5 krásnych 13 bodiek vzorov Rangoli s obrázkami!

Rangoli spája farby a svetlá na spoločnej platforme a má odlišný vzhľad, aby na rôznych ľudí mohli zapôsobiť. Je to ďalší spôsob, ako osláviť festival v Indii. Bežne sa používa ako ozdobné kritérium alebo môžeme povedať, že je to najlepší spôsob, ako si užiť festival navrhnutím našej kreativity. Jedným z takýchto návrhov sú vzory rangoli s 13 bodkami, ktoré, ako názov naznačuje, rangoli vyrobené pomocou 13 bodov. To jednoducho dáva perfektný vzhľad v prehľade rangoli.

Najlepších 13 bodiek Rangoli vzorov s obrázkami:

Tu je zoznam 5 najlepších rangoli s 13 bodkami, ktoré môžete vyskúšať a boli pre svojich hostí najlepšie ocenené.

1. Krásnych 13 bodiek Rangoli:

Krásny dizajn 13 bodiek Rangoli

Rangolis má svoje vlastné teplo a kreativitu. Jeden môže byť taký kreatívny, ako chce. Krásne kolamové 13 -bodové prevedenie je možné použiť ako vec na pozeranie a ako príťažlivý bod pre ľudí. Tieto krásne vzory môžu byť v čase festivalov zobrazené mimo domova alebo chrámu. Najlepšie na tom je, že je možné použiť aj viac farieb. Zmes svetla by určite poskytla vynikajúci vzhľad.

2. Jednoduché 13 bodiek Rangoli:

Jednoduché 13 bodky Rangoli

Kolam s 13 bodkami môže byť najlepšou voľbou pre ľahký rangolis. Tento ľahký rangolis môžu navrhnúť bežní ľudia a nie sú naň žiadni odborníci. 13 pulli kolam je možné tiež vyskúšať pre ľahké návrhy rangoli. Ľahké rangolis sú navrhnuté špeciálne pre malú udalosť a môžu byť navrhnuté mimo chrámu alebo domu. Rangolis s 13 bodmi môže divákom poskytnúť obdivuhodný pohľad. Aj tento typ dizajnu je možné vyskúšať na súťažné účely v rangoli.

3. Unikátnych 13 bodiek Rangoli:

Jedinečné 13 bodky Rangoli

13 bodiek vo všeobecnosti znamená počet bodiek použitých v návrhoch rangoli. Môžete tiež použiť bodku proti bodkovitým chukka rangoli 13 až 7, kde je možné použiť 13 bodiek proti 7 bodom viac. Ide o celkom jedinečné typy dizajnu, ktorými sa ľudia v Kalkate spravidla riadia. Návrhy 13 až 7 pulli kolam môžu vyskúšať profesionáli na veľkolepé akcie. Dizajn pulli kolam je o niečo pokročilejšou úrovňou dizajnu, ktorý vyhovuje iba veľkolepým účelom.

4. Hranica 13 bodiek Rangoli:

Hranica 13 bodiek Rangoli

Okrajové vzory v rangoli sú celkom bežným dizajnom, ktorý je všeobecne vidieť vo chrámoch. Mugulu s 13 bodkami si môžete vyskúšať popri stenách ako hraničné vzory rangoli. Tieto návrhy zvyšujú úroveň dôvery a vytvárajú prostredie všade okolo. Navyše je možné vyskúšať 13 vzorov chukkala muggulu pre formát rangoli s 13 bodmi na hranici. Tento dizajn je v Indii obľúbený a môže zvýšiť šancu ľudí na príťažlivosť.

5. Mierne 13 bodiek Rangoli:

Mierne 13 Dot Rangoli

Mierna úroveň leží medzi začiatočníckou a komplexnou úrovňou. Tento typ úrovne nie je taký náročný a môže ho ľahko vyskúšať bežný človek. Rangolis s 13 až 7 bodkami má veľa odrôd, s ktorými sa môžete stretnúť na miernej úrovni, a môžu byť navrhnuté pre malé aj veľké festivaly. Dizajn 13 pulli kolangal zo Západného Bengálska môže byť z hľadiska rangolisu navrhnutý ako stredná úroveň. Mimo chrámu môžu tieto druhy rangolis poskytnúť rozkošný vzhľad.

Rangolis s 13 bodkami má mnoho ďalších vzorov, ktorými sa zaoberajú najmä obyvatelia Kalkaty. 13 návrhov pulli kolam môže byť najvhodnejšie na veľkolepé účely. Miernu úroveň je možné vyskúšať pre vzory rangoli s 13 až 7 a 13 bodkami.