Najlepších 9 drahokamových prsteňov a ich význam

Obvykle sa spájame so šťastím. Každý výsledok, s ktorým sa stretneme, má niečo do činenia so šťastím. Vďaka tejto viere túžime cítiť sa šťastní, mať šťastie. To je dôvod, prečo sa nosia drahokamové prstene.

drahokamové prstene

Verí sa, že nosenie drahokamových prsteňov má na nositeľa obrovské pozitívne účinky. Účinky môžu byť čokoľvek, od slávy cez šťastie až po zdravie. Dnes zaradíme do Indie niekoľko módnych prsteňov vyrobených z drahých kameňov.

Najnovšie drahokamové prstene a ich význam s obrázkami:

1. Opálový drahokamový prsteň:

Prsteň z opálových drahokamov

Opál zvyšuje vašu schopnosť hovoriť zo srdca. Verí sa, že Opal pomáha vytvárať silné spojenie s morom a tvormi v ňom. Opál je známy tým, že zvyšuje osobnosť nositeľa a zvyšuje jeho šarm. Pomáha tiež zvýšiť metabolizmus a sexuálnu energiu nositeľa.

2. Diamantový drahokamový prsteň:

Diamantový drahokamový prsteň

Od dávnych čias je diamant spojený s víťazstvom. Hovorí sa, že každý, kto má na ľavej ruke diamantový prsteň, určite dosiahne víťazstvo bez ohľadu na počet prekážok alebo nepriateľov. Diamant pomáha pri prekonávaní mnohých chorôb vrátane kašľa, črevných problémov a problémov s obličkami.

3. Topaz drahokamový prsteň:

Topaz drahokamový prsteň

Topaz je známy svojimi fyzickými a emocionálnymi liečivými vlastnosťami. Hovorí sa, že topaz je nápomocný pri náprave nechcených vzorcov správania a tiež depresie. Topaz je známy tým, že poskytuje vnútorný mier v duši a duševnú stabilitu. Pomáha tiež pri sebavyjadrení.

4. Rubínový drahokamový prsteň:

Prsteň s drahokamom Ruby

Rubín je považovaný za drahokam Slnka. Rovnako ako Slnko, aj Ruby je opatrovateľka. Vďaka svojej žiarivej červenej farbe je spojený s odvahou a silou. Je tiež známy ako klenot túžby. Rubín predstavuje ctižiadosť a láskavosť. Hovorí sa, že Ruby má silu odstrániť jed z tela nositeľa.

5. Prsteň drahokamu zafír:

Prsteň zo zafírového drahokamu

Zafíry sú označované ako symbol pravdy a úprimnosti. Zafír s nekonečnými odtieňmi modrej poskytuje nositeľovi väčšiu koncentráciu a disciplínu. Hovorí sa, že zafír nesie auru Saturnu. Vďaka tejto aure môže zafír vyvolávať pocit súcitu a pozitívny vplyv verejnosti na nositeľa.

6. Pearl Gemstone prstene:

Perlové drahokamy

Perla je považovaná za symbol čistoty, koncentrácie a nevinnosti. Hovorí sa, že perly v používateľovi vytvárajú pozitívne vibrácie. Niektorí veria, že pomáha aj pri liečení niektorých kožných chorôb. Pearl tiež pomáha nositeľovi posilniť jeho pamäťovú schopnosť. Pôsobí tiež proti hnevu, hypertenzii atď.

7. Prsteň drahokamu Moonstone:

Prsteň drahokamu mesačný kameň

Mesačný kameň je spojený s mesiacom. Preto je tiež spojená s ladnosťou, pokojným vystupovaním a mierom. O prstencoch Moonstone je známe, že podporujú kreativitu a zároveň poskytujú užívateľovi pocit rovnováhy. Považuje sa za dokonalý drahokam pre milencov, pretože predstavuje nežnú lásku.

8. Prsten drahokamu akvamarínov:

Prsteň z drahokamov akvamarínov

Akvamaríny súvisia s dôverou, sebauvedomením a pokojom. Akvamaríny sú jedným z najvyberanejších drahokamov a poskytujú nositeľovi pozitívnu silu, ktorá ho robí šťastným. Tiež sa povráva, že má liečivé schopnosti.

9. Alexandritové drahokamy:

Alexandritské drahokamy

Alexandrit predstavuje šťastie, úspech a lásku. Jeho odtieň sa mení zo zelenej za denného svetla na červenú za svetla. Alexandrit má pozitívne účinky na zdravie nositeľa. Pomáha tiež vytvárať pocit dôvery v nositeľa.

V závislosti od vašich narodenín môže existovať jeden alebo viac drahokamov, ktoré vám môžu vyhovovať. Starostlivo vyberte drahokam, ktorý vám vyhovuje. Drahé kamene môžu mať aj negatívne účinky. Starostlivo si teda vyberte svoj drahokam. Drahokam môže byť rozdielom medzi tvorbou a zlomom vášho života.