9 krásnych návrhov Mickey Mouse Rangoli s obrázkami

Kreslené postavičky sú vždy obľúbenou voľbou detí. Teraz vzrástla nová tradícia výroby Rangoli pri každej príležitosti. Najpopulárnejšie sú kreslené postavičky ako Chotta beam, Mickey Mouse, Tom a Jerry a mnoho ďalších kreslených postavičiek. Návrhy Mickey Mouse Rangoli sú jedným z najobľúbenejších návrhov medzi nimi.

Najpopulárnejšie vzory Mickey Mouse Rangoli s obrázkami:

Tu nájdete niekoľko obľúbených návrhov Rangoli. Tieto návrhy sú jednoduché a deťom sa budú páčiť.

1. Mickey Mouse Rangoli z kryštálového prášku:

Mickey Mouse Rangoli Vyrobené z kryštálového prášku

Privítať svojho hosťa Mickey Mouse Rangoli je najlepší nápad. Je vyrobený z jednoduchej kryštálovej soli a farebných práškov. Najprv môžete nakresliť obrys a vyplniť príslušné farby. Dizajn je ľahký a deťom sa bude páčiť. Napíšte nad ním uvítaciu správu.

2. Unikátny dizajn Rangoli:

Unikátny dizajn Rangoli

Kreslený film Mickey Mouse Rangoli je jednou z dobrých možností, ako urobiť radosť svojim deťom. Môžete to vyskúšať na akýchkoľvek festivaloch a príležitostiach. Tento Rangoli je vyrobený z farebných práškov a je tiež veľmi farebný. Môžete ho ľahko nakresliť bez akéhokoľvek umeleckého talentu.

3. Mickey Mouse Rangoli s bodkami:

Mickey Mouse Rangoli s bodkami

Obrázky Mickey Mouse pre Rangoli môžete ľahko vytvárať pomocou bodiek. Toto je obyčajný dizajn a nemusíte tu používať veľa farieb. Jediná farba, ktorú musíte použiť, je biela a môžete na ňu napísať želanie festivalu. Nie je potrebné mať umelecký talent. Môžete ho jednoducho nakresliť pomocou bieleho prášku.

4. Jednoduchý Mickey Mouse Rangoli:

Jednoduchý Mickey Mouse Rangoli

Tento epický obrázok Mickey Mouse Rangoli môžete ľahko nakresliť. Vyhľadajte online video návod a vyplňte ho jednoduchými farbami. Uvítacia správa bude atraktívnejšia. Je to najobľúbenejší dizajn medzi všetkými ostatnými kreslenými postavičkami. Tieto druhy rangoli mickey mouse sú veľmi jednoduché.

5. Farebný dizajn Rangoli:

Farebný dizajn Rangoli

Ak hľadáte odrodu Rangoli z Mickey myši, tu je dobrá voľba. Môžete ich ľahko nakresliť pomocou minimálnych farieb. Ozdobte svoj dom na každom festivale uvítacou správou alebo festivalovým prianím. Na dokončenie návrhu použite dve alebo tri farby. Dizajn zaujme vaše deti a bude sa im veľmi páčiť.

6. Narodeniny Rangoli Design:

Narodeniny Rangoli Design

Pokiaľ ide o návrhy Rangoli Mickey Mouse, môžete si vybrať tento jednoduchý dizajn. Pri tejto príležitosti môžete urobiť svoje deti šťastnými pomocou tohto jednoduchého dizajnu Rangoli. Na dokončenie tohto dizajnu nemusíte používať veľa farieb. Stačí nakresliť túto šťastnú tvár Mickey Mouse a privítať tak svojho hosťa.

7. Dizajn Mickey Mouse Rangoli pre Diwali:

Mickey Mouse Rangoli Design pre Diwali

Rangoli z Mickey Mouse je trendom na každom festivale. Ak máte deti, ktoré milujú kreslené postavičky, je to pre vás dobrá voľba. Dizajn je veľmi pestrý s jasnými farbami a píše na neho uvítacie správy. Diyas môžete nechať na 4 stranách, aby ste vylepšili jeho vzhľad. Dizajn je veľmi jednoduchý a môžete ho vytvoriť iba nakreslením obrysu

8. Dizajn Mickey Mouse Rangoli:

Dizajn Mickey Mouse Rangoli

Keď hľadáte myš Rangoli Mickey, vyskúšajte tento dizajn. Je ľahké kresliť a zvládnete to do hodiny. Balóny a čiapky sú ďalším doplnkom a môžete ich ľahko nakresliť uvítacou správou. Vyskúšajte tento rozmanitý dizajn v tejto sezóne.

9. Vianočný dizajn Rangoli:

Vianočný dizajn Rangoli

Tieto vzory rangoli môžete použiť na vianočné a novoročné príležitosti. Dizajn je veľmi jednoduchý na kreslenie a nakreslením rovnakého dizajnu môžete urobiť svojim deťom radosť. Takto oslavuje Vianoce Mickey Mouse. Napíšte na ňu správu, aby ste privítali svojho hosťa.

Všetky návrhy sú jedny z najľahších, ktoré môžete ľahko kresliť. Nebojte sa, ak neviete kresliť, získate jednoduchý krok online, ako tieto Rangolis urobiť. Vyskúšajte ich túto sezónu a urobte svojim deťom radosť.