Najlepších 9 augustových kameňov pre šťastie a šťastie

Mesiac august nie je definovaný iba jedným kameňom, ale celkovo tromi. Tri pôrodné kamene pre ľudí narodených v šťastný mesiac august sú Sardonyx, Peridot a Spinel. Sardonyx je červenohnedý kameň, peridot má zelenú farbu a spinel je purpurovo-ružový kameň. Len si predstavte možnosti, ktoré títo ľudia majú, pokiaľ ide o nosenie kameňa a jeho vychvaľovanie. V skutočnosti budú z možností úplne rozmaznaní.

Najnovšie šperky z augustových kameňov pre mužov a ženy v trende:

Tu skontrolujeme najlepšie 9. augusta pôrodné kamene a rôzne spôsoby, ako sa nimi pochváliť.

1. Náramok pre mužov Sardonyx:

Pánsky náramok Sardonyx

Je to skvelý doplnok na denné nosenie pre mužov. Tento náramok Sardonyx je vyrobený z mnohých okrúhlych žiarivo červenohnedých kamienkov navlečených do roztiahnuteľnej šnúry do náramku. Vyzerá to skvele k akémukoľvek oblečeniu a muži môžu tento náramok z kameňa ozdobiť aj ležérnymi outfitmi.

2. Náušnice Sardonyx pre ženy:

Náušnice Sardonyx pre ženy

Jedná sa o úžasne vyzerajúcu náušnicu pre ženy. Z červeného kameňa Sardonyx sa vyrábajú náušnice zo striebra pre súčasné ženy. Tieto náušnice dodávajú tomuto bohémskemu vzhľadu kombináciu s krásnymi outfitmi.

3. Pánske reťazové a vreckové hodinky Sardonyx:

Pánske vreckové a vreckové hodinky Sardonyx

To je jedna úžasná vec v mužskom kameni Sardonyx. Jedná sa o vreckové hodinky v starožitnom prevedení s 12-karátovou čistou zlatou retiazkou. Prívesok Sardonyx sú vlastne vreckové hodinky s vyrazeným rámčekom.

4. Manžetový gombík Spinel pre mužov:

Manžetový gombík Spinel pre mužov

Predstavte si, že by ste v manžetových gombíkoch nosili svoj kameň. Presne tak! Tieto brilantné spinel manžetové gombíky pre mužov v mincovnom striebre sú doplnkom k uchovávaniu a tiež najlepším darčekom pre muža narodeného v auguste.

5. Náhrdelník Spinel pre ženy:

Spinel náhrdelník pre ženy

Jedná sa o cenený náhrdelník z kameňov spinel, ktorý pri nosení príjemne padne na krk. Náhrdelník krásne vyzerá s kvapkami kameňa spinel v nádhernej perleťovej retiazke s napichovacími diamantmi.

6. Spinel nosový kolík pre ženy:

Spinel nosový kolík pre ženy

Špička do nosa medzi ženami rýchlo doháňa. Jedná sa o špendlíkový nosný kolík v tvare trojuholníka z 18-karátového žltého zlata. Týmto čapom na nose sa môžu pochváliť ženy všetkých vekových skupín a čím sa líšia, je kameň a tvar.

7. Peridot členok pre ženy:

Peridot členok pre ženy

Jedná sa o krásny peridotový náramok pre ženy. Mnoho drobných augustových pôrodných kameňov dámy narodenej v mesiaci august je krásne navlečených v mincovnom striebre. Je to perfektný darček pre ženy.

8. Prsteň Peridot pre mužov:

Pánsky prsteň Peridot

Jedná sa o jeden úžasne vyzerajúci prstenník pre mužov so smaragdovo rezaným zeleným peridotovým kameňom v strede. Ďalej je vyrobený z bieleho zlata a na okrajoch je posiaty diamantom, čo mu dodáva elegantný a kráľovský vzhľad v prstoch muža..

9. Prívesok Peridot pre ženy:

Prívesok Peridot pre ženy

Jedná sa o krásny personalizovaný náhrdelník s pekným zeleným kameňom Peridot, sladkovodnou perlou a lesklým strieborným monogramom s iniciálou vyrobeným zo striebra. Čo viac žena potrebuje, ako tento nádherný šperk vytvorený osobne len pre ňu?

Mesiac august prináša tri pôrodné kamene a veľa možností pre každého, kto sa narodil v tomto šťastnom mesiaci. Na výber sú tri kamene a množstvo doplnkov pre mužov, ženy, chlapcov a dievčatá. Všetky tri pôrodné kamene z augusta vyzerajú úžasne, keď sú použité v náušniciach, náhrdelníkoch, príveskoch, náramkoch, prsteňoch atď..