9 najznámejších septembrových kameňov a návrhov ich šperkov

Zafír je najznámejší drahokam, ktorý je zaradený medzi vzácne kamene, ktoré sú kameňom septembra. Zafír je tvorený korundom, ktorý pozostáva z oxidu hlinitého, ktorý sa formuje do kryštálov rôzneho geometrického tvaru, ktoré odrážajú svetlo a vyžarujú rôzne farby okrem červenej, ktorá sa nazýva rubín. V Indii je zafírový kameň Star jedným z najvzácnejších drahokamov, ktoré sa našli pred mnohými storočiami.

Pre zvedavé dámy a mužov, ktorí tiež veria v výhody drahokamov, ktoré prebúdzajú čakru očí a hrdla, tento článok prináša stručné informácie o návrhoch top kameňa z 9. septembra, ktoré sa nosia ako šperk na denné nosenie alebo ako odevný doplnok..

Najnovšie a krásne vzory septembrových šperkov pre ženy:

Pozrime sa na najlepšie návrhy šperkov zo septembrového kameňa pre ľudí narodených v septembri.

1. Zásnubný prsteň Royal Blue September Birthstone:

Zásnubný prsteň Royal Blue September Birthstone

Dievčatá, ktoré rady nosia žiarivý a kráľovský vzhľad, sa nazývajú Kameňom vernosti a oddanosti, ktoré sú kľúčovými faktormi lásky. Tento kameň je najlepšou voľbou a ďalším faktorom budú pre tie, ktoré sa narodili v r. mesiac september. Tento zafír kráľovskej modrej je osadený kameňom a na každej strane sú doplnené diamantmi solitaire, ktoré môžu byť voliteľné..

2. Náhrdelník zo žltého septembrového kameňa:

Náhrdelník zo žltého septembrového kameňa

Žltý zafír si získal popularitu vďaka svojej jedinečnej žltkastej horčicovej farbe, ktorá sa v iných drahokamoch nevidí. Mierne žiariaci zafírový kameň s pridaním žiariaceho bieleho kameňa je určite dobrou kombináciou, ktorá je navrhnutá ako prívesok v rôznych tvaroch a prevedení a je označená strieborným obrubníkom alebo povrazom. Tento kameň pomáha dosiahnuť ciele a ambície v živote, ktoré môžu kaskadovať ľudí, ktorí tieto výsledky neprijali, od vás.

3. Náušnice z kameňa Blue Drop Gold September:

Náušnice z modrého kameňa zo septembra

Táto náušnica slzy je jedným z bežne používaných doplnkov všetkých dám, ktoré sa teraz používajú na výrobu visiacich náušníc so zafírovým kameňom. Zafírový kameň je vytesaný do tvaru slzy a pripevnený na zlatú základňu pomocou háčika, ktorý prechádza do ušného otvoru

4. Prívesok retiazky z jedného kameňa modrej farby:

Jednokamenný prívesok v modrej farbe

Dámy narodené v septembri, ktoré rady nosia jednoduchý a bohato vyzerajúci doplnok z kameňa, potom sú nepochybne najlepšie zo všetkých dostupných typov príslušenstva. Lesklý tmavomodrý vyžarujúci kameň je pripevnený k striebornému podstavcu pomocou háčika, ktorý prechádza do striebornej alebo zlatej reťaze

5. Náhrdelník s príveskom z indických modrých riadkov:

Náhrdelník s korálkovým indickým modrým radom

Tento jedinečný zafír pomenovaný ako indický modrý zafír vyžaruje medzi kameňom jemnú a jemne modrú farbu s jemným odtieňom bielej. Tento kameň navrhnutý do radu korálkových korálkov stojí za to mať zbierku šperkov pre dámy narodené v septembri.

6. Manžetové gombíky zo striebra:

Manžetové gombíky zo striebra

Manžetové gombíky, ktoré sú vždy považované za pánsky doplnok, z bežného dámskeho šperkového dizajnu, manžetové gombíky nie sú len doplnkom používaným k spoločenskej košeli, ale naopak, vďaka svojmu žiareniu vyzdvihujú čistotu kameňa. Tento typ manžetových gombíkov, ktoré je možné omotať okolo košele, má jednoduchý dizajn.

7. Náramok zo zafíru z bieleho zlata:

Zafírový náramok z bieleho zlata

Tenký náramok z bieleho zlata pobehujúci po dámskej ruke, ktorý je možné upraviť žonglovaním niekoľkých zafírových drahokamov okolo náramku, ktoré rozhodne rozžiaria tvár dámy.!

8. Zafírový zlatý náramok:

Zafírový zlatý náramok

Náramky a indické ženy môžu byť pomenované ako synonymum !! Krásne dámy sa radi chvália slávnostnými alebo slávnostnými príležitosťami tým, že nosia drahocenný a atraktívny set šperkov, a k tomu sa pridávajú aj zafírové náramky. Septembrové dámy, nezabudnite ich vlastniť!!

9. Zafírová brošňa:

Zafírová brošňa

Brošňa je štýlovým doplnkom, ktorý mnohé dámy nad 40 rokov nosia radšej ako dievčatá mladšej generácie. Návrhy sú tiež vyrobené podľa rôznych odtieňov modrého zafíru nalepeného na kvetinovom striebornom podklade alebo na podklade z bieleho zlata.

Zafír je známy svojimi rôznymi výhodnými faktormi, ktoré sú ako zotavenie sa z akéhokoľvek psychického alebo fyzického utrpenia, pomáha pri koncentrácii a koncentrácii. Zafír ako drahokam údajne znižuje emocionálne napätie a zlepšuje emocionálnu stabilitu, čo je jeden z dôležitých faktorov pri dosahovaní mnohých míľnikov.