Najlepších 9 obľúbených typov podprseniek Hanes

Podprsenka nie je len kúsok spodnej bielizne. Má toho oveľa viac. Pre každé šaty alebo top, ktoré nosíme, existuje správny druh podprsenky. Nemôžete len spojiť každodennú nevyhnutnú podprsenku s drahou ohlávkou. Preto je dôležité poznať rôzne štýly, strihy a tvary podprseniek, ktoré sú na trhu dostupné, aby vyhovovali rôznym druhom vrchného nosenia. Hanes je značka oblečenia, ktorá sa datuje do roku 1901, keď bola zahájená v Severnej Karolíne, USA. Dajte nám vedieť, čo nám môže ponúknuť prvých 9 typov podprseniek hanes.

Rôzne druhy podprsenky Hanes:

1. Bavlnená pohodlná každodenná nevyhnutná podprsenka Hanes:

podprsenka hanes 1

Toto je každodenná nevyhnutná podprsenka, ktorú môžete nosiť so svojimi voľnočasovými aktivitami. Je to 100% bavlna a má tri delené dvojvrstvové látkové košíčky s horizontálnym švom pre tvarovaný tvar a zvislým švom pre pozdvihnutie. Jeho nepolstrované košíčky zlepšujú tvar prsníkov. Poskytuje úplné pokrytie a šálky bez drôtov sa budete cítiť pohodlne. Ramienka sú vyrobené z mäkkej gumy a sú nastaviteľné. Okraje sú elastické, a preto lepšie padnú.

2. Skrývanie lístkov pod drôtovou podprsenkou Hanes:

podprsenka hanes 2

Táto podprsenka hanes má vstavané korektory okvetných lístkov, ktoré vám už nebudú musieť nič predvádzať. Má podložené košíčky pokryté hladkou tkaninou na podporu. Jeho ľahko polstrované košíčky poskytujú úplné pokrytie. Jeho bezšvový štýl vám umožní nosiť pod obtiahnuté topy. Má elegantné neelastické nastaviteľné popruhy. Nylonová a spandexová tkanina vám zaistí pohodlie po celý deň.

3. Hanes Convertible Shaping Bandini Bra:

podprsenka hanes 3

Je to štýlový strih a ružový podprsenka Hanes tvarujúca sveter ľubovoľnej veľkosti. Je úplne bezproblémový a má tvarovaný pohár s vstavanou bočnou stranou. Poskytuje všestranné tvarovanie a podporu. Nie je polstrovaná a má všestranné viaccestné popruhy. Poskytuje tiež spodný pás, ktorý drží podprsenku na mieste. Je vyrobený z polyamidu a elastanu a je k dispozícii v niekoľkých farbách.

4. Obrysová športová podprsenka Hanes:

podprsenka hanes 4

Táto športová podprsenka od značky Hanes sa napína tak, aby vám perfektne sadla a odvádza vlhkosť, aby ste boli v suchu a pohodlí. Má mäkké košíčky a elastickú podložku potiahnutú mäkkou tkaninou pre dostatočnú podporu. Zloženie tkaniny z bavlny a spandexu je vybavené technológiou duo-dry. Má zapínanie na háčik a oko a vzadu naberací krk. Je vhodný na beh, tenis a volejbal.

5. Podprsenka bez ramienok na skrývanie lístkov Hanes:

podprsenka hanes 5

Môžete ho nosiť nielen bez ramienok, ale aj s krížovým chrbtom, ako ohlávku cez krk alebo s konvenčným popruhovým profilom. Táto podprsenka zostane na mieste a perfektne vám sadne. Jeho nekĺzavá zadná strana drží podprsenku na mieste. Vstavané korektory okvetných lístkov vám poskytnú dokonalé krytie. Prirodzene dvíha, tvaruje a podporuje. Vyrobené z nylonu a spandexu, je k dispozícii v rôznych veľkostiach v čiernej a bielej farbe.

6. Bezšvová ľahko čalúnená módna podprsenka Hanes:

podprsenka hanes 6

Táto podprsenka hanes vyhovuje vašim módnym požiadavkám svojimi mäkkými bezšvovými košíčkami s ultratenkým polstrovaním pre tento super hladký vzhľad. Jeho tkanina potiahnutá kostrou poskytuje vynikajúci zdvih pohárov a nádherné pohodlie po celý deň. Má protišmykové, mäkké, nastaviteľné popruhy. Je vyrobený z nylonu a spandexu a je k dispozícii v dvoch výtlačkoch.

7. Hanes Cotton Smooth Fit Under Wired T-Shirt Bra:

podprsenka hanes

Táto podprsenka na tričká, vyrobená z bavlny a elastanu, má bezšvové košíčky s ľahkým polstrovaním. Je zapojený na zdvíhanie a podporu pomocou elastických nastaviteľných popruhov. Noste ho pod priliehavými topmi a tričkami, aby ste získali dokonalé pohodlie a oporu.

8. Shirred Slip On Sports Hanes Bra:

podprsenka hanes 8

Táto športová podprsenka sa natiahne tak, aby sadla a je vybavená technológiou duo dry. Je to sťahovacia podprsenka s dvojvrstvovým zúženým predným dielom. Krytá guma pod pásom zaisťuje podporu a pohodlie. Má elastické potiahnuté ramenné popruhy. Je vyrobený z nylonu a spandexu a je ideálny na jogu, pilates a silový tréning.

9. Bezdrôtová podprsenka Hanes No-Show Concealer:

podprsenka hanes 9

Je to tvarovaná podprsenka bez drôtených ramien s korektormi okvetných lístkov pre úplné pokrytie, ktoré sa nezobrazí pod oblečením. Má ultratenké polstrovanie pre hladký povrch. Vyrobená z nylonu a spandexu, je to trojštvrťová krycia podprsenka, ktorá zlepšuje tvar poprsia.