8 najlepších opaľovacích krémov

Život v tropickom podnebí nás naučil jednu istú vec. Slnko nám môže byť v zime priateľom, ale po celý zimný rok je slnko skutočne mocnou silou, ktorá na nás vrhá lúče a často vytvára problém, ktorý označujeme ako opaľovanie. Opaľovanie a čierne škvrny sú bežnou sťažnosťou, pokiaľ ide o kožné problémy, ale to, čo prichádza s opaľovaním a tmavosťou pokožky, je vážna dilema.

Nadmerné vystavenie ultrafialovému žiareniu môže často viesť k určitým kožným chorobám, ak nie priamo k rakovine kože, čo je tiež možnosť. Preto je dôležité, aby ste vedeli, čo vám môže komerčný trh ponúknuť, aby ste si mohli pomôcť s týmto problémom..

1. Lakme Sun Expert Uv + Fairness Lotion:

krémy na opaľovanie

To, čo je na tomto výrobku lákavé, jednoducho nie je ochrana pred slnkom, ale vlastne aj pokožka. Pravidelné používanie vám zanechá hydratovanú hladkú textúru pokožky, zatiaľ čo SPF30 vám poskytne perfektný zážitok z ochrany pred slnkom bez oleja. Tento krém uprednostňuje suchú až normálnu krásu pokožky.

2. Neutogena Pure and Free Liquid Daily Sunblock:

Opaľovacie krémy 2

Vyrobené z prírodných surovín, je to dobrá voľba pre vašu citlivú pokožku, kde silný SPF 50 poskytne horké oslnenie slnečným lúčom, ktoré ho odrážajú od vašej tváre, bez toho, aby absorboval akékoľvek UV žiarenie, zatiaľ čo nízka hmotnosť a bezolejová tekutina udrží vašu pokožku tvár matná a leštená celý deň.

3. Opaľovací krém Kaya Sensitive:

Opaľovacie krémy 3

Tento dôvtipný výrobok je klinicky testovaný a má veľký vplyv na pokožku. Je šetrný k pokožke a nespôsobuje horké podráždenie, zatiaľ čo sa stará o vašu jemnú pokožku. Balený s SPF15, dobre zapadá do pokožky a môže byť tiež použitý ako základný náter alebo základná vrstva pre vaše ďalšie kozmetické požiadavky. Nielenže vám poskytne ochrannú vrstvu, ale tiež bude pôsobiť na vašu pokožku a obnoví spôsobené škody.

4. Olej na opaľovanie L’Oreal Sublime Sun Sheer Protect:

Opaľovacie krémy 4

Slnečný opaľovací krém L’Oreal, ktorý je ideálnym riešením na letné poludnie alebo do náročného pracovného dňa, zagélí sa s pokožkou a poskytne vám ochrannú vrstvu bez lesku, ktorá absorbuje prebytočnú produkciu oleja, zatiaľ čo SPF50 nikdy nedovolí škodlivým UV lúče preniknú do ochranného plášťa a poškodia vašu pokožku.

5. L’Oreal Suncare Invisible Protect Clear Cool Lotion:

Opaľovacie krémy 5

Tu je ďalší hit z domu L’Oreal, tentoraz s dôkladnou hydratáciou a hydratačným zložením spolu s ochranou proti slnku, ktorá je odolná voči potu a vode a ochráni vašu jemnú pokožku, vďaka čomu bude textúra ešte saténovejšie jemnejšia a príjemnejšia. Tento výrobok je zmiešaný s antioxidantmi, ako je olej z hroznových jadier a vitamín E, a obsahuje ochranný faktor SPF50.

6. Clinique Super City Block Oil Free denný chránič tváre široké spektrum:

Opaľovacie krémy 6

Profesionálny obal od Clinique, ktorý vás chráni pred akné a začervenaním spôsobeným spálením a opaľovaním na slnku, obsahuje široké spektrum, ktoré sa komplexne stará o ochranu pred slnečným žiarením a zároveň sa rozhodne pre ošetrenie kožných buniek, ktoré by zlepšilo textúru a kvalitu vašich kožných buniek..

7. Široké spektrum CeraVe:

Opaľovacie krémy 7

Koktejl základných komplexov, niacínamid v tomto produkte, pomáha pri výrobe ceramidov, ktoré obnovujú a obnovujú možné poškodenie pokožky pôsobením na veľmi bunkovej úrovni, zatiaľ čo kyselina hyalurónová zachováva a premáha prirodzenú vlhkosť, aby bola vaša tvár hydratovaná a hydratovaná celý týždeň. dlho.

8. Denný hydratačný krém Jergens Natural Glow and Protect:

Opaľovacie krémy 8

Je to krém na denné použitie špeciálne vyvinutý pre typ pokožky, ktorá už bola poškodená slnečným žiarením. Tento produkt, ktorý pracuje na tmavých škvrnách a obnovuje vitalitu pokožky, je dodávaný s ochranným faktorom SPF20, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu pred slnkom.