepší spôsob, ako použiť kondicionér, je umyť si vlasy, naniesť kondicionér a nechať ho 10 minút, pokiaľ je to možné. Pokiaľ je to možné, sadnite si do parnej miestnosti alebo si môžete vlasy pariť samostatne. Táto para pomáha prieniku živín v kondicionéri hlboko do vlasov, vďaka čomu sú ešte hodvábnejšie a zdravšie. Ak nemáte parné zariadenie, zabaľte si horúci uterák.

9. Prírodné vlasové výrobky:

Teraz poznáte mnoho dôležitých domácich tipov na nápravu. Pri výbere dobrých prípravkov na starostlivosť o vlasy môžete použiť zdravý rozum. Áno, máš pravdu. Mali by ste si vybrať prírodné prostriedky na starostlivosť o vlasy. Pre vaše krásne vlasy by mali byť vždy uprednostňované výrobky s menším počtom chemikálií. Vyhľadajte rôzne jemné a prírodné značky. Ak je to možné, siahnite aj po domácich výrobkoch na vlasy. Sú oveľa lepšie ako akékoľvek chemikálie.

Organické výrobky

Ešte jedna vec, ktorú by ste mali vedieť, je, že výrobky na starostlivosť o vlasy bohaté na kremík vždy poskytujú zdravé a krásne vlasy, zatiaľ čo nie. Upchávajú vlasové folikuly, oslabujú vlasy a nerastú správne. Tieto výsledky je možné vidieť iba z dlhodobého hľadiska. Preto sa odporúča vyhýbať sa týmto výrobkom.

10. Pite veľa vody:

Voda do vlasov

Vypite najmenej 8 pohárov vody každý deň. Vďaka tomu budú vaše vlasy silnejšie a zvnútra ich hydratuje. Takže keď sú vlasy silné, evidentne rastú rýchlejšie.

11. Starostlivé česanie:

Dobré česanie na vlasy

Kefovanie vlasov stimuluje pokožku hlavy, zlepšuje krvný obeh a vlasy rastú rovnomerne a rýchlo. Rovnako ako Marcia Brady, nemusíte česať 100 krát denne. Ale vyčistite si svoje 2-3 krát ráno, ja večer a v noci. Je to dosť.

12. Vyhnite sa česaniu mokrých vlasov:

Vyhnite sa česaniu mokrých vlasov

Nikdy by ste si nemali česať vlasy, pokiaľ sú mokré. Vlasy sa lámu, čo spôsobuje ich veľké poškodenie a vypadávanie. Ak potrebujete česať, tak v takýchto prípadoch použite hrebeň so širokými zubami, len aby ste ho rozčesali.

13. Vyhnite sa fénovaniu:

Fénovanie vlasov

Fénové sušenie vlasy rozhodne poškodzuje, ale v týchto uponáhľaných dňoch v zhone von nemôžeme nechať vlasy uschnúť. Vyfénujeme si teda vlasy. Ak to dokážete ostrihať a nechať vlasy uschnúť na vzduchu, potom uvidíte, že sa vám vlasy vplyvom tepla už nepoškodzujú. Ak s tým však nemôžete prestať, mali by ste aspoň obmedziť používanie. Najprv ich osušte uterákom a potom vo vzdialenosti 6 palcov od vlasov a pri veľmi nízkej teplote alebo fénujte veľmi krátku dobu. Namiesto zvyšovania teploty môžete tiež sušiť za studena. Prestaňte to robiť, keď sú vaše vlasy ešte stále mierne vlhké a prirodzene vyschnú za niekoľko minút.

14. Vyhnite sa stylingu vlasov:

účesu sa vyhýbajte kvôli starostlivosti o vlasy

Aby vlasy zostali na mieste, každú chvíľu použijeme množstvo prípravkov na úpravu vlasov. Tomu sa treba striktne vyhnúť. Namiesto toho si urobte studený náraz do vlasov, aby ste zaistili lesk, a nechajte to tak.

15. Jedzte potraviny bohaté na bielkoviny pre rýchlejší rast vlasov:

Potraviny s nedostatkom bielkovín pre vlasy

Vaše vlasy ukazujú, čo jete. Odstráňte všetkých feťákov a jedzte veľa potravín bohatých na bielkoviny, ako sú ryby, mäso, vajíčka, ovocie, zelenina, obilniny, orechy atď. Určite si všimnete zmenu vo vlasoch a ich raste.

16. Maska na vlasy z vaječných bielkov:

vaječné biele na starostlivosť o vlasy

O tomto tipe ste už možno počuli. Vajcia sú veľmi dobré pre zdravie vlasov. Aj keď niektorí tvrdia, že to nefunguje, vajíčka majú liečivé vlastnosti, ktoré zlepšujú textúru vlasov a sú lesklé a hladké. Vezmite vajíčko, rozdrobte ho a oddeľte žĺtok. Vytvorte z nej masku z vaječných bielkov a naneste ju na vlasy. Nechajte pôsobiť aspoň 10 minút a umyte. Môžete okamžite vidieť zdravé, silnejšie a lesklé vlasy. Vajíčko veľmi dobre zlepšuje rast vlasov.

17. Zemiaky pre rýchlejší rast vlasov:

Zemiak pre rýchlejší rast vlasov

Skontrolujte, či máte nedostatok vitamínov. Vaše vlasy tieto vitamíny potrebujú pre lepší rast. Vitamíny B, A a C sú na tento účel veľmi dôležité. Vložte ich do záťaže a uvidíte rozdiel. Zemiaky môžu byť použité ako maska ​​alebo zemiaková voda môže byť tiež použitá na opláchnutie vlasov. Táto zemiaková voda obsahuje vitamíny, a preto je veľmi dobrá pre rast vlasov.

Tu je zemiaková maska ​​na vlasy. Skúste to cez víkend. Pripravte si zemiakovú šťavu a pridajte k nej žĺtka spolu s trochou medu. Maska je pripravená na použitie. Naneste a nechajte chvíľu pôsobiť, potom dobre opláchnite.

18. Cibuľa na rast vlasov:

Cibuľa na rast vlasov

Počuli ste už predtým, že cibuľa pomáha rásť vlasy? Ano to je pravda. Môžete uvariť cibuľu s trochou vody a použiť túto cibuľovú vodu na opláchnutie vlasov. To určite zlepší váš rast vlasov a dodá im lesk. Nebojte sa, nebude to mať žiadny zápach. Okrem tejto vody, ak máte voľnú ruku, urobte pastu z cibule a naneste ju na pokožku hlavy. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom umyte. V opačnom prípade môžete tiež kus z nej odrezať a jemne votrieť do pokožky hlavy a po chvíli opláchnuť. Hlasitosť určite uvidíte veľmi skoro.

19. Aloe Vera a brandy:

Aloe Vera a brandy

Môže to znieť šialene a čudne, ale faktom je, že brandy je veľmi dobrá pre rast vlasov. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať z listov čerstvú šťavu z aloe vera, pridať trochu žĺtka a primiešať doň brandy. Túto masku naneste na vlasy, nechajte chvíľu pôsobiť a dobre opláchnite. Rozhodne to môže zaváňať, ako keby ste boli opití. Je preto lepšie, ak to vyskúšate cez víkendy. Ak vám to nie je príjemné, vyhnite sa pálenke a naneste si masku z aloe a vajíčka. Tieto dva tiež zlepšujú vaše vlasy.

20. Jablčný ocot:

Jablčný ocot na vlasy

Myslím, že ste o tomto tipe už počuli. O jablčnom octe sa hovorí, že je to vlasový kondicionér, nie? Pridajte do nej trochu vody a opláchnite si nimi vlasy po umytí šampónom. Niekoľko druhov octov zanecháva nejaký zápach. Ak sa to stane s vašim, potom môžete radšej pridať nejaký éterický olej, aby ste predišli tomuto zápachu. Urobte to po každom umývaní a určite môžete očakávať rýchly rast vlasov.

21. Šály a klobúky:

Ochrana starostlivosti o vlasy

Okrem dodržiavania všetkých vyššie uvedených tipov je veľmi dôležité chrániť vlasy pred ostrým slnkom a znečistením. Skúste si dať šatku cez hlavu, kedykoľvek pôjdete von. Vyhnite sa priamemu opaľovaniu. Ak sa chystáte plávať, uistite sa, že si na vlasy dobre nanesiete palmový olej.

22. Používajte obliečky na bavlnené vankúše:

Používajte bavlnené obliečky na vankúše

Bavlnené obliečky na vankúše sa väčšinou používajú ako hodvábne prikrývky. Na svojom vankúši musíte každý deň nájsť niekoľko svojich prameňov vlasov. Ak je to tak, potom prejdite na hodvábne kryty. Bavlna spôsobuje v porovnaní s hodvábom veľké trenie, vďaka ktorému nestratíte pramene každú noc. Nielen vlasy, hodváb je dobrý aj pre pokožku, pretože nie sú chrumkavé ako bavlna, vďaka čomu máte veľmi malú šancu na vrásky. Nie je to dobré? Teraz musíte plánovať nákup hodvábnych obliečok na vankúše, ak používate bavlnené.

23. Biotín:

Biotín

Biotín je vitamín B, ktorý nájdete vo vajíčkach, sóji, zelenej zelenine, celozrnných výrobkoch atď. Dajte si ich každý deň alebo ich užívajte prostredníctvom doplnkov. To určite zlepší váš rast vlasov. Jedzte denne jedlo bohaté na biotín a buďte pripravení dosiahnuť úžasné výsledky. Toto sa dokázalo.

24. Vyhýbanie sa stresu, aby vlasy rástli rýchlejšie:

Vyhnite sa stresu, aby vlasy rástli rýchlejšie

Kto je dnes na zemi bez stresu? Dalo by sa povedať, že deti, ale bohužiaľ aj oni sa dostávajú do stresu kvôli školským prácam. Každý deň sa stretávame so stresom. Aký je vzťah medzi stresom a vlasmi? Vaše hladiny stresu očividne prejavia účinok na vašu pokožku a vlasy. Napriek tomu by ste sa vždy mali snažiť mať to vždy pod kontrolou. Skúste jogu, počúvajte príjemnú hudbu, choďte na pokojné miesto so svojimi blízkymi, trochu si zatancujte, choďte na hodiny zvládania stresu a hlavne si doprajte primeraný spánok. To určite zlepší vaše zdravie pokožky a vlasov.

25. Nechoďte spať s vrkočmi:

Nechoďte spať s vrkočmi

Nikdy nespite so zapletenými vlasmi alebo upnutým chvostom, pretože by vám to mohlo zlomiť pramene vlasov. Zlomené pramene vlasov môžete nájsť ráno vo svojich pásoch. Namiesto toho dajte prednosť voľnému chvostu s hodvábnym pásom.

26. Zdravá strava:

Zdravá diéta

Vyvážená strava je mimoriadne dôležitá pre riešenie toho, ako si rýchlejšie nechať narásť vlasy. To znamená, že vaša strava by mala byť plná zelenej zeleniny a čerstvého ovocia. Aj to, čo jete, by malo mať vysoké množstvo vitamínu B 12, bielkovín, vitamínov, železa a zinku. Uistite sa, že nejete príliš veľa mastných a nezdravých jedál.

27. Rastlinné doplnky:

Zeleninové doplnky

Tiež nazývané doplnky stravy sú dôležité, pokiaľ ide o skutočne rýchly rast vlasov. Teraz nie je potrebné, aby tieto boli vo forme piluliek a kapsúl, pretože veľa zelenej zeleniny a mliečnych výrobkov je tiež doplnkom stravy a učí nás, ako nechať vlasy rásť rýchlejšie. Ak však užívate akékoľvek lieky, je vždy lepšie poradiť sa s dobrým lekárom.

28. Luke teplá voda:

Pitná voda na vlasy

Hovorí sa, že rovnako ako naše telo, aj naše vlasy potrebujú vodu a naše vlasy obsahujú takmer 5% vody, a preto je dôležité vedieť, ako s vodou prirodzene rásť. Je tiež dôležité, aby ste denne pili vlažnú vodu, aby ste si udržali dobré zdravie, čo má za následok dobré vlasy.

29. Cvičenia pre zdravý a dobrý rast vlasov:

Cvičenie pre zdravý a dobrý rast vlasov

Pravidelné fyzické cvičenia sú hlavným tajomstvom toho, ako sa udržať vždy fit. Minimálne 20- 30 minút nejakého cvičenia je mimoriadne dôležitých pre správne fungovanie tela a tiež udržiava vlasy krásne a napomáha ich rýchlejšiemu rastu. Teraz teda viete, ako nechať vlasy rásť rýchlejšie, pretože môžete behať, behať, plávať alebo cvičiť jogu podľa vlastného výberu.

30. Zvukový spánok:

Spať pre vlasy

Je dôležité, aby sme všetci spali každý deň. Je potrebné, aby sme spali asi 8 hodín každý deň, a to nám pomôže zostať sviežimi a žiariacimi spolu s vlasmi. To je tiež odpoveď na to, ako prirodzene rásť vlasy rýchlejšie, pretože nedostatok spánku môže tiež viesť k pomalému rastu vlasov.

31. Horúca ricínová masážna masáž pre rast vlasov:

Tipy, ako dosiahnuť, aby vlasy rástli rýchlejšie, ricínový olej

Horúci ricínový olej je super hrdina na všetky ošetrenia vlasov. Ak vám vlasy nerastú rýchlo, jednoducho naneste horúci ricínový olej na vlasy až po pramene a masírujte po celej pokožke hlavy, potom si mastné vlasy prikryte sprchovacou čiapkou a potom pramene vlasov vysušte sušičom na 15 minút..

32. Predĺženie vlasov:

Predlžovanie vlasov

Znie to smiešne, ale potom je to jediná odpoveď na otázku, ako nechať vlasy rásť rýchlejšie. Pomoc pri predlžovaní vlasov si môžete určite vziať, keď si upravujete vlasy a doslova túžite po dlhých vlasoch, aby vám konkrétny účes vyzeral naozaj dobre. Toto je okamžitá cesta von!

33. Dermatológ:

dermatológ pre vlasovú pokožku

Ak zistíte, že váš rast vlasov je extrémne pomalý a je tiež pod normálnou hodnotou, musíte sa obrátiť na dermatológa. Špecialista na kožu je najlepší človek, ktorý vám najlepšie povie, ako nechať vlasy rásť rýchlejšie. Môže vám poskytnúť dobrú tabuľku, podľa ktorej sa budete riadiť najlepšími výsledkami a rozdielom vo vzorci rastu vlasov.

34. Homeopatia na rast vlasov:

Homeopatia na rast vlasov

Tento druh ošetrenia je užitočnejší pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o tom, ako prirodzene pestovať vlasy. Homeopatia totiž všetky problémy lieči pomaly, ale stabilne. Na to budete potrebovať veľa trpezlivosti a nenechajte sa deprimovať, že nedosiahnete rýchle výsledky. Jednou výhodou je, že táto liečba nemá žiadne vedľajšie účinky.

35. Zastavte bielenie:

Zastavte bielenie

Farbenie alebo odfarbovanie vlasov je hlavným dôvodom poškodenia vlasov, ktoré nechcú vôbec rásť. Väčšina farieb na vlasy má vysoký obsah amoniaku a iných agresívnych chemikálií. To sú veci, ktoré zastavujú rast vlasov a nechávajú ich suché a poškodené.

36. Technika česania:

Technika česania

Je dôležité, aby ste si nikdy nečistili mokré vlasy, pretože tým vlasy padajú alarmujúcou rýchlosťou. Je potrebné, aby ste vlasy nechali prirodzene uschnúť a potom ich prečešte. Tieto techniky je veľmi dôležité mať na pamäti, ak chcete vedieť viac o tom, ako prirodzene rásť vlasy rýchlejšie.

37. Vyhnite sa kúpeľom s horúcou vodou:

Vyhnite sa kúpeľom s horúcou vodou na rast vlasov

Horúca voda je pre vlasy mimoriadne škodlivá a je dôležité, aby sme sa im snažili vyhýbať, ako sa len dá. Aj keď je na opravu suchých vlasov dobrá vlažná voda, mierne prehriatie môže bezprostredne spôsobiť nepriaznivé účinky. Je bezpečnejšie vždy použiť na umývanie vlasov studenú vodu, aj keď si na umývanie inak dávate teplú vodu.

38. Celé zrná pre rýchly rast vlasov:

Celozrnné produkty pre rýchly rast vlasov

Ak chcete vedieť, ako pestovať vlasy rýchlejšie, je dôležité, aby ste do svojho jedálnička zaradili veľa celozrnných produktov. To zahŕňa všetko od pšenice, jačmeňa, raagi, jowaru, bajry a všetkých ostatných druhov celozrnných výrobkov, o ktorých viete. Obsahujú veľa vlákniny a ďalších živín, ktoré vlasy posilňujú a pomáhajú pri raste.

39. Šošovica:

šošovica do vlasov

Šošovica je veľmi bohatým zdrojom bielkovín, a preto sú mimoriadne dôležité, ak chcete nechať vlasy rásť skutočne rýchlo a tiež ich posilniť. Pomáhajú posilňovať vlasové folikuly a tým pádom sú vlasy silné už od korienkov, vďaka čomu pôsobia zvonku aj zdravo, husto a nádherne..

40. Sladké zemiaky:

Sladké zemiaky

To sú veľmi dobré spôsoby, ako pestovať zdravé, silné a dlhé vlasy. Jedná sa o bohaté zdroje anti-oxidentného karoténu, ktoré sa opäť rozkladajú na vitamín A. Tento vitamín A je teraz mimoriadne dôležitý pre každú časť a bunku tela. Teraz týmto spôsobom sú častice vitamínu A potrebné aj na údržbu vlasových buniek.

41. Vitamín C:

Vitamín C na rast vlasov

Je veľmi dôležité zahrnúť do každodennej stravy potraviny s vitamínom C na posilnenie vlasových folikulov od korienkov po končeky. Je to hlavne preto, že nedostatok vitamínu C môže spôsobiť lámavosť vlasov, čo v konečnom dôsledku vedie k ich poškodeniu. Aby ste tomu zabránili, vezmite si ovocie a zeleninu bohatú na vitamín C..

42. Čokoláda na rast vlasov:

Čokoláda na rast vlasov

Viac ako len obyčajná čokoláda tu hovoríme o čistej tmavej čokoláde, ktorá je medzi všetkými obľúbená. Je to bohatý zdroj antioxidantov a je tiež veľmi bohatý na obsah vitamínu B, ktorý pomáha pri raste vlasov a tiež robí vlasy silnejšie a krajšie.

43. Zelený čaj:

Zelený čaj na rast vlasov

Všetci musíme vedieť, že prítomnosť lupín vo vlasovej pokožke bráni rastu vlasov, a tak to musíme najskôr ošetriť. Výhody zeleného čaju sú mnohé a teraz by ste tiež mali vedieť, že okrem jeho konzumácie je prospešná aj aplikácia. Môžete buď vypiť asi dve šálky zeleného čaju denne, alebo si umyť vlasy zeleným čajom.

44. Ryby:

Grilované ryby na zvýšenie VLASOV

Ryby v rôznych odrodách sú veľmi užitočné pre rast vlasov a sú jedným z najlepších spôsobov, ako nechať vlasy rásť rýchlejšie a lepšie. Ryby, ako je indická makrela, sú teraz veľmi bohaté na Omega 3 a 6 a niektoré ďalšie morské ryby majú v sebe vysoké množstvo fosforu. Ich pravidelná konzumácia veľmi pomáha pri raste vlasov.

45. Oleje:

VEG Olej na rast vlasov

Nie, nehovoríme o éterických olejoch, ale hovoríme tu o bežných kuchynských olejoch a bielych olejoch. Rast vlasov je na jednej strane dôležitý, je však tiež potrebné vidieť, že vlasy sú hladké a hodvábne. Rastlinné oleje, ktoré používame na varenie, veľmi pomáhajú tomu, aby vlasy vyzerali jemnejšie a lesklejšie.

46. ​​Kuracie mäso:

Tipy, ako nechať vlasy rásť rýchlejšie-kura

Kuracie mäso je dobré na rast vlasov a na posilnenie vlasov, pretože je to veľmi bohatý zdroj bielkovín. Ako vieme, naše pramene vlasov majú 95% bielkovín, takže ide o zložky, pomocou ktorých môžu naše vlasy skutočne zosilnieť a vyzerať ešte krajšie..

47. Vajcia:

Tipy, ako nechať vlasy rásť rýchlejšie

Jedná sa o najlacnejšie a ľahko dostupné zdroje bielkovín a vápnika. Lekári odporúčajú, že konzumácia jedného vajíčka denne je pre telo veľkou pomocou. Môžete tiež použiť vajíčko ako proteín, aby vám vlasy rýchlejšie rástli. Pridajte ich do bežných masiek na vlasy a potom ich naneste. Uistite sa, že si potom vlasy umyjete iba studenou vodou, aby ste ich zbavili zápachu.

48. Mlieko na rast vlasov:

Mlieko 4 NA VLASY

Mlieko je najvyšším zdrojom bielkovín a ďalších cenných živín, je mimoriadne dôležité pre telo a tiež pre rast vlasov. Bielkoviny sú totiž najlepšou potravou pre vlasy a pomáhajú im rásť veľmi rýchlo a skvelým spôsobom. Pohár mlieka by ste mali konzumovať aspoň každý deň alebo si ich aspoň pridať do masiek na vlasy.

49. Indický egreš:

Tipy, ako dosiahnuť, aby vlasy rástli rýchlejšie ako indický egreš

Tiež známe ako amla sú veľmi dobré pre všetky problémy súvisiace s vlasmi. Sú tiež bohatým zdrojom vitamínu C, a tak pomáhajú pri posilňovaní vlasových folikulov. Amlu môžete použiť rôznymi spôsobmi. Na dosiahnutie najlepších výsledkov si môžete buď vziať šťavu z amly a pridať príliš masky na vlasy, alebo ju konzumovať denne. Môžete si tiež vziať malé kúsky a uvariť s bežným kokosovým olejom na masáž vlasov.

50. Turbanová terapia:

Turbanová terapia na rast vlasov

Použite akýkoľvek druh oleja, či už je to mandľový alebo kokosový. Môžete tiež použiť olivový olej alebo možno zmes všetkých olejov. Esenciálne oleje a ďalšie masky na vlasy sú tiež skvelou potravou pre rast vlasov. Bez ohľadu na to, čo použijete, je dobré nadviazať na dobrú turbanovú terapiu, ktorá prinesie vlasom lepšie nasiaknutie výhod..

Toto bolo 50 super tipov, ktoré je ľahké nasledovať týmito spôsobmi a tiež vedieť, čo je dobré a zlé pre váš rast vlasov.

50 najlepších prírodných tipov, ako dosiahnuť, aby vlasy rástli rýchlejšie