9 najlepších topánok pre mužov a ženy

Topánky sa nosia k čižmám. Niekedy sú dokonca pripojené k samotnému bootovaniu. Dodáva nohám hladký a nežný pocit. Ponožky sa používajú na ochranu nohy pred prachom a atmosférou. Predtým bol k dispozícii iba typický typ obyčajných ponožiek, ale teraz nájdete v ponožkách toľko rôznych prevedení. Budete mať rôzne vzory, ktoré sú jedinečné a odlišné od ostatných.

Najnovšie a roztomilé bootovacie ponožky:

Pozrite sa na našich 9 najlepších bootovacích ponožiek s obrázkami. Vyberte si ten najlepší z nižšie uvedenej kolekcie podľa typu obuvi.

1. Ponožkové topánky dámske s mašľou:

Ponožkové topánky dámske s mašľou

Je to jedna z najlepších dámskych topánok, ktoré sú vyrobené z tenkej tkaniny. Ponožka má trojuholníkový dizajn a na vrchu je ozdobená bielou čipkou. Jedná sa o ponožky s dĺžkou po kolená s krásnou bielou mašličkou pripevnenou na jednej strane. Je mäkké na nosenie.

2. Kovbojská topánka:

Kovbojská topánka

Jedná sa o pánske bootovacie ponožky v tlačenej podobe. Špička a vrch majú červenú farbu. Stredná časť ponožky má pekné prevedenie malých aj veľkých štvorcových rozmerov. Je to pestrá svetlá ponožka. Toto je príležitostná tlač v ponožke, čo nie je dobré oficiálne použitie.

3. Spúšťacia ponožka s gombíkom:

Zapínacia ponožka na gombíky

Jedná sa o čipkované návleky na topánky, ktoré sú v hornej časti ozdobené bielym volánovým krajkovým lemom. Ponožka nepokrýva oblasť prstov. Na strane ponožky je čierne tlačidlo v línii, ktoré dodáva ponožke kontrastný efekt.

4. Vstavané ponožkové topánky:

Vstavané ponožkové topánky

Tieto ponožkové členkové topánky majú ponožku opatrenú obuvou na vysokom podpätku. Farba ponožky a sandálu je rovnaká. Vyzerá to, že ponožka je všitá do obuvi a správne prilieha k nohe. Sandále obsahujú vysoké podpätky s čiernym okrajom.

5. Zimné teplé ponožkové topánky:

Zimné teplé ponožkové topánky

Tieto vysoké ponožky po kolená majú dĺžku až po kolená. Jeho teplo je v chladných zimných dňoch veľmi potrebné. Čierne a červené ponožky majú biely závit, ktorý vyzerá lákavo. Ponožky po celej dĺžke poskytujú nohám úplnú ochranu.

6. Pletená topánka:

Pletená topánka

Jedná sa o krátke čižmy, ktoré pokrývajú iba členky a zaväzujú ich hrúbkou ponožiek. Ponožka má pletený materiál so širokým volánovým pásom cez členok. Je to nový koncept ponožiek a je zriedkavé ho nájsť.

7. Špičaté ponožkové topánky:

Špičkové ponožkové topánky

Jedná sa o čierne ponožkové čižmy s výraznými podpätkami. Obuv na vysokom ceruzovom podpätku má na sebe pripevnené čierne ponožky a je možné ju nosiť ako jeden jediný. Vrchná časť ponožky obsahuje dva biele pruhy, vďaka ktorým je vždyzelená čiernobiela tlač. To je najlepšie k doplnku vášho oblečenia pre krátke šaty, pomôže to urobiť doplnok vašej krásy.

8. Dlhé ponožky do čižiem:

Dlhé ponožky do čižiem

Tieto dlhé vlnené ponožky sú veľmi pekné a vlna je v zime najžiadanejšia. Šedé dlhé ponožky majú bielu potlač, kde navrchu je cikcakový prúžok, potom nasleduje hviezdicový dizajn a na špičke je vzor cikcakovej podšívky. Tento typ ponožiek je vhodný aj na zimné obdobie.

9. Ponožka s top topánkou:

Tie Top Boot Sock

Jedná sa o hrubé ponožky do čižiem s veľkým štvorcovým vzorom vpredu. Vrch je zviazaný kravatou s mašličkou pod kolenom. Také ponožky je možné použiť s mini šatami, aby ste sa vyhli mnohým odhaleným postavám. Koncept tie top je nový v ponožkách.

Obuv s dlhou dĺžkou je v chladných dňoch stále žiadanejšia. Aj keď sú k dispozícii aj krátke nohavice v topánkach, ktoré sú skutočne veľmi efektné a obrovské. Poukazuje na módu, ktorá sa na súčasnom trhu končí.