9 oslnivých zásnubných prsteňov zo smaragdového kameňa

Zásnubné prstene musia byť špeciálne a veľkolepé, pretože tento prsteň pripomína záväzok dvoch ľudí. Trblietavé a lesklé prstene zo smaragdových kameňov sú preto ideálnou voľbou pre túto príležitosť. Ako sa hovorí, že smaragdový kameň zachováva lásku a je dokonca symbolom nádeje a dokonca symbolizuje šťastný a úspešný manželský život. Keďže tento kameň má tieto vlastnosti, toľko mladých ľudí miluje, aby bol ich zásnubný prsteň vyrobený zo smaragdového kameňa.

Zásnubné prstene Emerald Cut z rôznych kovov:

Pozrime sa na top 9 smaragdových zásnubných prsteňov.

1. Smaragdový zásnubný prsteň s diamantom v tvare srdca:

Smaragdový zásnubný prsteň s diamantom v tvare srdca

Očarujúce a atraktívne by bolo správne slovo pre tento prsteň v tvare srdca. Zásnubný prsteň je vyrobený zo 14 karátového ružového zlata s diamantom v tvare srdca a po celom povrchu sú posiate drobnými prskavými smaragdmi, ktoré dodávajú dych vyrážajúci vzhľad. Na celom kruhu sú vyrazené nebrúsené biele diamanty a smaragdy, čo z neho robí veľký tučný, ale roztomilý zásnubný prsteň.

2. Biele zlato s diamantovým a smaragdovým zásnubným prsteňom:

Biele zlato s diamantovým a smaragdovým zásnubným prsteňom

Tento báječný a atraktívny zásnubný prsteň je navrhnutý z bieleho zlata s lesklým smaragdom oválneho tvaru korunovaným v strede, kde je na oboch stranách vyrytý aj iskrivý solitér. Pútavý a najpríťažlivejší zásnubný prsteň tejto udalosti.

3. Zásnubný prsteň z jemného listu:

Zásnubný prsteň z jemného lístka

Elegantný a jemný je vhodné slovo pre tento prsteň. Na obrúčke je posiate nádherne vyzerajúcim smaragdom, kde ako po stranách sú vytlačené malé diamanty v listovom vzore, čo z neho robí báječne vyzerajúci zásnubný prsteň.

4. Široký zásnubný prsteň s bielou a smaragdovou perlou:

Široký zásnubný prsteň s bielou a smaragdovou perlou

Prsteň je navrhnutý tak, aby pôsobil priaznivo, prskajúco a kde je v prsteňu navrhnutá úžasná kombinácia bielej perly a smaragdu, takže vyzerá nádherne. Prsteň je pomerne široký, takže je viditeľný na prstoch.

5. Vintage asymetrický smaragdový zásnubný prsteň:    

Vintage asymetrický smaragdový zásnubný prsteň

Elegancia a kráľovský vzhľad môžu byť pre tento prsteň dokonalými slovami. V strede prsteňa je tvarovaný smaragd štvorcového tvaru, kde sú na jeho stranách vyryté vzácne diamanty asymetrického tvaru, ktoré dodávajú zásnubnému prsteňu jedinečný a nádherný nádych.

6. Emerald Celtic Engagement Ring:

Smaragdový keltský zásnubný prsteň

Je to perfektný zásnubný prsteň so smaragdom, ktorý je na vrchu viditeľne zasadený. Na bokoch sú diamanty posiate keltským vzorom, čo z neho robí najbežnejší zásnubný prsteň. Na túto príležitosť vyzerá veľmi elegantne a veľkolepo, pretože je to veľmi dôležitý deň v živote páru.

7. Smaragdový zásnubný prsteň v tvare platiny:

Zásnubný prsteň z platinového štvorcového tvaru

Tento úžasný prsteň je vyrobený z platiny, na ktorej je pripevnený nebesky vyzerajúci smaragd štvorcového tvaru a na bokoch sú zavesené diamanty v tvare trojuholníka, ktoré dodávajú tomuto zásnubnému prsteňu extra vylepšený vzhľad. Tento typ prsteňov vyzerá stereotypne a je určený výlučne na zasnúbenie.

8. Strieborné smaragdové krížové zásnubné prstene:

Strieborné smaragdové krížové zásnubné prstene

Jedným z najtriednejších zásnubných prsteňov sú tieto krížové prstene so zeleným smaragdom a bielymi diamantmi. Oba sú vložené do krížového vzoru, vďaka čomu vyzerá veľmi krásne a nádherne.

9. Zásnubný prsteň Emerald Cut:

Zásnubný prsteň smaragd

Smaragdový strih je jedným z elegantných strihov, ktoré pôsobia jemne, ale elegantne. Tieto brúsené prstene sú otvoreného strihu odrážajúceho chyby kameňa. Prstene vytvárajú auru okolo nositeľa a sú jedným zo štýlových zásnubných prsteňov bez toho, aby boli nahlas.

Smaragdové zásnubné prstene sú vyrobené z rôznych kovov, ako je zlato, striebro, platina a mnoho ďalších, na ktorých sú vyrazené fascinujúce diamanty a iné farebné kamene. Je dokonca k dispozícii v mnohých rôznych strihoch, ktoré mu dodávajú vynikajúci a elegantný vzhľad a robia z neho perfektný a pútavý zásnubný prsteň. Teraz si teda môžete vybrať ten, ktorý vyhovuje vášmu výberu a túžbe, a na ten deň vyzerať veľkolepo.