9 najlepších návrhov šablón Rangoli s obrázkami

Rangolis sa pre neprofesionálnych ľudí stalo skutočne ťažkým. Často majú pocit, že by celé rangoli vyzerali dosť rozcuchane a neupravene a na druhej strane si ani nechcú kupovať hotové nalepovacie rangolis, pretože pôsobia príliš umelo. V tejto situácii je najlepšou možnosťou použitie šablón pre rangolis. Vzory vzorov rangoli sú v dnešnej dobe stále obľúbenejšie kvôli zaneprázdnenosti všetkých. Šablóny Rangoli sú veľmi krásne na pohľad a lákavé.

Nádherné vzory šablón Rangoli s fotografiami:

Nasledujú najžiadanejšie šablónové vzory rangoli s obrázkami pre váš domov a kancelárie.

1. Základná šablóna pre Rangoli:

Vzory vzorov Rangoli

Na obrázku vyššie vidíme muža, ktorý predáva šablóny na rangoli. Tieto šablóny sú vzory alebo vzory rangoli tvarované takým spôsobom, že stačí, keď šablónu položíte na zem, kde chcete, aby sa vaše rangoli robili, a jednoducho naneste farbu na šablónu. Na šablóne sú duté bodky, ktoré padajú nadol a majú tvar dizajnu, a zvyšok farby zostáva na šablóne nahromadený. Na obrázku vidíme modré dosky šablón a vzorov, ktoré sú z nej vyrobené.

2. Návrhy Kolam Stencil Rangoli:

Kolam Stencil Rangoli Designs

Tento rangoli pochádza z Laxmi Puja, pretože má vzorované nohy bohyne priamo v strede. Kaštanová farba je na vonkajšej strane obklopená hviezdicovým tvarom a potom krivky hviezd znázorňujú šablónovitý rangolis vázy a jeho návrhy na vrchu..

3. Farebné vzory šablón Rangoli pre Diwali:

Šablóna Rangoli vzory pre Diwali

Vyššie máme veľmi krásny dizajn. Na začiatku bol vytvorený kruh s červenou farbou a ohraničený modrou. Na vytvorenie dizajnu s bielymi rangoli bola použitá šablóna. Dizajn je celkom pekný a v strede má tiež „Diya“ alebo „Pradeep“. Na vonkajšej strane je použitý iný tvar šablóny, ktorý bol kontrastne umiestnený so žltou a zelenou farbou za sebou a vytvorený do kruhu, ktorý obklopuje vnútorné vzorované rangoli..

4. Šablóna Rangoli v tvare kvetu:

Šablóna Rangoli v tvare kvetu

Vidíme jasne modrú farbu použitú na výrobu tohto dizajnu. Šablóna, ktorá bola kúpená v tomto tvare, bola položená na podlahu a farba bola nanesená na šablónu, takže dizajn vypadol kvôli bodkovanej oblasti na šablóne. Je to veľmi jednoduchá metóda, vďaka ktorej budú vaše rangoli vyzerať realisticky a úhľadne.

5. Návrh šablóny Swastik Rangoli:

Swastik Rangoli Design šablóny

Na vrchole červených rangoli bol vzor vytvorený pomocou šablóny a použitá farba je biela. Dizajn v strede je hlavnou atrakciou, pretože v ňom je obraz lorda Ganeshu. Na purpurovej farbe bola jedna konkrétna šablóna vyrobená 7 -krát na dokončenie celého kola.

6. Návrh šablóny Rangoli pre Dussehra:

Šablóna Rangoli Design pre Dussehra

Na vytvorenie vonkajšieho kruhu a návrhov v celom ňom bola použitá jedna veľká šablóna. Boli doplnené rôznymi farbami a stred je ručne kreslený bielou farbou. Zdá sa, že rangoli má konkrétne logo, ktoré je v strede a na vonkajšej strane je napísané Happy Dussehra.

7. Tradičné vzory šablón Rangoli:

Tradičné vzory šablón Rangoli

Zdá sa, že tento obrázok dáva iný druh šablóny rangoli. Toto bolo vyrobené s tekutými farbami rangoli a nie s práškami. Hraničná čiara bola najskôr nakreslená bielou a potom červenou, podľa toho bola pridaná zelená.

8. Kruhová vzorka Rangoli:

Kruhová vzorka Rangoli

Na obrázku vyššie vidíme dámu, ako používa šablóny na vytváranie návrhov na doske. Mieša a kombinuje rôzne farby na rôznych vzoroch v jednom konkrétnom tvare šablóny. Vďaka tomu sú rangoli pekné a úhľadné zároveň.

9. Dizajn šablóny Lord Ganesha Rangoli:

Šablóna Rangoli Lord Ganesha

Šablóna má v strede nakreslenú Lord Ganesha a je zakrytá ako kruh s iným tvarom šablóny. Sú na nich namaľované oranžové a zelené farby a stred je červený s fialovým okrajom.