Najlepších 9 podlahových vzorov Rangoli

Výroba rangoli je populárnou formou umenia v Indii. Krásne vzory sa vytvárajú na podlahe v obývacích izbách alebo na nádvoriach s použitím materiálov, ako je farebná ryža, suchá múka, farebný piesok alebo okvetné lístky kvetov, najmä počas festivalov ako Holi, Diwali a iných indických festivalov. Majú byť posvätnými oblasťami vítanými pre hinduistické božstvá. Návrhy sa zvyčajne prenášajú z generácie na generáciu, čím sa udržiava živá forma umenia a tradícia..

Tu sú niektoré z návrhov podlahových rangoli. Rangoli dáva miestu umelecký dojem a vyzerá to úchvatne. Je to jeden z najlepších nápadov, ako vyzdobiť domy s minimálnymi výdavkami. Rangoli je určite tradíciou v mnohých domácnostiach, kde sa kreslí každý deň. Vo zvyšku to môže byť len slávnostná záležitosť, ktorá je spojená s Diwalim a niektorými ďalšími festivalmi. Rangoli je vítaním prosperity a mieru v dome.

Jednoduché a ľahké návrhy indických podláh Rangoli:

Podlahové vzory Rangoli

1. Tento dizajn podlahy Ganesha rangoli je najlepší pre indické festivaly, ako je Diwali, keď je Ganesha uctievaný s plnou oddanosťou. Je to tradičné dodržiavanie náboženských nálad väčšiny našich festivalov. Jasné farby oživujú energiu, ktorú festival prináša. Čo je lepšie, že pán pri vašom vchode. Dbajte však na to, aby boli vyrobené na bezpečnom mieste.

Podlahové vzory Rangoli 2

2. Toto je umelecký vzor založený viac na kvetinovej stránke. Je krásne navrhnutý s jasnými odtieňmi, ktoré ho oživujú. Tento vzor je vhodný aj pre rodinné funkcie, ako je rodinná puja. Kvety poháňajú život do estetického nádychu dizajnu podlahových rangoli.

Podlahové vzory Rangoli 3

3. Tento nádherný dizajn rangoli na podlahe je zobrazením páva. Diya na vrchole znamená dôležitosť Diwali, sviatku svetiel. Je pestrý a jasný. Pávy a kvety o nich pôsobia šťastne a pôsobia skutočne osviežujúco a príjemne. Diya je indikátorom svetla, ktoré odháňa temnotu a všetko zlé.

Podlahy Rangoli Designs 4

4. Toto kvetinové diwali rangoli má ako základ žltú farbu a ako tému svieti. Je to jednoduché, ale elegantné. Žltá je farbou prosperity a v tomto rangoli prevedení na podlahu bola elegantne použitá. Vyzerá to teplo a príjemne.

Podlahy Rangoli Designs 5

5. Tento rangoli zvečňuje stále tak krásnych pávích rangoli s umeleckým nádychom. Má žiarivú farebnú schému. Tento dizajn rangoli podlahy je najlepší na víťazstvo v súťažiach a ocenení.

Podlahové vzory Rangoli 6

6. Jedná sa o geometricky kvetinové rangoli na podlahe. Jeho elegantný vzor a živé farby sú vizuálnym zážitkom. Tento moderný dizajn rangoli naznačuje modernizáciu, ktorá preniká do indickej tradície, pretože dokonca aj základné kultúrne korene (ako napríklad výroba rangoli) boli zafarbené v jeho žiarivých odtieňoch.

Podlahy Rangoli Designs 7

7. Táto ohromujúca reprezentácia páva je istým víťazom všetkých súťaží na rangoli. Môže rozjasniť festival a dodať vášmu domu očarujúci vzhľad.

Podlahové vzory Rangoli 8

8. Toto je pre milovníka symetrie. Tento geometrický vzor dodáva každej podlahe pekný a elegantný vzhľad. Symetria poskytuje rovnováhu, čo tiež naznačuje zachovanie rovnováhy v skutočnom živote.

Podlahové vzory Rangoli 9

9. Táto podlahová dekorácia rangoli založená na červenej a žltej farbe je absolútnou krásou. V jednoduchosti sa šíri pokoj. DIYAS oživujú nádherný vzor.

To boli niektoré z obľúbených návrhov podlahových rangoli pre diwali. Rangolis sú neoddeliteľnou súčasťou festivalov v indických domácnostiach. Farby a svetlá znamenajú, na čo sú festivaly. Tradičná forma umenia je v našej kultúre jedinečná. Tieto krásne vzory môžu iba šíriť šťastie a prinášať prosperitu počas slávnostnej nálady. Okrem toho môžu byť vybratí aj pri iných špeciálnych príležitostiach.