9 najlepších umeleckých (kutilských) návrhov Rangoli na narodeniny doma

Naplňte svoju kreativitu farbami a oslávte svoje špeciálne dni s týmito návrhmi Rangoli. Sú jednoduché a napriek tomu také inovatívne, že by váš deň ozvláštnili v každom ohľade. Vďaka týmto konceptuálnym vzorom sa všetko okolo nás stáva jasným, živým a krásnym. Pri narodeninových vzoroch rangoli, bez ohľadu na to, koľko odtieňov si vyberiete, je to všetko o jedinečnom dizajne, ktorý si vyberiete. V tejto sezóne objavte etnikum tým, že budete mať také návrhy Rangoli pre svojich blízkych.

Rangoli Designs k narodeninám

Perfektné narodeninové vzory Rangoli s obrázkami:

Tu je top 9 modelov narodeninového špeciálneho rangolisu. Vyskúšajte tieto návrhy a prekvapte svoje deti a urobte dojem aj na svojich hostí.

1. Príležitostné narodeniny Rangoli:

Príležitostné narodeniny Rangoli

Tri tieňované štýly voľnej ruky k narodeninám rangoli, ktoré pri návrhoch nevyžadujú veľa komplikácií. Je to také jednoduché, že aj malé deti u nás doma môžu skúsiť urobiť tento pozdrav na narodeniny svojich rodičov. Využíva ružové, zelené a fialové odtiene.

2. Jednoduché narodeniny Kolam Rangoli:

Jednoduché narodeniny Kolam Rangoli

Prianie deťom k narodeninovej torte rangoli by bolo ideálnou voľbou, ako im urobiť radosť. Tu je najjednoduchší z narodeninových vzorov rangoli, ktoré sú veľmi obľúbené medzi deťmi v ich fázach batoľaťa. Obsahuje balóniky, srdiečka a tortu so sviečkami, ktoré pomáhajú navodiť párty náladu.

3. Narodeninový koláč Rangoli:

Narodeninová torta Rangoli

Prekvapte svojho milovaného tým, že mu poprajete narodeniny v čase, keď vstúpia do domu. Keď sa pozrú na tieto krásne navrhnuté rangoli s koláčom na viacerých poschodiach, určite by boli najlepší na svete. Tieto návrhy narodeninových rangoli sa skladajú z elegantne navrhnutého pozadia s farebnou tortou so skutočnou horiacou sviečkou.

4. Cupcake Rangoli k narodeninám:

Cupcake Rangoli k narodeninám

Chcete niekomu dopriať košíček k narodeninám, potom sa pokúste ísť na tento špeciálny dizajn, rangoli k narodeninám, v ktorého strede je košíček. Jedná sa o rangoli v tvare štvorca, ktoré má v každom zo svojich rohov štyri hlavné odtiene. A v strede je pochúťka z košíčka s ružovým ochuteným krémom a sviečkou navrchu.

5. Krásne deti k narodeninám Rangoli Design:

Krásny detský narodeninový dizajn Rangoli

Špičkové návrhy narodeninových rangoli v štýle voľnej ruky určené na pozdrav toho, kto oslavuje svoje narodeniny. Je to najmä koncept rangoli so záhradnou tematikou, ktorý obsahuje kvety, rastliny, včely, motýle, huby a samozrejme koláč. Tento dizajn rangoli je modelovaný s niekoľkými odtieňmi farieb, aby zvýraznil krásu.

6. Načrtnuté narodeninové návrhy Rangoli:

Načrtnuté narodeninové vzory Rangoli

Uľahčuje vám replikáciu rangoli, akonáhle ste ho načrtli na papier a potom naň položili podlahu. Tento vzor rangoli k narodeninám je nádherne navrhnutý rangoli k narodeninovým tortám, ktorý má dve vrstvy koláčov s jednoduchým vzorom. Na vylepšenie krásy dizajnu rangoli môžete použiť rôzne odtiene.

7. Biele farebné narodeniny Rangoli:

Biele farebné narodeniny Rangoli

Ak nemáte záujem používať viac odtieňov, môžete sa rozhodnúť pre jeden originálny farebný Kolam rangoli, ako je znázornené na obrázku. Jedná sa o rovnomerný dizajn rangoli pre narodeniny, ktorý pozostáva z bielej narodeninovej torty so štyrmi sviečkami. Nemusíte sa ponáhľať so zmenou farieb, stačí sa sústrediť na tvar, ktorý je tvarovaný.

8. Dievčatko ružové narodeniny Rangoli:

Dievčatko ružové narodeniny Rangoli

Preskúmajte tento báječný rangoli pre dizajn narodeninovej oslavy, ktorý bol vyrezaný a obsahuje dvojvrstvovú tortu. Využíva ružové a zelené odtiene s rozetami na svojom okraji. Na vonkajších okrajoch koláča sú tiež oranžové tieňované kvety.

9. Špeciálne rangoli pre deti k narodeninám:

Špeciálne rangoli pre deti k narodeninám

Tu je vynikajúca zbierka vzorov rangoli, ktoré sú skutočne určené pre malé deti. Má oslnivý vzor vláčika obloženého roztomilými zajačikmi a narodeninovou tortou. Pre ďalšie detaily môžete nakresliť niekoľko balónov s inými vecami na oslavy k týmto obrázkom rangoli k narodeninám.

Preto ste práve zamierili k najjednoduchším a ohromujúcim dizajnom rangoli na špeciálnu udalosť, ako sú narodeniny. Tieto vzory rangoli sú k dispozícii pre deti i dospelých. Tieto vzory môžete mierne zmeniť tak, že ich zafarbíte na viac odtieňov. Tieto návrhy rangoli je možné vykonať za dve minúty. V dnešnej modernej dobe nájdeme kvapkadlo pre vzory rangoli a veľmi to pomáha pri jednoduchom vytváraní rangoli. Môžete tiež skúsiť použiť tieto položky.