12 najlepších tipov pre krásu Shahnaz Hussain na akné!

Ste naštvaní na svoje pupienky? Pimple, pľuzgiere, akné alebo vredy ho označte akýmkoľvek menom, aj keď to všetko znie hrozne aj hrozne. Mnoho mladých ľudí môže mať problém s pupienkami. Ak sa chcete zbaviť pupienkov, mali by ste sa starať o svoju pokožku rovnako ako o svoju diétu. Tento článok teda zdieľa tipy pre krásu Shahnaz Hussain na pupienky.

Kozmetička Shahnaz Hussain Tipy pre krásu na akné a pupienky

Shahnaz Hussain je legendou o obchode s krásou v Indii. Celosvetovo známa kozmetička Shahnaz Husain prispeje k niekoľkým svojim tipom na krásu, ktoré vám pomôžu pri vyhadzovaní pupienkov a pupienkov..

Tipy na krásu Shahnaz Hussain pre pupienky a akné:

Tu je odhalená prírodná kozmetická procedúra od Shahnaz Hussain, aby sa zabránilo akné a pupienkom rýchlo.

1. Ružová voda na starostlivosť o pupienky:

Ružová voda na starostlivosť o pupienky

Pupienky zvyčajne explodujú v mastných oblastiach. Preto je dôležité riadiť vypúšťanie ropy. Dvakrát denne naneste konkrétne liečivé mydlo na čistenie tváre a použite ružovú vodu s určitým adstringentným účinkom v rovnakých množstvách. Pohladkajte si to po celej tvári.

2. Ošetrite akné listami neemu:

Ošetrite akné listami neemu

Pretože obsahuje antiseptické vlastnosti, Neem je prospešný pre všetky kožné problémy s pupienkami. Uvarte listy Neemu vo vode a sceďte ju a pravidelne si tak umývajte tvár. Na aplikáciu môžete použiť aj vatu.

3. Pasta zo santalového dreva na pupienky:

Balenie santalového dreva a kurkumy

Rozmiešajte ružovú vodu v prášku zo santalového dreva a vytvorte pastu. V noci si namažte tvár a po 1 hodine ju očistite vodou. Santalové drevo má upokojujúce a vytvrdzujúce vlastnosti.

4. Uhorková šťava na liečbu pupienkov:

Uhorková šťava na liečenie pupienkov

Prospieva to kontrole oleja. Pre zmiešanú pleť pridajte citrónovú šťavu do mlieka a dobre premiešajte s 2 lyžičkami uhorkovej šťavy. Vatovým tampónom ho utrite na koži a jemne ho očistite.

5. Liečba akné s glycerínom a ružovou vodou:

Ošetrenie akné glycerínom a ružovou vodou

V mene pokožky so sklonom k ​​pupienkom je glycerín plus ružová voda vynikajúcim ošetrením. Ružová voda funguje ako skvelý toner, pretože obsahuje etanol, ktorý bojuje proti tvorbe pupienkov a redukuje kazy. Glycerín pomáha hydratovať pokožku. Zmiešajte štyri diely ružovej vody do jedného dielu čistého neriedeného glycerínu. Skladte to vo fľaši a v pohode. Natierajte si to na tvár vždy, keď si tvár čistíte. Pred použitím kvapnite malé kvapky citrónovej šťavy.

6. Pite veľa vody:

Veľa vody

Je veľmi dôležité udržiavať pokožku hydratovanú, preto pite veľa vody, štiav a tekutín, aby vaše telo zostalo dobre hydratované. Nezabudnite sa úplne vyhýbať studeným nápojom, iným nápojom a nezdravému jedlu.

7. Vyhnite sa aplikácii Multani Mitti:

Vyhnite sa aplikácii Multani Mitti

Shahnaz Hussain hovorí, Nepoužívajte Multani Mitti alebo Besan, pretože zastavujú póry. To môže navyše spôsobiť, že vám viac pupienkov vyhodí top. Od oboch sa úplne vyhýbajte.

8. Tvaroh a kurkuma:

Tvaroh a kurkuma na pupienky

Oba tieto majú liečivé vlastnosti. Pomáha to starať sa o vaše pupienky a ponúka vám žiarivo čistú, žiarivú a svetlejšiu pokožku. Kurkumu a tvaroh dobre premiešajte, aby vznikla pasta a pravidelne si nanášajte na tvár. Nechajte pôsobiť 15 až 20 minút. Opláchnite si tvár čistou vodou. Tvaroh je nabitý zinkom a zinok okrem zníženia kazov redukuje aj pupienky.

9. Ošetrite pupienok listami Tulsi:

Domáce balíčky na tvár Tulsi

Vytvorte pastu z listov tulsi a pravidelne ju prikladajte na postihnuté miesta. Neskôr, ako ho vypnete, asi 20 minút ho umyte vlažnou vodou.

10. Zmes tvarohu a paradajok na pupienky:

Mix tvarohu a paradajok na pupienky

Pripravte si pastu tak, že paradajkovú šťavu zmiešate s tvarohom a potriete si tvár 15 minút. Potom umyte vodou. Paradajková šťava absorbuje zvyškový olejový výtok, a tým kontroluje a ošetruje pupienky.

11. Citrónová šťava a med na akné:

Citrónová šťava a med na akné

Vytvorte jednoduchú zmes medu plus citrónovej šťavy a priložte si ju na tvár jedenkrát denne. Neskôr ako 15 minút opláchnite vodou.

12. Ošetrenie pupienkov mandlí a tvarohu:

Liečba pupienkov z mandlí a tvarohu

Zmiešajte podlahové mandle tvarohom a rozotrite. Zmes jemne vmasírujte nad pokožku. Pokračujte 5-10 minút a opláchnite vodou.

Tipy na krásu Shahnaz Hussain pre pupienky