15 najnovších návrhov perlových prsteňov pre špeciálne príležitosti

Prstene na prstoch sú šperkom, ktorý každý jednoducho miluje a nemôže odolať jeho kúpe a noseniu. Dámy sa radi chvália tým, že nosia krásne prstene. Zlato, striebro, platina posiate drahokamami a perlami sú neodolateľné. Perlové prstene s perličkovými súpravami sú veľmi jemné, jednoduché, ale majú svoje vlastné kúzlo a milosť. Sú pútavé.

Rôzne vzory perlových prsteňov pre indické ženy:

Nasleduje niekoľko perlových prsteňov, ktoré vám pomôžu vybrať nádherný pre vašu zbierku.

1. Akoya Pearl & Diamantový prsteň:

Akoya Pearl & amp; Diamantový prsteň

Pozrite sa na tento jemný prsteň Pearl Diamond. Je vyrobený z japonskej perly Akoya vloženej do bieleho zlata. Je to vkusný kúsok. Má dva okrúhle brúsené diamanty vysokej kvality na oboch stranách stredového peal, ktoré dodávajú prsteňu mimoriadny lesk.

2. Biely perlový prsteň:

Biely perlový prsteň

Je to nádherný prsteň z bielej perly. Tento prsteň má krásnu 8 mm neopracovanú perlu posiatú 18 k zlatom. Lesklá biela perla je obklopená nádhernými brúsenými diamantmi. Prsteň má tiež vložené diamanty. Tento prsteň je jedným z nich, v ktorom sa určite stratíte, pretože má úžasnú krásu

3. Ružový perlový prsteň:

Ružový perlový prsteň

Dievčatá majú veľkú záľubu v ružovej farbe. Tento dizajn perlových prsteňov je teda perfektný. Táto krásna okrúhla 9 mm sladkovodná kultivovaná perla je zasadená do 14 k ružového zlata. Spolu s perlou sú tiež osadené trblietavým morganitovým kameňom v tvare hrušky a diamantmi.

4. Bambusový perlový prsteň:

Bambusový perlový prsteň

Tu je nádherný a jedinečný kúsok zásnubného alebo snubného prsteňa. Tento vynikajúci perlový snubný prsteň je vyrobený zo svetlo zelenej perly s načernalým nádychom. Perla je vsadená do bieleho zlata so vzorom bambusového dizajnu. Je to veľmi jednoduché, ale vzácne a nové dielo pre nezabudnuteľný okamih vášho života.

5. Sladkovodný perlový prsteň:

Sladkovodný perlový prsteň

Tento strieborný perlový prsteň je vsadený do sladkovodnej perly v tvare gombíka, ktorá je kultivovaná. Prsteň má jedinečný „sultánsky“ dizajn so zložitou mriežkovou prácou a je veľmi štýlový. Určite sa budete pri nosení cítiť veľmi výnimočne a vynikajúco. Tento perlový prsteň v striebornom prevedení si zamilujete.

6. Čiernobiely perlový prsteň:

Čiernobiely perlový prsteň

Tento krásny klasický perlový prsteň má moderný nádych. Tento prsteň má elegantný oslnivý vzhľad. Je vyrobený zo 14 karátového bieleho zlata a sú v ňom uložené dve okrúhle sladkovodné perly – čiernu a bielu. Nebrúsené diamanty sú umiestnené po stranách perál, ktoré sú v hornej časti prekrížené.

7. Pearl a Marcasite Ring:

Perlový a markazitový prsteň

Ak chcete na večierku vyzerať úchvatne a krásne elegantne, noste tento nádherný prsteň Pearl a Marcasite. Tento prsteň má pôsobivý vintage nádych. Prsteň má dizajn podobný bludisku vytvorený z krásnych markazitových kameňov a ohromujúcej oválnej Matky perly, ktorá kráľovuje v strede.

8. Snubný prsteň s perlou a diamantom:

Snubný prsteň s perlou a diamantom

Tento nádherný perlový a diamantový prsteň si na svadbu určite vyberiete. Kultivované sladkovodné perly sú navlečené cez pás posiaty diamantmi. Tento nádherný prsteň je vyrobený zo 14 karátového ružového zlata a celková hmotnosť diamantov je 15 karátov.

9. V- perlový prsteň:

V- perlový prsteň

Tento unikát je perlový a diamantový prsteň v tvare V. Kovový prsteň z ružového zlata je posiaty diamantmi a nádhernou kultivovanou sladkovodnou perlou v strede. Prsteň vyzerá krehko a luxusne. Spracovanie je nádherné a dodáva vášmu jemnému vzhľadu pôvab.

10. Prírodný perlový a staro brúsený diamantový snubný prsteň:

Prírodný perlový a brúsený diamantový snubný prsteň

Vyzerajte na svojej svadbe mimoriadne úchvatne s týmto nádherným prsteňom vo viktoriánskom štýle. Tento perlový snubný prsteň je osadený krásnymi starými brúsenými diamantmi a lesklými prírodnými perlami. Má šachovnicovú úpravu s diamantmi a perlami striedavo usporiadanými v troch radoch. Prsteň má široký horný koniec so zužujúcim sa pásom.

11. Perlový prsteň s náramkom:

Perlový prsteň s náramkom

Indiáni radi počas svadobnej sezóny vystavujú okázalo krásne šperky. Tu je očarujúci kúsok prsteňa pripevneného k náramku, ktorý dokonale ladí s indickými svadobnými outfitmi. Milý prsteň je spojený s retiazkou kvetov vsadenou do perál k náramku s podobným dizajnom.

12. Zlatý prsteň Pearl Engagement:

Zlatý prsteň so zásnubami

Jedná sa o jednoduchý a krásny perlový zásnubný prsteň. Prsteň je ručne vyrobený z perly v tvare hrušky. Použité zlato má hmotnosť 14 k. Tento prsteň môže byť tiež skvelým prekvapivým darčekom pre príležitosti ako narodeniny, Valentín, Vianoce atď.

13. Pánsky čierny perlový prsteň:

Pánsky čierny perlový prsteň

Poďme sa teraz pozrieť na súčasný čierny pánsky perlový prsteň. Tento prsteň je jednoduchý, ale klasicky navrhnutý a je vyrobený zo 14 k žltého zlata. Čierna perla v hornej časti je umiestnená tak, že cez ňu prechádza tenký zlatý prúžok. Na páse na oboch stranách čiernej perly sú vložené tri malé diamanty.

14. Pieskovaný perlový prsteň:

Pieskovaný perlový prsteň

Tento krásny zlatý perlový prsteň predvádza krásne vzory a textúry. Prsteň má arabské drsné brúsené perly a diamanty. Použitý kov je 18 k ružové zlato. Horná časť prsteňa bola hrubo pieskovaná a vnútorná strana je lesklá. To dáva jedinečný kontrastný efekt.

15. Snubný prsteň Pearl Teardrop:

Snubný prsteň z perlovej slzy

Tento nádherný perlový snubný prsteň je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Jedná sa o stohovaný prstenník. Má štrnásť okrúhlych brúsených diamantov s 2 okrúhlymi sladkovodnými perlami. Vrchná časť prsteňa má rhodiované otvorené tvary slzy s diamantmi. Perlový prsteň je v strede naskladaný a dá sa nosiť aj samostatne.

Nájdeme mnoho vzorov a vzorov a často sú mätúce, pretože všetky sú krásne. Perlové prstene sú tam pre každú príležitosť – pravidelné nosenie, zásnuby, svadby a večierky. V prsteňoch Pearl získavame tiež rôzne prevedenia a ich ceny sú určené podľa hmotnosti a kvality.