Dátum: 9 špeciálnych návrhov Ugadi Muggulu 2021

Ľudia v Andhra Pradesh, Telangana, Karnataka a Maharashtra oslavujú svoj nový rok každý rok v mesiaci marec alebo apríl, ktorý pripadá na prvý deň hinduistického kalendárneho mesiaca Chaitra. Tento tradičný Nový rok oslavujú ľudia v Andhre a Telangane, Karnatace a Maharashtre pod názvom Gudi Padwa názov Ugadi. V tento deň ľudia vyzdobia vchod do svojho domu úžasným farebným kolamom alebo nazývaným Rangoli s Ugadi rangoli s bodkami alebo špeciálne rangoli v Ugadi festivalu bez bodiek. Ak sa chcete dozvedieť viac o návrhoch Ugadi rangoli, tento článok by bol užitočný.

9 tradičných vzorov Rangoli pre Ugadi s obrázkami:

Tu uvádzame najobľúbenejšie vzory rangoli pre Ugadi. Bez ohľadu na to, ako vám pomôže tento článok, vyskúšajte si tieto návrhy doma, v chrámoch a na uliciach.

1. Navrhnutý bahenný hrniec Ugadi Rangoli Design:

Navrhnutý bahenný hrniec Ugadi Rangoli Design

Tradičný spôsob zdobenia domu počas Nového roka môže určite byť s pútavým dizajnom rangoli. Medzi tieto tradičné vzory patrí dizajn bahenného rangoli s farebnou výzdobou.

 2. Jednoduchý kvetinový biely prášok Rangoli Design:

Jednoduchý kvetinový biely práškový dizajn Rangoli

Jednoduchý biely špeciálny dizajn Ugadi rangoli mohol urobiť veľa zmien počas akejkoľvek špeciálnej príležitosti. Jednou z takýchto príležitostí je Ugadi. Biely prášok s lesklým vzhľadom, ktorý je navrhnutý do kvetinových rangoli, je úžasný dizajn.

3. Dizajn Rangoli od ruky pre Yugadi:

Od ruky od Rangoli Design pre Yugadi

Od ruky navrhovaný rangoli je najjednoduchší spôsob, ako načrtnúť dizajn rangoli na podlahe. Aby sa predišlo bodkovanému dizajnu rangoli pri ich kreslení, tohto dizajnu rangoli od ruky, v ktorom je množstvo návrhov, jedným vhodným návrhom by mohol byť závesný listový dizajn.

4. Dizajn od ruky Peacock Rangoli:

Dizajn od ruky Peacock Rangoli

Páv je najatraktívnejší a farebný vták, ktorého Ind nazýva národný vták. Ak chcete do svojho domu dostať šťastie a radosť, dobrým nápadom by bolo navrhnúť vchod domu s ručným dizajnom ako rangoli pre festival Ugadi..

5. Návrh Ganesha Rangoli:

Dizajn Ganesha Rangoli

Lord Ganesha, ktorý je jedným z hlavných bohov medzi hinduistami, pre ľudí, ktorí sú veľkým fanúšikom Lorda Ganesha a milujú vytváranie dizajnu rangoli, než brať tradičnú funkciu ako Ugadi ako jeden zo správnych časov ako jeden z ugadských špeciálnych návrhov rangoli.

6. Dizajn Ganesha Rangoli od ruky:

Bodkovaný dizajn Rangoli pre Ugadi

Návrhy Rangoli pre festival Ugadi môžu mať pri ich kresbe extrémnu úroveň húževnatosti; môže to byť také jednoduché, ako nakresliť dizajn závesného listu. Toto je jeden zo špeciálnych návrhov Ganesha rangoli od ruky pre festival Ugadi.

7. Dizajn Star Rangoli:

Hviezdny Rangoli Design

Ugadi je kultúrny festival, ktorý si dámy vyžadoval veľa príprav doma, vrátane upratovania domu a zdobenia, vyrábania sladkostí, ktoré pozývajú príbuzných a priateľov. Aby to bolo jednoduché a pekné, jedným zo spôsobov zdobenia domu je tvarovaný rangoli dizajn.

8. Jednoduchý Border Rangoli Design pre Ugadi:

Jednoduchý dizajn Border Rangoli pre Ugadi

Aby to bolo jednoduché a pekné, dámy môžu vyzdobiť svoj vchod do domu počas slávnostného dňa Ugadi týmto jednoduchým dizajnom hraničného rangoli, ktorý je zvyčajne voľným ručným kvetinovým dizajnom alebo závesným listovým dizajnom nazývaným „Thornalu“.

9. Dizajn Deepa Ugadi Rangoli:

Dizajn Deepa Ugadi Rangoli

Ugadi je rozhodne najslávnejším festivalom v Indii; pre dámy, ktoré radi používajú Diya ako hlavnú tému pre kreslenie dizajnu rangoli, pre nich dizajn Deepam rangoli môže byť najlepším typom dizajnu. Vrcholom môžete byť s farebným práškom rangoli.

Záverečné myšlienky:

Slávenie tradičných sviatkov je jedným zo spôsobov, ako si zapamätať svoju tradičnú hodnotu a kultúru. Najlepším spôsobom, ako zachovať tradičnú hodnotu, by mohlo byť nasledovanie tradičného spôsobu navrhovania vlastného domu, ktorý je možné vykonať skicovaním návrhov rangoli pre Ugadi v tomto roku 2020..