9 klasických vzorov v modrých diamantových prsteňoch pre návrhové časy

Medzi najkrajšie zbierky prsteňov na špeciálne príležitosti patria práve prstene z modrého diamantu. Mnoho ľudí ju radšej nosí kvôli krásnej farbe a kráľovskému vzhľadu.

Špeciálne navrhnuté prstene v modrých farebných diamantoch:

Bežné preteky, ktoré sa pretekajú, sú teraz nahradené mnohými farebnými diamantovými prsteňmi, ktoré sú nielen krásne, ale aj jedinečne krásne a znamenajú rozdiel medzi týmito dvoma. Tu sme získali niekoľko diamantových prsteňov na svadobné a zásnubné obrady.

1. Zásnubné prstene Blue Diamond:

Zásnubné prstene Blue Diamond

Toto je najkrajšia možnosť, akú si môže každý muž vybrať pre ženu. Tento prsteň má v strede jeden modrý okrúhly solitaire s mnohými bielymi diamantmi na prsteni z bieleho zlata.

2. Svadobné obrúčky Blue Diamond:

Modré svadobné obrúčky

Z možnosti svadobných obrúčok je to tá, ktorú si väčšina nevesty vybrala pre svoju špeciálnu príležitosť. Tento pás, keď sa nosí na prste, zvýrazňuje krásu žien. Má modré diamanty, ktoré sú osadené nastavením kanála, pričom mnoho bielych diamantov obklopuje modré diamanty.

3. Blue Diamond Solitaire Ring:

Solitaire prsteň Blue Diamond

Solitaire prstene sú považované za najobľúbenejšie. Tento prsteň, ktorý má na prstene z bieleho zlata modrý solitair, zanechá hlboký a trvalý dojem na každého, kto ho uvidí. Nielenže tento zjednodušený vzhľad upútal každú ženu.

4. Tmavomodrý diamantový prsteň na svadbu:

Tmavomodrý diamantový prsteň na svadbu

Tento nádherný prsteň v tvare kvetu je mnohými ženami najpríjemnejší na mnohé príležitosti, aby upútal pozornosť prítomných ľudí. Mať jeden tmavo modrý diamant v strede s mnohými bielymi diamantmi pripevnenými k okvetnému lístku v tvare prsteňa zvyšuje jeho krásu a krásu jeho nositeľa..

5. Zlaté prstene Blue Diamond na zasnúbenie:

Zlaté prstene Blue Diamond na zasnúbenie

Ak niekto chce kráľovský vzhľad, je to dobrá voľba. Modré diamanty nie sú pripevnené iba k čiernemu alebo bielemu zlatu, ale jeho krásu ešte viac zvyšuje žlté zlato, ktoré je krásne bežné vo všetkých dobách. Tento prsteň má jeden tmavomodrý diamant v strede a okolo neho je veľa okrúhlych slučiek, na ktorých je tiež pripevnených veľa bielych diamantov. Dokonca aj na ringu sú diamanty pripevnené technológiou nastavenia dlažby.

6. Štýlový volfrámový prsteň Blue Diamond pre mužov:

Štýlový modrý diamantový volfrámový prsteň pre mužov

Pri tejto špeciálnej príležitosti majú modré diamanty pre mužov v prsteňoch široký sortiment odrôd. Tento prsteň vyrobený z bieleho zlata má v strede prsteňa modrý diamant. Tento prsteň, ktorý má zjednodušený vzhľad, je tiež pohodlný, pretože jeho vnútorná časť je potiahnutá nerezovou oceľou.

7. Blue Diamond svadobné obrúčky pre mužov:

Pánske svadobné obrúčky Blue Diamond

Okrem prsteňa si u mužov získali obľubu aj svadobné obrúčky. Priťahuje ich nielen jednoduchý vzhľad, ale aj široká škála vzorov. Tento dizajn má veľa modrých diamantov pripevnených k prsteňu z bieleho zlata, niektoré v strede prsteňa vytvárajú reťaz a niektoré na bočných okrajoch prsteňa.

8. Modrý cejlónsky diamantový prsteň starožitného dizajnu:

Modrý cejlonský diamantový prsteň starožitného dizajnu

Tento zlatý prsteň je vycentrovaný oválnym nevyhrievaným modrým diamantom je jednou zo starožitností a najdrahších možností. Tento prsteň so stredom s modrým diamantom je obklopený bagetou, starými európskymi brúsenými diamantmi s jednoduchou štruktúrou a vzorom.

9. Edwardianský modrý diamantový prsteň v platine:

Edwardiansky modrý diamantový prsteň v platine

toto je vzácny ručne vyrábaný prsteň, ktorý má ukázať milenecký uzol, ktorý je na jeho prevedení jasne viditeľný. Na modrom diamantu je vytesaný milenecký uzol s bielymi malými diamantmi, ktorý je symbolom lásky, priateľstva a náklonnosti. To sa musí považovať za starožitnosť všetkých vyššie uvedených prsteňov.

Prsteň z modrého diamantu obsahuje veľa pútavých a pútavých vzorov, vďaka ktorým je človek krajší.